Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
B5. Chociaż c7 też bym nie pogardził.

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Fajną ma myszkę

Takie na skodę nie leca:przebiegly:

:zemdlal:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew::polew::polew: Wandej a na co twoim zdaniem lecą:grin:
Opublikowano

:zemdlal:

:naughty:

Opublikowano
B5. Chociaż c7 też bym nie pogardził.

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

[QUOTE=H4mm3R;4247568]http://cs618131.vk.me/v618131459/544d/f4C0r5kqWaw.jpg

Fajną ma myszkę

Takie na skodę nie leca:przebiegly:

A w dzionsło Pan chce?? Jeszcze jedno słowo na mojego Octaviusza a,sie obrażam :decayed:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Wszystkie na,moje 15 lecą.

Opublikowano

Wszystkie 15? :decayed:

BTW, coś Marcino się nie odzywa - ten z miasta przyjaznego... :decayed::grin:

Opublikowano

One pewnie też :polew:

Opublikowano

:banan:

Opublikowano

:zemdlal:

:naughty:

:naughty::kox:

Opublikowano

Patryś a ty gdzie w tej NL? Ja siedze w Noordwijkerhout, wlasnie startuje F16 przy Grolschu, a jutro wypad do Amsterdamu oby pogoda dopisala

Opublikowano

Dokładnie to Kudelstaart. 25 km od ciebie. A do Amsti mam 20 do samego centrum. Autobus co 20 min pod domem lata hehe.

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Grolsch mój ulubiony tu w NL. A z pogodą to ostatnio lipa ma lać kilka dni. Na dzień króla to była pogoda dobra. Byłem w Amsti było dobrze :grin:

Opublikowano

Patryk co Ty za siki pijesz.......Grolscha? :grin::grin::grin:

Opublikowano

A co mam popijać kompotem obiad? :grin:

Opublikowano

Ale nie Grolscha napiłbyś się jakiegoś bardziej męskiego piwa:grin::grin::grin:

Opublikowano

Mi tam smakuje nie narzekam. :wink:

Opublikowano
Mi tam smakuje nie narzekam. :wink:

:hi:Mnie również i nawet w jumbo promocja była:grin:

Opublikowano

He ja raz to z AH, a raz z GG. Zależy gdzie jest korting :grin:

Opublikowano

Na swieto krola to bylo trzeba podjechac do Leiden i posluchac Armina van B. za free, gral w swoim miescie, mozna bylo spokojnie podejsc blisko Armina

Opublikowano

W A'damie też był ale ja byłem dopiero wieczorem na manewrach bo do południa niestety pracowałem wtedy.

Ale w końcu mam weekend 2 dni wolne hehe. A jutro jade ze znajomym oglądać A4 bo chce kupić. Może jakieś rady ktoś ma hehe :grin:

Opublikowano

mozliwie jak najwiecej koni do tego Q i full wypas s-line no i malo kilometrow:decayed:

Opublikowano
B5. Chociaż c7 też bym nie pogardził.

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

[QUOTE=H4mm3R;4247568]http://cs618131.vk.me/v618131459/544d/f4C0r5kqWaw.jpg

Fajną ma myszkę

Takie na skodę nie leca:przebiegly:

A w dzionsło Pan chce?? Jeszcze jedno słowo na mojego Octaviusza a,sie obrażam :decayed:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Wszystkie na,moje 15 lecą.

Modro na szczęście się lubimy:decayed:

Najebalem się fest:decayed: Bimber byk grany:banan:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Ale nie Grolscha napiłbyś się jakiegoś bardziej męskiego piwa:grin::grin::grin:

:spam:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.