Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
firma elring robi dobre uszczelki?

Panowie pomóżcie :decayed: muszę wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kup ori najlepiej

Opublikowano

Oszukista miałeś podesłać dane. :wink:

Opublikowano

Oszukista jest tylko jeden, WANDEJ :decayed:

Opublikowano

He dokładnie. Wczoraj zamówiłem graty a dzisiaj dalej ich nie ma. Danych nie ma. Zgłaszam to :polew:

Opublikowano
He dokładnie. Wczoraj zamówiłem graty a dzisiaj dalej ich nie ma. Danych nie ma. Zgłaszam to :polew:

Kurfa byłem dzisiaj w robocie może 10minut:facepalm: Wy.ebali mnie w trase po klientach i nawet nie miałem kiedy Ci towaru skompletować. Jutro dopiero przysiądę i w poniedziałek pusczę:kwasny:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Oszukista jest tylko jeden, WANDEJ :decayed:

Oddaj chłopu te 40zł:punish:

Opublikowano

Hehe spoko mam czas do piątku więc luzik, ale musi być afera jakaś. Dzień bez spiny to dzień stracony :grin:

Opublikowano
Hehe spoko mam czas do piątku więc luzik, ale musi być afera jakaś. Dzień bez spiny to dzień stracony :grin:

A jeszcze dzisiaj muszę posłać klocki Hammerowi i jednemu koledze z forum i za bardzo nie wiem kiedy:decayed:

Opublikowano
He dokładnie. Wczoraj zamówiłem graty a dzisiaj dalej ich nie ma. Danych nie ma. Zgłaszam to :polew:

Kurfa byłem dzisiaj w robocie może 10minut:facepalm: Wy.ebali mnie w trase po klientach i nawet nie miałem kiedy Ci towaru skompletować. Jutro dopiero przysiądę i w poniedziałek pusczę:kwasny:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Oszukista jest tylko jeden, WANDEJ :decayed:

Oddaj chłopu te 40zł:punish:

Oddałem i pacz na PW co żeś zrobił :grin:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Audi S4 37900.00 PLN. Lublin - otoMoto.pl

ciekawa kolorystyka :naughty:

Opublikowano

Kolorystyka. Uj mnie strzeli. Brat odebrał heble od lakiernika. Oby to było tylko foto lipne bo jak faktycznie tak wyglądają te zaciski to mnie ro***bie. Patrzcie i płaczcie. :facepalm: Co za patafian.

10401912_750676011651700_3117758300108634643_n.jpg

Opublikowano

:hi:Eee tam Patyś,lambo jak ta lala:wink::grin:

Opublikowano

Sprzedam tylne heble 288 od 3.0 tdi komplet

Opublikowano

debil

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

tarcze i zaciski hamulcowe przód Audi s4 b6 Częstochowa Lisiniec

dobra cena? czy te tarcze się do czegoś nadają ?

Opublikowano

No bardzo mądrzy kierowcy. :facepalm:

Opublikowano
Kolorystyka. Uj mnie strzeli. Brat odebrał heble od lakiernika. Oby to było tylko foto lipne bo jak faktycznie tak wyglądają te zaciski to mnie ro***bie. Patrzcie i płaczcie. :facepalm: Co za patafian.

http://s26.postimg.org/scxslbkyx/10401912_750676011651700_3117758300108634643_n.jpg

no kolorek trochu c**jowaty:doh:

Opublikowano

Nawet nie mów. Brat mówił ze na żywo jest ok ale jakoś mu nie wierzę. Tak to jest jak nie ma człowieka na miejscu. :facepalm:

Opublikowano

to niby mial byc zolty kolor???

Opublikowano

Myślałem o takim jak miał dzienciol na A3

dsc0208sq.jpg

Opublikowano
:siema:

Miszka Fakenie jestese miszczu!!!!!!!!!!!!!

ale że co :wink::kox:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.