Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany dzisiaj taka sytuacja. Podjezdzam na stacje tankowac a tu mi do fury kilku gowniarzy podchodzi i z tekstem "ale ma pan za***iste fele":decayed: Po to właśnie tyle Grzebie się przy tych struclach. Takie teksty mi sie odwdzięczaja za ta robote:kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany dzisiaj taka sytuacja. Podjezdzam na stacje tankowac a tu mi do fury kilku gowniarzy podchodzi i z tekstem "ale ma pan za***iste fele":decayed: Po to właśnie tyle Grzebie się przy tych struclach. Takie teksty mi sie odwdzięczaja za ta robote:kox:
a nie takie?-- idz zrób kurw......a zdjęcia bo Cię jebniem !!!! :decayed::decayed::decayed::decayed:

a co do malolatów to norma- na światłach czy na parkingu każdy gały robi nawet na moje zmęczone życiem rsy- a nie jakieś piz*owate 18tki :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Jutro jade furmana do roboty to cykne i umyje:naughty: O ile dojade z całym frontem no trochę przesadzilem:decayed:

Opublikowano

8,5/11J to dobre parametry felgi do b6 ?

Opublikowano

to 11 to ciężko, zależy od et, ale to już niezła szerokość :shock3:

Opublikowano

et 57 :decayed:

Opublikowano

czuli plus dystans, kristof ma klemany z tyłu 10,5cala

Opublikowano

ale to już za szerokie sobie myśle

Opublikowano

no mega szerokie, i chyba głupio by wyglądało 8,5 takie wąskie i 11 za szerokie

Opublikowano
Pany dzisiaj taka sytuacja. Podjezdzam na stacje tankowac a tu mi do fury kilku gowniarzy podchodzi i z tekstem "ale ma pan za***iste fele":decayed: Po to właśnie tyle Grzebie się przy tych struclach. Takie teksty mi sie odwdzięczaja za ta robote:kox:

+1 :wink:

Niedawno kumplowi dałem pod klubem o 3.00 w nocy klucze bo chcial kurtke z auta, jak wrócił powiedział że przy aucie dwóch kolesi z laską stoi i pytają się co to za koła, że fajne... powiedział im, że właściciel zaraz przyjdzie, no i wyszedłem po ok. 10 minutach na zewnątrz i nadal tam stali, gadka szmatka i się okazało że gościu lubuje się w S2 i sam ma piękną, zadbaną sztuke - takie sytuacje tylko potwierdzają to, że warto dłubać :wink:

Opublikowano
Pany dzisiaj taka sytuacja. Podjezdzam na stacje tankowac a tu mi do fury kilku gowniarzy podchodzi i z tekstem "ale ma pan za***iste fele":decayed: Po to właśnie tyle Grzebie się przy tych struclach. Takie teksty mi sie odwdzięczaja za ta robote:kox:

+1 :wink:

Niedawno kumplowi dałem pod klubem o 3.00 w nocy klucze bo chcial kurtke z auta, jak wrócił powiedział że przy aucie dwóch kolesi z laską stoi i pytają się co to za koła, że fajne... powiedział im, że właściciel zaraz przyjdzie, no i wyszedłem po ok. 10 minutach na zewnątrz i nadal tam stali, gadka szmatka i się okazało że gościu lubuje się w S2 i sam ma piękną, zadbaną sztuke - takie sytuacje tylko potwierdzają to, że warto dłubać :wink:

A mi ostatnio jakaś laska zostawiła karteczkę pod wycieraczką żebym zadzwonił :decayed::grin:

Opublikowano
A mi ostatnio jakaś laska zostawiła karteczkę pod wycieraczką żebym zadzwonił :decayed::grin:

:polew:

Heble S4 już są w domku. Teraz małe spa im trzeba zafundować i na auto :decayed:

Opublikowano
Pany dzisiaj taka sytuacja. Podjezdzam na stacje tankowac a tu mi do fury kilku gowniarzy podchodzi i z tekstem "ale ma pan za***iste fele":decayed: Po to właśnie tyle Grzebie się przy tych struclach. Takie teksty mi sie odwdzięczaja za ta robote:kox:

+1 :wink:

Niedawno kumplowi dałem pod klubem o 3.00 w nocy klucze bo chcial kurtke z auta, jak wrócił powiedział że przy aucie dwóch kolesi z laską stoi i pytają się co to za koła, że fajne... powiedział im, że właściciel zaraz przyjdzie, no i wyszedłem po ok. 10 minutach na zewnątrz i nadal tam stali, gadka szmatka i się okazało że gościu lubuje się w S2 i sam ma piękną, zadbaną sztuke - takie sytuacje tylko potwierdzają to, że warto dłubać :wink:

A mi ostatnio jakaś laska zostawiła karteczkę pod wycieraczką żebym zadzwonił :decayed::grin:

ta-zeszło panu powietrze z kół-nr do wulkanizacji :polew:

Opublikowano
Pany dzisiaj taka sytuacja. Podjezdzam na stacje tankowac a tu mi do fury kilku gowniarzy podchodzi i z tekstem "ale ma pan za***iste fele":decayed: Po to właśnie tyle Grzebie się przy tych struclach. Takie teksty mi sie odwdzięczaja za ta robote:kox:

+1 :wink:

Niedawno kumplowi dałem pod klubem o 3.00 w nocy klucze bo chcial kurtke z auta, jak wrócił powiedział że przy aucie dwóch kolesi z laską stoi i pytają się co to za koła, że fajne... powiedział im, że właściciel zaraz przyjdzie, no i wyszedłem po ok. 10 minutach na zewnątrz i nadal tam stali, gadka szmatka i się okazało że gościu lubuje się w S2 i sam ma piękną, zadbaną sztuke - takie sytuacje tylko potwierdzają to, że warto dłubać :wink:

A mi ostatnio jakaś laska zostawiła karteczkę pod wycieraczką żebym zadzwonił :decayed::grin:

ta-zeszło panu powietrze z kół-nr do wulkanizacji :polew:

Pewnie z banku laska była i Ci kredyt chciała wcisnąć - Hammer ja się już tak kiedyś nadziałem, tak mnie na spotkaniu dyda kumpela zbajerowała że prawie ubezpieczenie wykupiłem w ING :grin::grin::grin:

Opublikowano

nie to Pani Krysia z Gazowni była chce Ci diesla zagazować :whistling:

Opublikowano

Co wam będę opowiadać, była przejażdżka klekotem, potem lodzik i odstawiłem pańcię pod blok :decayed:

Opublikowano
Co wam będę opowiadać, była przejażdżka klekotem, potem lodzik i odstawiłem pańcię pod blok :decayed:

Dużo płaciłeś za godzine?:decayed:

Opublikowano
Co wam będę opowiadać, była przejażdżka klekotem, potem lodzik i odstawiłem pańcię pod blok :decayed:

Dużo płaciłeś za godzine?:decayed:

A Ty dałeś po cukierku że tacy mili byli? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.