Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahaha, nigdy nie mów nigdy......:wink:

My tu gadu, gadu, a co z moim pytaniem odnośnie gwintu z przodu, a z 1BV + springi sport na tyle?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ale beka, bo tak przez myśl mi przeszło..." taka fajna audica, hmm pewnie do allmotors gna" Miałem później podjechać do nich, ale się nie wyrobiłem. Fajnego sedana też widziałem. Przejeżdżał k. groblewskiego, pewnie też od Grzybka:grin:

Jak będziesż u nich następnym razem, daj cyne, może uda się jakoś spiknąć na bajerkę:wink:

Na VW mani będziesz ? :naughty:

Opublikowano
Spoko coś ogarniemy ale pewnie dopiero po wakacjach bo narazie nie planuje awarii:decayed:

Żartujesz??dotykalem twojego auta w allmotors:))

Sent from my iPhone using Tapatalk

No fakt... ja jebie a już myślałem że limit na usterki wyczerpany:doh::grin:
Opublikowano

Na 99.9%, tyle że wpadam na kilka godzinek w sobotę. Myślę, że tak 9-14. Ale miejsce możecie dla mojej padaczki zarezerwować, chętnie się w Wasze towarzystwo:wink:

Opublikowano

No ja też będę tylko w sobotę ale na cały dzień :wink: Prędzej pewnie żadnego spota nie ogarnę z moim udziałem w 3 mieście bo auta nie będę miał :thumbdown:

Opublikowano

No to się widzimy na VW:banan:

Opublikowano

Ja na spoty też rzadko mam czas. Wiecznie coś innego wypadnie. VW mania, od wielu lat jest na pierwszym miejscu:banan:

Opublikowano
No to się widzimy na VW:banan:

:naughty::kox:

Opublikowano

Ja proponuję skorzystać z okazji i jakąś wspólną sesyjkę ogarnąć na poboczu placu.....i do kalendarza, :grin::grin:

Opublikowano

Aparat wezmę :decayed: możemy też się umówić przed wjazdem gdzieś tam :wink: Wladi pewnie jest za, nie wiem kto tam jeszcze poleci :wink:

Opublikowano

Coś się ogarnie nie ma problemu:wink:

Opublikowano

Dokładnie, tylko czy damy radę się wspólnie ogarnąć. A jest w okolicy jakieś ciekawe miejsce na foty? Szczerze to nie znam Pruszcza:decayed:

Opublikowano

ja w ogolę nie znam :decayed:

Opublikowano

To masz miecha, żeby coś ogarnąć:grin: Tyle czasu, że coś się wymyśli:wink:

Opublikowano
:grin: będzie bliżej mani będziemy myśleć :wink:
Opublikowano

Józek jedź już teraz i zrób okop na około naszej miejscówki:grin:

Opublikowano
Hahaha, nigdy nie mów nigdy......:wink:

My tu gadu, gadu, a co z moim pytaniem odnośnie gwintu z przodu, a z 1BV + springi sport na tyle?

mialem ten sam problem kolego. wiec wlozylem na tyl sprezyny s-line te lekko obnizane do tego ustawilem przod i bulo oki tersz mam zalozene zawiech aibaha i jest bardzo dobrze. a dlatego tak zmienilem bo gwint sie rozciekl.

Opublikowano

A masz może jakieś fotki przy takim zestawie?

Opublikowano
A masz może jakieś fotki przy takim zestawie?

niestety nie mam :-(

Opublikowano
A masz może jakieś fotki przy takim zestawie?

niestety nie mam :-(

To rób na uj liczysz:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.