Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak te zdjecie bylo zrobione, że A4 po srodku wyglada na taką wąską jakby stala koło A6-tek :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A jak te zdjecie bylo zrobione, że A4 po srodku wyglada na taką wąską jakby stala koło A6-tek :D

To się nazywa perspektywa

Opublikowano

Tomek czekam na Twój przyjazd niecierpliwe hehe raz by wypic jakies pifffko dwa, ze bedzie mozna ruszyc z dalszymi modami, juz wczoraj korcilo mnie zakladac na tyl elektryke ;D

Opublikowano

Robione moim telefonem więc wiesz moja furka wyszła najbardziej napasiona hahahha

Opublikowano

A Ty co nie piszesz o filtry do mnie:whistling: Jutro Ci wysle ceny manna:naughty:

Opublikowano

Ano to wysylaj PW i jakies oleje jak masz ori 5W do mojej 1.8T to zapodaj ;)

Opublikowano
Ano to wysylaj PW i jakies oleje jak masz ori 5W do mojej 1.8T to zapodaj ;)

Jutro podesle pw:wink: Teraz dopiero do żywych wracam po weekendzie:decayed:

Opublikowano

A ja mam dlugi weekend :D w sobote robilem, dzis wolne jutro na noc wiec wtorek tez wolny, czas obijania sie nastal hyhy :D

Opublikowano
Ano to wysylaj PW i jakies oleje jak masz ori 5W do mojej 1.8T to zapodaj ;)

Jutro podesle pw:wink: Teraz dopiero do żywych wracam po weekendzie:decayed:

Masz Bil B6?

Opublikowano
Ano to wysylaj PW i jakies oleje jak masz ori 5W do mojej 1.8T to zapodaj ;)

Jutro podesle pw:wink: Teraz dopiero do żywych wracam po weekendzie:decayed:

Masz Bil B6?

Mam:naughty: p+t?

Opublikowano

Bilstein'a zawieche bedziesz wstawial?

Opublikowano
Bilstein'a zawieche bedziesz wstawial?

Tak, bo mam już taką sieczkę w głowie, że nie wiem co mam robić...

Samochód tragicznie się na dziurach prowadzi teraz, niektóre dziury to w ogóle jakbym przelatywał nad nimi i amor nie odbijał albo co, -35mm :/

Nie wiem, czy B6 brać, czy co.

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Ano to wysylaj PW i jakies oleje jak masz ori 5W do mojej 1.8T to zapodaj ;)

Jutro podesle pw:wink: Teraz dopiero do żywych wracam po weekendzie:decayed:

Masz Bil B6?

Mam:naughty: p+t?

Tak przód + tył, razem z odbojami i innymi pierdołami to masz? Jaka cena?

Opublikowano

Odpukac u mnie ori zawiecha slineowa jeszcze trzyma, diagnosta badal Tobie ta zawieche i wyszlo ze jest cienko?

Opublikowano
Odpukac u mnie ori zawiecha slineowa jeszcze trzyma, diagnosta badal Tobie ta zawieche i wyszlo ze jest cienko?

Test amorów to o dupe rozbić, gdzie wychodzi 70% przód, 60% tył a tył wyciągam i pompuje amorem jak pompką rowerową :grin:

Opublikowano

Bede zmienial wkrotce odboje i oslony bilsteina bo mi z tylu sparcialy i urwaly sie odboje wiec przy okazji sprawdze organoleptycznie wciskajac amorki jak zachowuja sie.

Opublikowano

Józek hałarju:decayed: dawaj foty...

Opublikowano
Józek dzięki za spota:thumbup:

A reszta to co??

dokładnie :whistling:

Opublikowano
Józek dzięki za spota:thumbup:

A reszta to co??

dokładnie :whistling:

Poprawiłem się proszę dokładnie czytać:tongue4::wink:
Opublikowano
:tongue4: nawet gti było:naughty::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.