Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: to jest nokaut
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ba :drunk:

Ale 5 gol i to jaki :kox:

Opublikowano

I dobrze, NL na majstra :wink:

Opublikowano

ja pitole normalnie 7 broo sącze i myslalem przez chwile ze mam jakies zwidy fucck Hiszpania zmiażdżona szook:shock3:

Opublikowano

nieźle pocisneli ale roben jest dobry j**any:decayed:

Opublikowano

ten robci to kurwejszon maxymalny taki skretny jak węgorz pierdzol w morde jeża, nie wiadomo nigdy do konca jak sie zkreci fajans jeden

Opublikowano

Karwa Roben to odpierdziela taka maniane że uj na uju:shock3::decayed:

Opublikowano

jak tu mozna psioczyć chłopaki że piłka nożna jest feee bezsensu? ja powtarzam polska pilka to kicz ale to co na mundialu sie wyprawia to baaaajaaaaa:slina:

Opublikowano

no i end of match f*ck kto by tak obstawial wynik to BÓG jest dla mnie :grin:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

no i ok mozna wracac do tematu naszych kochanych audiczek :D

Opublikowano
Pany dzisiaj spotkałem klona:kox: LZ5L + rotory i ALT:decayed: Pozdro dla kolegi Darka z klubu:hi:

Pozdrawiam Andrzejku i dzięki za graty:wink: ach ten gwint!:kox: ja też chce:whistling:

Opublikowano
spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

o qr** to ja juz wiem e tez jade :banan:

Opublikowano
spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

o qr** to ja juz wiem e tez jade :banan:

to juz wiesz Artur co bedziemy opijac:naughty:

Opublikowano
spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

o qr** to ja juz wiem e tez jade :banan:

to juz wiesz Artur co bedziemy opijac:naughty:

mi dwa razy nie mów :decayed:

Opublikowano

jak z tą chłodnicą klimy??? taka sama w b6 i w b7?? bo jak robić generalkę to to też wymienić chcę, bo jakieś plamki są, że niby cieknie..

Opublikowano

to wtedy i moje bobito bedziemy opijać Tomku , chyba że wcześniej MY Mazury wczesniej opijemy nasze potomstwo na Własnych Włościach :decayed:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

ogladam powtory na dwójce czekając na kolejny mecz i popijając napój bogów słucham najnowszego albumu TIESTO, a tak zastanawialem sie co dzieje się z tym DJ bo ucichł i holender Armin go zaczął przebijać :banan:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

kierwa dalej mi cieżko uwierzyć taki mały kraj jak NL a takich mają piłkarzy a My? taki duży kraj a mamy zawodników kiczowatych żeeenuuuu aaaaa :facepalm:

Opublikowano

to jeszcze Belgię zobaczysz... Hazard, Lukaku, Fellaini, Courtois, Kompany, itp...

Opublikowano

Popatrz ile boisk jest w NL ile szkółek piłkarskich. W każdej wieścinie czasem po kilka a boisk to w piz*ziec.

Opublikowano

no jeździłem po kilku małych mieścinach rowerem tj Katwijk , Noordwijk, Noordwijkerhout i bylem w szooku maja swietna organizacje i fajne boiska w soboty zapelnione przez dzieci / mlodziez i graja w piłę...WOGOLE zycie tam i organizacja jest inna, zyje sie spokojniej bezstresowo nikt nigdzie nie goooni to my im dalej na wschod zapierd.... i wypalamy sie szybciej... w imie czego? qurwejszon mać ehhh..pssssst kolejny brooo i kolejny mecz startejszon:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.