Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

z boku zamka jest śrubka ,odkręcasz i wyjmujesz klamkę ,wkładasz klamkę z wkładką ,wkręcasz śrubkę i masz schowek zamykany na kluczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No ja sobie kiedys krecilem ta srubke i nie chciala wyjsc, takze nie mialem co szarpac za klamke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-19-20.07 jezioro Głęboczek, kawałek od Wielbarku :) Impreza bez wymagań, biwak u Strażaka. Namioty i zabawa do białego rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ile może kosztować wysłanie paczki ubezpieczonej (laptop) do anglii ? jaki kurier najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ile może kosztować wysłanie paczki ubezpieczonej (laptop) do anglii ? jaki kurier najlepszy?

dobrze zapakuj i wejdź sobie na londynek.net i poszukaj w zakładce usługi firmy, które regularne kursy wykonują - do 30kg płacisz Ł20 (w złotówkach nie wiem, pewnie do dogadania) i to w systemie d2d - przyjedzie, zabierze i dowiezie pod adres... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju to ja moge wyslac i przewoznikiem co regularnie u nas ludzi przewozi do i z UK. Zastanawialem sie nad oficjalnym kurierem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju to ja moge wyslac i przewoznikiem co regularnie u nas ludzi przewozi do i z UK. Zastanawialem sie nad oficjalnym kurierem :D

po co kombinować, skoro masz kogoś pewnego? :wink: btw, piąteczek! baf80f120774f268.gif:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popijam broo leszka i ogladam premierowy odcinek Autoreaktywacji :D ja w ten weekend w robocie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frostyyy Ty żyjesz jeszcze :decayed:

aye wladi :banan:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Froostyy finalnie chwyciles tego gwinta KW?

No, a c... zaryzykuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy juz zazdroszcze gwintu :/ mialem 6lat temu honde civic coupe szybcy wsciekli, od silnika po wydech wszystko wywalilem i USA zamowilem kwasowke przelot itp i gwint wstawilem i to byl terminator na zakrety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi :polew:

u mnie https://www.youtube.com/watch?v=pnoPWBCj5bc :naughty:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Fr0styyy juz zazdroszcze gwintu :/ mialem 6lat temu honde civic coupe szybcy wsciekli, od silnika po wydech wszystko wywalilem i USA zamowilem kwasowke przelot itp i gwint wstawilem i to byl terminator na zakrety :D

No zobaczę co to będzie, mam już dosyć tych sprężyn i dobijania na dziurach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc dzieciak 18latek ktory kupil od mnie to auto, rozjeb... sie nim. Niestety nie dla smarkow to auto bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...