Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Taniej niz za 700zl nie widzialem na forum takiej kiery sline z B7 juz airbagiem, ale byc byla i mnie kusila swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

KIEROWNICA AUDI MULTIFUNKCJA ŁOPATKI A5 A7 A4 A6 (4336474749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

259zł

Poduszka kierowcy AirBag Audi A4 B7 A6 C6 4-Ramien (4383933273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

320zł

czyli w sumie po dogadaniu za 550

albo air bez skaz za 400 no i 650zł

:wink:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

aha ale mówisz o s-line no to 300zł + 320 lub 400 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat wrzuciłeś kiere 3r a poduszkę pod 4r. Więc by nie pasowało. Szukam jakiejś taniochy co by narazie wrzucić bo gałka i guziki od rns daleko i źle się przełącza hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: rezacze, do roboty czas wyruszac :/ ...a wy dalej o tej kierze? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega ma paska ALT od nowości i twierdzi ze mu oliwy nie bierze


jak jeździ na lawecie, to nic dziwnego :decayed:
:polew::polew::polew:

Te Jordan z czego ha?:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij jeszcze dzisiaj DIY :wink: Ja nawet nie wyciągałem jeszcze foteli z A4 nigdy, także d*pa ze mnie a nie rezacz

:grin::grin:

ogarne ale dzis napewno go nie zrobie bo juz m isie spac chce, po nocce ejszcze nie spalem

wlasnie wytargalem wiazke do oparcia i mowie jakos to pojdzie...fotel w dwoch czesciach jedynie na 2 kabelkach sie trzyma ale wiazka memo ktora mam jest z innych fotei niz recaro i jest krotsza co za tym idzie dorabiam dwa kabelki do starej wiazki i na nowo skladanie, jak juz to pojdzie to reszta raz dwa

jutro podejrzewam bede sie bawil memo :wink:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

poza tym silniczek oparcia rozniel sie 2 elementam iz tych 2 roznucy hfoteli raz: samym pretem co idzie od lewej do prawej i jednym kolkiem zebatym...grubsza spirala na moim niz na tym pod pamiec wiec rozebralem poprzekladalem i jest gites, ze starego silniczka pozyczylem sobie male czarne kolko zebate

http://i.imgur.com/LHOBk0x.jpg

Ale po co rozbierałeś ten cały mechanizm w oparciu? Wystarczyło sam silniczek przełożyć :wink: Ja tak u siebie zrobiłem

Napisalem ze stary silniczek mial slimaka innego i nie pasowal na zebatke wiec musialem rozebrac i podmienic

Aha ok, ba na foto te slimaki wydawaly sie takie same. Wazne ze sie udalo

Ten od pamieci mial rzadziej zwoje nawiniete i nie chcial podejsc wogole wiec zebatka ze starego i wszystko sie zgralo

ale poskladac pozniej calosc bo lipnie zdeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Wyrezany drugi wydech w zwykłym zderzaku ?

Tak:wink:

Dobrze to wygląda, mimo że fotka słaba ;) Wydech kompletny z 1.8T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak tam Twój sz-lajn? Ja dopiero 17stego oddaje do malowania:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Wyrezany drugi wydech w zwykłym zderzaku ?

Tak:wink:

Dobrze to wygląda, mimo że fotka słaba ;) Wydech kompletny z 1.8T?

Fotka robiona tak na szybkości telefonem i jeszcze pogody nie było :-/ tak wydech kompletny od 1.8 turbo, wchodzi bez żadnych przeróbek tylko trzeba prawy uchwyt kupić :kox:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluje się, jest w podkładzie :decayed: jeszcze dobrać odpowiednią farbę i jazda :wink: trochę jest tam tych elementów także trochę mu to schodzi, oby wyrobił się w przyszłym tygodniu już :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluje się, jest w podkładzie :decayed: jeszcze dobrać odpowiednią farbę i jazda :wink: trochę jest tam tych elementów także trochę mu to schodzi, oby wyrobił się w przyszłym tygodniu już :wink:

Ja myślę żeby się wyrobić do OEM-u:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weekend zaczal sie pogoda sprzyjajaca to wszystkich wywialo na łaki i plaze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Paniei Panów:hi: Ciekawe przy jakiej prędkości się wysuwa ten spojler... i pewnie recznie go wcisak później :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...