Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie

Jakie polecacie amorki coś w stylu 1BV bo moje chyba już się skończyły,czy lepiej ori?

Po powrocie z PL d*pa jak siedziała tak siedzi :)

2a8aafa2ef7b.jpg

siwy hamują trochę te klocki?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam panowie

Jakie polecacie amorki coś w stylu 1BV bo moje chyba już się skończyły,czy lepiej ori?

Po powrocie z PL d*pa jak siedziała tak siedzi :)2a8aafa2ef7b.jpg

siwy hamują trochę te klocki?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeszcze nie wiem :D czekają na transport z PL do NO.
Opublikowano

Witam panowie

Jakie polecacie amorki coś w stylu 1BV bo moje chyba już się skończyły,czy lepiej ori?

Po powrocie z PL d*pa jak siedziała tak siedzi :)

2a8aafa2ef7b.jpg

siwy hamują trochę te klocki? :whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Co Ty się ta wszystkich o klocki pytasz, czyżby to jakiś chinol był :grin:

Opublikowano

no a jak :polew:

Opublikowano

sieeeemaa :) Krzychu troche Cie nie bylo na forum :P MK ogarnelismy przy pomocy twojego magci VCDS ale juz kluczyków nie przyuczylismy hehe jezdzilem ze 2 tygodnie otwierajac i zamykajac autko manualnie z kluczyka, w koncu zmobilizowalem sie wyczarowalem sobie pelna wersje VAGcom 3.11n2 i ogarnalem temat. BOSE czesze czerep, sasiedzi skarzyli sie, jak wjezdzam na posesje i modze przy aucie w okolicy 22:00 :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wandej ale te wycieraczki Denso to gowniane :facepalm: jedna zostawia struge wody po srodku shit :decayed:

Opublikowano

no teraz juz wiem ;)

Opublikowano

sieeeemaa :) Krzychu troche Cie nie bylo na forum :P MK ogarnelismy przy pomocy twojego magci VCDS ale juz kluczyków nie przyuczylismy hehe jezdzilem ze 2 tygodnie otwierajac i zamykajac autko manualnie z kluczyka, w koncu zmobilizowalem sie wyczarowalem sobie pelna wersje VAGcom 3.11n2 i ogarnalem temat. BOSE czesze czerep, sasiedzi skarzyli sie, jak wjezdzam na posesje i modze przy aucie w okolicy 22:00 :P

Brak czasu :D

Bose fajna sprawa(nie dla sąsiadów :) ) muszę jeszcze tylko suba w zapas załatwić :) i będzie komplet.

Opublikowano

kupiłem zimówki BRIDGESTONE BLIZZAK LM25 :kox:

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

jesteśmy z Ciebie dumni!

Opublikowano

wandej ale te wycieraczki Denso to gowniane :facepalm: jedna zostawia struge wody po srodku shit :decayed:

Poyebalo? Sciemniasz bydlaku. Denso są fpytke sam mam:kox:

Hammer cicho:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jesteśmy z Ciebie dumni!

:D:wink::kox:

ale kurcze jaki rozmiar tych zimówek :naughty:

Opublikowano

225/40/18? :naughty:


Panie i Panowie, pozwoliłem sobie w pierwszym poście podwiesić pomocne linki - tak, jak w Battalionie :wink:


Próbuję jeszcze wywalczyć, żeby było to podwieszone cały czas u góry strony, ale nie widzę takich opcji :kwasny:

Opublikowano

a jak :decayed: a coś Ty tu moderacje dostał ? Też chce :P

Opublikowano

no tosz mowie ze sa do d*py.przeciez bym se jaj nie robil.zostawiaja wode :kwasny:

Opublikowano

a jak :decayed: a coś Ty tu moderacje dostał ? Też chce :P

grzeczny bądź, bo Cię będę edytował :grin:

Opublikowano

by się przydało tu porządek zrobić w pierwszym poście itd :whistling:

Opublikowano

Pracuję nad tym, od tego jestem, chcę go podwiesić na każdą stronę przede wszystkim, tak, jak jest w battalionie, ale chyba za krótki do tego jestem, zobaczymy później, poprosiłem Dominika o interwencję w wolnej chwili. Ale zmiany mogę przeprowadzić, co tam porobić?

Opublikowano

załatw moderację to Ci pomogę :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.