Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi sie nudzi kuwa pojechałbym gdzies zjadl cos nail sie piwka ale nie ma z kim. :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uwierz ze nie to samo bo chciałbym żeby zona pisała jak się wscieknie na mnie. ☺

Tapatalk Sony Xperia.

Opublikowano
Uwierz ze nie to samo bo chciałbym żeby zona pisała jak się wscieknie na mnie. ☺

Tapatalk Sony Xperia.

Tego nie brałam pod uwagę he he

Opublikowano
disco polo skonczylo sie w Połowie lat 90tych i amen temu gatunkowi muzycznemu, tj biały miś.. dziś jest Armin Tiesto Colonia itp i tu podaje kierunku muzyczne ktore czesc moich starych znajomych okreslilaby jako wypaczenie... bo mialo sie piec gitare skore i jezdzilo na koncerty gdzie dawalo sie w pier**l ostrymi Wattami, ale ja wylewny jestem i slucham wsystkiego chocby '"czerwonej jaźebiny: :grin:

nigdy w życiu...

Opublikowano
A mi sie nudzi kuwa pojechałbym gdzies zjadl cos nail sie piwka ale nie ma z kim. :kwasny:

Tez tak mialem niedawno....

Opublikowano

bo ja po wiekszej ilosci alco wylewny jestem :naughty: a tak to cichy bill

Opublikowano
:wink::naughty:
Opublikowano

Wlaczuje TV i mam chyba telewizor z lat 90..... Zibo, Masters itp itd.

Ale jak idą w kierunku Dance to przejdzie taka nuta na libe.

Pamiętam metali z klasy na imprezie się okazało ze Boysow wszystkie teksty na pamięć znali i cala bibe śpiewali. A po trzezwemu polo Ble.

Tapatalk Sony Xperia.

Opublikowano

Ehh nawet spać się nie chce.

Opublikowano

ja chowany bylem na disco bo starszyzna zjeżdzala sie co wakejszon na mazurejszon i w tube walili wiec disco polo królowało ale na codzien rock rządził, potem studia i pojawił się na stancji współlokator co słuchał disco zresztą Białystok to stolica disco polo wiec się zatrułem tym bardziej :grin: ale miało się długie hairy i woziło do Katowic do spodka na Metalmanie i nikt mi nie powie że jestem zaszufladkowany :banan:

Opublikowano

To Lubie!

Tapatalk Sony Xperia.

Opublikowano

Pany chyba jakaś mgła mi na oczy zaszła i nie moge znaleść wskazówek jak podłączyć parktronic tył :) :) pomużta biedakowi :) :)

Opublikowano

gdyby nie to że żona mi potomka wyda w sierpniu właśnie i to że chate kupiłem u developka na dniach dopiero co i trzeba ją szykować powoli.... to bym zjechał na ten zjazd sierpniowy bo mam "niedaleko" ale musze obejść sie ze smakiem. może za rok zjade z Tomkiem na bukowinę i damy w palnik z resztą :git:

Opublikowano
Wlaczuje TV i mam chyba telewizor z lat 90..... Zibo, Masters itp itd.

Ale jak idą w kierunku Dance to przejdzie taka nuta na libe.

Pamiętam metali z klasy na imprezie się okazało ze Boysow wszystkie teksty na pamięć znali i cala bibe śpiewali. A po trzezwemu polo Ble.

Tapatalk Sony Xperia.

taki naród i wk***ia mnie to. przed piciem bohatery kuźwa, ale po trzech piwach jak ktoś coś zapuści to nagle cały tekst zna. no jakby w łeb nie pierdolnął :punish:

Opublikowano

kajzera zasada jedna w weekend a tym bardziej o późnych hours nie zadaje się takich cięzkich pytań w tym wątku bo prawdopodobieństwo że padnie jakakolwiek odpowiedz na takie "złożone" question jest wątpliwa?:zyzol:

---------- Post dopisany at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

ok Kaju no to śpiewam... kawałek D-Bomb zaczynamy: BOMBA-A-A-A-A-A

BOMBA-A-A-A-A-A

Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba

Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba

Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba

Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba

Hej, jesteście tutaj?

Nie słyszę was

Łapy w górę

Jazda, jazda, jazda, jaaaaazzzdddaaaa

Jazda, jazda

Bomba - a-a-a-a-a-a

Bomba - a-a-a-a-a-a

Booooomba

UPS i to by była cała piosenka :grin: ale nie powiem bo zdrowo wstawiony skakałem i przy tym na bstockich parkietach lat kilkanascie temu :polew:

Opublikowano

serfin - nie tylko ty skakałes przy tych kawalka hahahah :) :) :) ps. przyjołem do wiadomości :) :)

Opublikowano
Pany chyba jakaś mgła mi na oczy zaszła i nie moge znaleść wskazówek jak podłączyć parktronic tył :) :) pomużta biedakowi :) :)

koniec 1 posta :hi:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu-zdalne-zalaczanie-97008/

Opublikowano

Andrzeju u Ciebie chyba weekend zaczął sie bez procentowo haha :polew: ja z dużą uwagą pacze w klawe by nie robic z byt duzych bugów.. ach przydało sie doswiadczenie po pracy na błękitnej linii TPSA za czasów studiowania w Olsztynie :grin: nie zapomnę jak wdzwonił mi sie jeden pan, ja przywitałem się i zapytałem z kim mam przyjemność kolo powiedział ....Stolec zawiesiłem sie zaniemówiłem myślałem że pirdolnę z krzesła jak to usłyszał,,, to kolo nie słyszał że można zmienic nazwisko jezeli jest obraźliwe? przecie PL prawo na to zezwala Hi I'm Mr. Stolec ...no way... omg f*ck noo i dont believe really? shotgun and shot into --->head :grin:

---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

Edytka odezwała się przez chwilę i fly away... chyba na dziś wątek kaput?

Opublikowano

% wlasnie sa ale jak mowa byla wczesniej te butelki sa male:decayed:

Opublikowano

mi nawet 650ml za małe dziś są :/ bo ja tak qr** mam, czasami mi wystarczą 2 sztuki by poczuć chillout a czasami człek leje w siebie i ni uja nie zakołysze, oby na dzisiejszym weselichu wlewało się mi bez limitu to będzie GiTT musze teścia pogrążyć chlejusa moczygębę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.