Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrezany drugi wydech w zwykłym zderzaku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W trakcie poszukiwania jakiegoś dobrego gwintu :wink: myślę też jakieś końcówki inne zapodać? troszkę większe...:jerk:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Wyrezany drugi wydech w zwykłym zderzaku ?

Tak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulter fi 90 wymiata ale drogie w uj:kwasny: przed OEM`em chyba nie zakupię:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje na prędkości światło stop do avant ma ktoś? Idealne nie inne :decayed:

A ja 30k zł na rozkrecenie firmy:decayed: Może ma ktoś bezzwrotnie pożyczyć?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

a mi paniczu 15 wystarczy :naughty: ale skąd to wziąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje na prędkości światło stop do avant ma ktoś? Idealne nie inne :decayed:

A ja 30k zł na rozkrecenie firmy:decayed: Może ma ktoś bezzwrotnie pożyczyć?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

a mi paniczu 15 wystarczy :naughty: ale skąd to wziąć...

To jeszcze w tej herbaciarni się nie dorobiłeś?:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulter fi 90 wymiata ale drogie w uj:kwasny: przed OEM`em chyba nie zakupię:facepalm:

Andrzeju takie cosik?

KOŃCÓWKA OZDOBNA ULTER SPORT @90x120 (4369304188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coooooś Ty. widzisz, Ty ciągle ładujesz hajs w palety z olejem a ja w hydraulike :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulter fi 90 wymiata ale drogie w uj:kwasny: przed OEM`em chyba nie zakupię:facepalm:

Andrzeju takie cosik?

KOŃCÓWKA OZDOBNA ULTER SPORT @90x120 (4369304188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tak:good:

Kajak olej tańszy:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą nie długo takie:naughty: Jutro zdam Ci relację po wywaleniu taka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą nie długo takie:naughty: Jutro zdam Ci relację po wywaleniu taka:wink:

Czekam:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega ma paska ALT od nowości i twierdzi ze mu oliwy nie bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega ma paska ALT od nowości i twierdzi ze mu oliwy nie bierze

Bo pewnie lał normalny olej(5w40) co 10k km. Szkopy leją według książki 5w30 co 30k km i mamy efekty:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega ma paska ALT od nowości i twierdzi ze mu oliwy nie bierze


jak jeździ na lawecie, to nic dziwnego :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega ma paska ALT od nowości i twierdzi ze mu oliwy nie bierze


jak jeździ na lawecie, to nic dziwnego :decayed:
:polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij jeszcze dzisiaj DIY :wink: Ja nawet nie wyciągałem jeszcze foteli z A4 nigdy, także d*pa ze mnie a nie rezacz

:grin::grin:

ogarne ale dzis napewno go nie zrobie bo juz m isie spac chce, po nocce ejszcze nie spalem

wlasnie wytargalem wiazke do oparcia i mowie jakos to pojdzie...fotel w dwoch czesciach jedynie na 2 kabelkach sie trzyma ale wiazka memo ktora mam jest z innych fotei niz recaro i jest krotsza co za tym idzie dorabiam dwa kabelki do starej wiazki i na nowo skladanie, jak juz to pojdzie to reszta raz dwa

jutro podejrzewam bede sie bawil memo :wink:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

poza tym silniczek oparcia rozniel sie 2 elementam iz tych 2 roznucy hfoteli raz: samym pretem co idzie od lewej do prawej i jednym kolkiem zebatym...grubsza spirala na moim niz na tym pod pamiec wiec rozebralem poprzekladalem i jest gites, ze starego silniczka pozyczylem sobie male czarne kolko zebate

http://i.imgur.com/LHOBk0x.jpg

Ale po co rozbierałeś ten cały mechanizm w oparciu? Wystarczyło sam silniczek przełożyć :wink: Ja tak u siebie zrobiłem

Napisalem ze stary silniczek mial slimaka innego i nie pasowal na zebatke wiec musialem rozebrac i podmienic

Aha ok, ba na foto te slimaki wydawaly sie takie same. Wazne ze sie udalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka panowie nie słyszał ktoś coś o jakiejś multi kierce w super cenie :grin: Może być zajechana skórka kiedyś się obszyje tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A3 A4 A6 AIR BAG KIEROWCY MULTIFUNKCJA W-wa (4324765349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

4324765349_1

ależ proszę :kox:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

no dobra żarciłem sobie tu masz taka

AUDI S4 8K0 KIEROWNICA SKÓRA MULTIFUNKCJA (4345443941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

4345443941

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szybko mu podsuwasz propozycje z allegro ale ta z B7 to cena za sama kiere bezairbagu razem z nim to cena wywinduje na jakies 1200-1400zl a to juz nalewno zadna okazja tylko židowanie

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

Cena nawet jak za sama kiere to za wysoka gora 350-400zl za taka kiere mozna dac a najlepiej 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kuźwa racja byłem pewien ze z aurbagiem :facepalm:

no bez aira są po 250 :wink: dlatego uznałem tą za fajną jakby miała aira :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...