Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tylko quattro ale ośka była w 2.0 tsi?

była.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja montowałem u siebie osłony z S4 i w ori osłonach były 3 śruby a w S4 4. Na dwie pasowało a na trzecia nawierciliśmy, osłony lekko podgieliśmy w miejscach gdzie obcierało i gra.

Patryk czy te Teoje oslony wygladaly tak jak na foto ponizej? Nr. Czesci: 8E0 615 311 A , 8E0 615 312 A ba7u8apy.jpg

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Nie wiwm co myslec bardziej przypominaja przody niz tylne oslony :/

Opublikowano
2 tygodnie bez suki:cry:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

kurde ja już 3 tygodnie bez auta :smutas::smutas::smutas:

Opublikowano

Nie. Inaczej wyglądały.

Opublikowano
2 tygodnie bez suki:cry:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

kurde ja już 3 tygodnie bez auta :smutas::smutas::smutas:

dopisz + kw do 130 w ogłoszeniu żeby nie było :)

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano
2 tygodnie bez suki:cry:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

kurde ja już 3 tygodnie bez auta :smutas::smutas::smutas:

Kiedy odbierasz?

Najgorsze jest do że zostanie mi 3 dni na wymianę całej zawiechy pompy wspomagania i drążków kierowniczych. Potem zbierzność i wymiana tłumika drgań wydechu:decayed: I oczywiscie cały ten tydzien będę pracował:facepalm:

Opublikowano
Chlopaki powie mi ktos czy A4 B7 3.0tdi wystepowaly tylko w Quattro czy tez z napedem FWD? Bo poluje na tylne oslony 288mm i nie wiem czy to ma byc tylko od quattro czy jest tez od fwd i to tez pasi?

3,0tdi szedł tylko 4x4, 2.0tfsi szły w wariancie fwd i 288 na tyle

Blachy na tył dla Q pod 288mm

8E0615611Q lewa

8E0615612Q prawa

Blachy na tył dla ośki pod 288mm

8E0615611P lewa

8E0615612P prawa

Opublikowano
2 tygodnie bez suki:cry:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

kurde ja już 3 tygodnie bez auta :smutas::smutas::smutas:

Kiedy odbierasz?

Najgorsze jest do że zostanie mi 3 dni na wymianę całej zawiechy pompy wspomagania i drążków kierowniczych. Potem zbierzność i wymiana tłumika drgań wydechu:decayed: I oczywiscie cały ten tydzien będę pracował:facepalm:

Za niedługo, trzeba obserwować mój wątek :naughty:

Opublikowano
Chlopaki powie mi ktos czy A4 B7 3.0tdi wystepowaly tylko w Quattro czy tez z napedem FWD? Bo poluje na tylne oslony 288mm i nie wiem czy to ma byc tylko od quattro czy jest tez od fwd i to tez pasi?

3,0tdi szedł tylko 4x4, 2.0tfsi szły w wariancie fwd i 288 na tyle

Blachy na tył dla Q pod 288mm

8E0615611Q lewa

8E0615612Q prawa

Blachy na tył dla ośki pod 288mm

8E0615611P lewa

8E0615612P prawa

Dzieki Artur za wyczerpujace info co do oslon, nie moglem tego znalezc w bigasnym watku hebli. :)

Opublikowano
Chlopaki powie mi ktos czy A4 B7 3.0tdi wystepowaly tylko w Quattro czy tez z napedem FWD? Bo poluje na tylne oslony 288mm i nie wiem czy to ma byc tylko od quattro czy jest tez od fwd i to tez pasi?

3,0tdi szedł tylko 4x4, 2.0tfsi szły w wariancie fwd i 288 na tyle

Blachy na tył dla Q pod 288mm

8E0615611Q lewa

8E0615612Q prawa

Blachy na tył dla ośki pod 288mm

8E0615611P lewa

8E0615612P prawa

Dzieki Artur za wyczerpujace info co do oslon, nie moglem tego znalezc w bigasnym watku hebli. :)

wszystko jest w ETKA :wink:

Opublikowano

Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

dostałeś ku**sie list?

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp :whistling:

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp :whistling:

wystarczy się w battalionie dobrze zakręcić koło pierwszego postu... totalnie nie rozumiem, dlaczego b6d nie ma czegoś takiego, jak przydatne linki, które są właśnie tam umieszczone między innymi z etką.

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Ja tam sobie pobrałem z neta kiedyś kiedyś i mam na lapku u śmiga. Może nie tak jak w serwisie ale działa :decayed:

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp :whistling:

wystarczy się w battalionie dobrze zakręcić koło pierwszego postu... totalnie nie rozumiem, dlaczego b6d nie ma czegoś takiego, jak przydatne linki, które są właśnie tam umieszczone między innymi z etką.

Pisałem o tym już dawno ale Artur chyba czasu nie ma. A po za tym nie jest sam tutaj od moderacji:whistling: IFI service nie dziala po vin. A przynajmniej ja tego nie potrafie tak obsłużyć:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp :whistling:

wystarczy się w battalionie dobrze zakręcić koło pierwszego postu... totalnie nie rozumiem, dlaczego b6d nie ma czegoś takiego, jak przydatne linki, które są właśnie tam umieszczone między innymi z etką.

Pisałem o tym już dawno ale Artur chyba czasu nie ma. A po za tym nie jest sam tutaj od moderacji:whistling: IFI service nie dziala po vin. A przynajmniej ja tego nie potrafie tak obsłużyć:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

stacjonarna ETKA jest najlepsza i funga wszystko jak w ASO czyli aktualizacje, cenniki, sprawdzanie po VIN itp.

Opublikowano

Qurwa chyba mi yebła sonda:facepalm: mam taki błąd: 16523 - oxygen (lambda) sensor b1 s2 response too slow. Miał ktoś taki problem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.