Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
musze kolbe oyebać

ostro grasz :lol1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
musze kolbe oyebać

ostro grasz :lol1:

Żebyś Ty zaraz nie zagrał w moje kule mocy:thumbup::thumbup::thumbup:

Opublikowano

Pany

orientujecie się może czy wiązka od air bag off jest podciągnieta do podsufitki a4 b6 z maja 2002r ?

Opublikowano
musze kolbe oyebać

ostro grasz :lol1:

Żebyś Ty zaraz nie zagrał w moje kule mocy:thumbup::thumbup::thumbup:

Kulki chyba:bag:

Opublikowano
musze kolbe oyebać

ostro grasz :lol1:

Żebyś Ty zaraz nie zagrał w moje kule mocy:thumbup::thumbup::thumbup:

Kulki chyba:bag:

Chyba dropsy :grin:

Opublikowano

No dropsy mi nie obce hahaha

Opublikowano
musze kolbe oyebać

ostro grasz :lol1:

Żebyś Ty zaraz nie zagrał w moje kule mocy:thumbup::thumbup::thumbup:

Kulki chyba:bag:

Chyba dropsy :grin:

Znalazł coś w spodniach po 30latach życia i się cieszy nawet z tego:polew:

Opublikowano

Wraz z kolbą :facepalm:

No to chyba postanowiłem - wstrzymuje się z zakupem amorków i zbieram na gwint, jakiś Weitec/KW/Vogtland

Chyba, że jest coś innego sensownego do 2.5k?

Opublikowano

Poświęc codziennie 30minut na allegro i moment znajdziesz:wink: Był pod koniec roku H&R jak nowy za 8stów chyba. I wcale jakoś wybitnie szybko nie poszedł:wink:

Opublikowano

Ale HR jest chyba betonem co a ja nie chcę taczki :decayed:

Opublikowano

Sam jestes beton :)

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

FOTELE KANAPY BOCZKI RECARO AUDI S4 A4 B6 B7 01-07 (4136556203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

co oni zrobili z tym fotelem :facepalm:

Opublikowano

czyscili:decayed:

Opublikowano

Toz chyba 7 kwietnia poszedl kompletny gwint KW w licytacji za 800zl na alledrogo i to ktorys z kolegow z forum chwycil :D

Opublikowano

Teraz jest rarytas, zielona alcantara :decayed: Nie dało by się tego zabarwić na nowo? :eusathink: Cena dobra nawet.

Opublikowano
czyscili:decayed:

chyba kwasem :facepalm:

Opublikowano
Pany

orientujecie się może czy wiązka od air bag off jest podciągnieta do podsufitki a4 b6 z maja 2002r ?

watpie aby w naszych autach były jakiekolwiek gratisy :facepalm:

mój jest z grudnia 2002 i nie ma

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

potrzebuję nr kostki od przycisku otwierania klapy (ten co jest w boczku kierowcy)

Opublikowano

potrzebuję nr kostki od przycisku otwierania klapy (ten co jest w boczku kierowcy)

a moze kostke :decayed: ale powiem ci ze w serwisie cos około 4 dyszek :whistling:

narazie muszę sprawdzić czy nie mam ,bo leży u mnie cała instalacja

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

dzięki

Opublikowano

Mozna probowac targowac sie za te siedzenia pokazac kolesiowi jak powinny wygladac a jak wygladaja i zbic cene o jakies 500 stowek :D

Opublikowano

i co dalej ? ja siedzenie po praniu bedzie dalej tak wyglądac ? dla mnie to wielki kibel :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.