Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie się też wydaje że 13mm będzie dobrze bo przymierzałem 17mm i dużo wystawały:kwasny: więc 2mm dużo nie dadzą ale te 13mm już będzie ok co?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie dziwna sprawa, wymieniałem olej w aucie w grudniu, potem zresetowałem przyciskami przy zegarach inspekcje olejowa, przejechałem już od tego czasu 2312 Km i dalej po wciśnięciu przycisku z kluczem, mam poziome kreski , nie wskakuje zresetowana informacja o dniach i km do kolejnej wymiany -_-

czy o oznaka ze to już ostatni odcięty kupon dla tego silnika i nadaje się już do wymiany? * następnej wymiany już nie będzie?

* takie tam wieczorne jajcowanie

Opublikowano
Pany ma ktoś na sprzedaż samą ramkę s-line:naughty:

Żart wieczoru :decayed:

Opublikowano
Pany ma ktoś na sprzedaż samą ramkę s-line:naughty:

Żart wieczoru :decayed:

Spadaj dziadu:grin::grin::grin:
Opublikowano
Pany ma ktoś na sprzedaż samą ramkę s-line:naughty:

Żart wieczoru :decayed:

Spadaj dziadu:grin::grin::grin:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Panowie dziwna sprawa, wymieniałem olej w aucie w grudniu, potem zresetowałem przyciskami przy zegarach inspekcje olejowa, przejechałem już od tego czasu 2312 Km i dalej po wciśnięciu przycisku z kluczem, mam poziome kreski , nie wskakuje zresetowana informacja o dniach i km do kolejnej wymiany -_-

czy o oznaka ze to już ostatni odcięty kupon dla tego silnika i nadaje się już do wymiany? * następnej wymiany już nie będzie?

* takie tam wieczorne jajcowanie

masz vaga??

Opublikowano

Ja mam et43 i 8.5j i nie bede chyba dystansu zapodawal:naughty: Na tył by się przydał ale nie chce mi sie kombinować:wink: Przód itak siedzi w blotniku:decayed:

Opublikowano
Panowie dziwna sprawa, wymieniałem olej w aucie w grudniu, potem zresetowałem przyciskami przy zegarach inspekcje olejowa, przejechałem już od tego czasu 2312 Km i dalej po wciśnięciu przycisku z kluczem, mam poziome kreski , nie wskakuje zresetowana informacja o dniach i km do kolejnej wymiany -_-

czy o oznaka ze to już ostatni odcięty kupon dla tego silnika i nadaje się już do wymiany? * następnej wymiany już nie będzie?

* takie tam wieczorne jajcowanie

masz vaga??

vcds lite

Opublikowano
Ja mam et43 i 8.5j i nie bede chyba dystansu zapodawal:naughty: Na tył by się przydał ale nie chce mi sie kombinować:wink: Przód itak siedzi w blotniku:decayed:
No ale ja mam 8J więc na tył 13mm będzie chyba si?
Opublikowano
Panowie dziwna sprawa, wymieniałem olej w aucie w grudniu, potem zresetowałem przyciskami przy zegarach inspekcje olejowa, przejechałem już od tego czasu 2312 Km i dalej po wciśnięciu przycisku z kluczem, mam poziome kreski , nie wskakuje zresetowana informacja o dniach i km do kolejnej wymiany -_-

czy o oznaka ze to już ostatni odcięty kupon dla tego silnika i nadaje się już do wymiany? * następnej wymiany już nie będzie?

* takie tam wieczorne jajcowanie

masz vaga??

vcds lite

ustaw sobie wg filmiku

Opublikowano
Panowie dziwna sprawa, wymieniałem olej w aucie w grudniu, potem zresetowałem przyciskami przy zegarach inspekcje olejowa, przejechałem już od tego czasu 2312 Km i dalej po wciśnięciu przycisku z kluczem, mam poziome kreski , nie wskakuje zresetowana informacja o dniach i km do kolejnej wymiany -_-

czy o oznaka ze to już ostatni odcięty kupon dla tego silnika i nadaje się już do wymiany? * następnej wymiany już nie będzie?

* takie tam wieczorne jajcowanie

masz vaga??

vcds lite

ustaw sobie wg filmiku

dzieki

Masz to Audi? Masz problem. Kradną siedzenia na potęgę - Autokrata.pl

Opublikowano

Wladi mam tak samo 18" 8J ET43 fele Sline i mysle ze tak na przod 7mm na tył 10mm i bedzie git wyjdzie tyl bedzie tj ET33 a przod ET36 i bedzie super. Wiadomo ze z przodu kola bardziej wystaja na zewnatrz wzgledem tylu ktory jest troszke bardziej schowany ;l

Opublikowano
Ja mam et43 i 8.5j i nie bede chyba dystansu zapodawal:naughty: Na tył by się przydał ale nie chce mi sie kombinować:wink: Przód itak siedzi w blotniku:decayed:
No ale ja mam 8J więc na tył 13mm będzie chyba si?

Pewnie bedzie git:wink: I tak masz koze z balonami więc nie masz co się spuszczać i tak będzie ujowo:decayed:

Opublikowano

Pojechales jemu z tymi baalonami :D ina sprawa ze mialem 235/45/17 i to krowy byly i po zmianie na 18" 225/40/ roznica w kierowaniu na duzy plus i wygladzie rowoniez ;)

Opublikowano
Pojechales jemu z tymi baalonami :D ina sprawa ze mialem 235/45/17 i to krowy byly i po zmianie na 18" 225/40/ roznica w kierowaniu na duzy plus i wygladzie rowoniez ;)

Zaraz mi się odgryzie:decayed:

Opublikowano
Ja mam et43 i 8.5j i nie bede chyba dystansu zapodawal:naughty: Na tył by się przydał ale nie chce mi sie kombinować:wink: Przód itak siedzi w blotniku:decayed:
No ale ja mam 8J więc na tył 13mm będzie chyba si?

Pewnie bedzie git:wink: I tak masz koze z balonami więc nie masz co się spuszczać i tak będzie ujowo:decayed:

Nie pitol spuszczę trochę z wentla i będzie si:grin:
Opublikowano
Ja mam et43 i 8.5j i nie bede chyba dystansu zapodawal:naughty: Na tył by się przydał ale nie chce mi sie kombinować:wink: Przód itak siedzi w blotniku:decayed:
No ale ja mam 8J więc na tył 13mm będzie chyba si?

Pewnie bedzie git:wink: I tak masz koze z balonami więc nie masz co się spuszczać i tak będzie ujowo:decayed:

Nie pitol spuszczę trochę z wentla i będzie si:grin:

Wysłać Ci ukryte wentle?:naughty: U mnie wyglądają bajerancko:kox:

Opublikowano

Poka jak to wygląda:naughty:

Opublikowano
IMG_1880_zps8c83874c.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.