Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: maniaki 4pierścieniowe
Opublikowano

Bry dzień :)

Kto u nas sprzedaje dobre klocki bo moje piszcza jak sie trochę nagrzeja.

Opublikowano

Cze Krzychu, dzieki za wczoraj, podkleje szyny fotela i wkrece by sensownie moznabylo zrobic test hamowania, no i czekam jak cos na telefon

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Chlopaki kazdy wlacznik swiatel z B7 wlozony do B6 bedzie dzialal bezproblemowo trzeba cos ciac czy tylko jakis kabelek z pinem przepiac w inne miejsce we wtyczce

Opublikowano
Cze Krzychu, dzieki za wczoraj, podkleje szyny fotela i wkrece by sensownie moznabylo zrobic test hamowania, no i czekam jak cos na telefon

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Chlopaki kazdy wlacznik swiatel z B7 wlozony do B6 bedzie dzialal bezproblemowo trzeba cos ciac czy tylko jakis kabelek z pinem przepiac w inne miejsce we wtyczce

wystarczy odpowiednio przepiac piny i podejdzie kazdy

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Fanta kaju zamawial wal do niego ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w battalion wejdž i w pierwszym poście jest AGO, albo wygoogluj.

Opublikowano
uhypy8ys.jpg
Opublikowano

:bry:

widze ze jakas Audi Mafia w stavanger grasuje :P :p :P

Opublikowano
Cze Krzychu, dzieki za wczoraj, podkleje szyny fotela i wkrece by sensownie moznabylo zrobic test hamowania, no i czekam jak cos na telefon

Spoko

Tylko nie zapier .... :)

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

:bry:

widze ze jakas Audi Mafia w stavanger grasuje :P :p :P

Odrazu Mafia-Division tylko:decayed:

Opublikowano

W Stavanger rządzą chłopaki z Mazur tj. Ludzie Dobrej Woli i Rady [emoji41] Krzychu wiem wiem by nie zapiec klockow chyba ze ktos lubi piszczalki potem ;) zrobie testa z fotela i na drodze a nie 4m polbruku przed domem :) nie pytaj jak na wstecznym wjechalem nim pod wiate dzis rano [emoji12]

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Widzieliscie ze w dziale sprzedazy kolega jeden robi zapisy na nowki rs4 podstopnice i z nakladkami na pedalce za 400zl ? Jak ktos chcial to niech wpisuje sie ;)

Opublikowano
:bry:

widze ze jakas Audi Mafia w stavanger grasuje :P :p :P

a zebys wiedzial ze mafia:naughty:

Opublikowano

kusisz kusisz

Opublikowano

już jest jeden chętny także pisać, pisać :wink:

Opublikowano

Kurna co to wszyscy griluja i browarki konsumuja ? Taki silence tu...

Opublikowano
Kurna co to wszyscy griluja i browarki konsumuja ? Taki silence tu...

Zbroją się wszyscy na OEM:naughty: Mi zostało "tylko" zmienić zawiechę z przodu:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.