Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda mój katalizator teraz pytanie czy go wbijać czy jakoś przemyć i zostawić?

http://img.tapatalk.com/d/14/07/07/jyja7emy.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/07/07/pasavy3e.jpg

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Szkoda wybijać, poza tym będzie buczeć jak wybijesz, lepiej sprzedać i kupić zamiennik kata.

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Siema

Pany jest u nas ktoś z Sieradza??

Ty się szykuj bo 18-20.07 jestem na dubit w Kielcach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A można to czymś umyć? Właśnie tak patrzyłem na to ze jakieś to za ładne a błąd wyskakuje skubany... Myślę żeby to umyć benzyną. Będzie dobrze? Nic się z tym nie stanie?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R a duża różnica będzie w głośności auta?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, co innego jakbyś tłumiki wyciął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chce ten katalizator wytluc ale trochę mi go szkoda bo ładnie wygląda.. Nie mam porównania jak wygląda zaje any kat i się grubo zastanawiam.. Tyle się naszarpalem żeby to wykręcić z zamiarem wywalenia tego ale jak go zobaczyłem to trochę mi się go szkoda zrobiło Hehe juz sam głupi jestem.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, co innego jakbyś tłumiki wyciął...

Nie polecam:decayed: Głośno w c**j bez środkowego np:kwasny: Wyjmuj kąta będzie lepiej myślę:wink: wyjmij w calosci to wsadzis z powrotem jak się uda:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa weź i go wyjmnij w całości.. Tam jest takie dojście ze by to uj upalil :-/ żeby odkręcić kat od kolektora musiałem cały kolektor wydechowy odkręcić i dopiero po wielkich bólach jedna śrubę od kata z tyłu odkrecilem. A żeby wyjąć kata z samochodu to trzeba odkręcić jeszcze trzy śrubki za katem a tam to wogule nie ma miejsca a i jeszcze nakrętki mówią same "zostaw mnie bo i tak nie odkrecisz ":-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Albo młotek i przecinak albo zostaje... Musze się z tym przespac :-?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś szukał, to myślę, że dobry prajs, sam na dniach wziąłem od tego sprzedawcy, widzę, że wystawił następne:

Komplet ramion wycieraczek+pióra Audi A4 B6/B7 UE (4401176656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

moje stan igła, śmiało polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mówie, wziąłem od gościa i widzę, że następne wystawia, na prawdę warto, brałem już od niego kilka klamotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio tez cos od niego brałem:wink:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

ogólnie ma ogarnięte cene a nie z kosmosu

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Pany i Panie mam pytanie o sedanie... jakiś indżynier bez szkoły wyebał mi w tylnej półce dziure wielkości pięcio-litrowego wiadra na dodatkowy głośnik:facepalm:.. moje pytanie brzmi czy da się wymienić tą metalową tylną półke? jak ona się tam trzyma? luty, nity, zgrzewy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielun chyba to na spawy bylo wziete fabrycznie mam rozebrane autko golutkie i nie widzialem aby mozna bylo odkrecic i zdemontowac polke,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg :facepalm: musze to wymienić jakoś ale jeszcze nie wiem jak się za to zabrać... całe szczęście ze w tapicerce nie mam tej dziury i nie widać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::kawa:

o proszę i Młody wpadł :decayed:

Spoko loko Arturo, młody czuwa :decayed: Brak czasu na forum niestety ostatnio :( jeszcze jak by jakieś a4 było to pewnie by się czas znalazł a tu lipa:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek...inni nie maja urlopu a spac by pospali ale nie moga :(:hi:

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ----------

omg :facepalm: musze to wymienić jakoś ale jeszcze nie wiem jak się za to zabrać... całe szczęście ze w tapicerce nie mam tej dziury i nie widać:facepalm:

Kurna popatrz moze ktos wlozyl tam drugi sub ala bose wiec moglbys podzialac na dwa [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...