Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki pilnie potrzebuje namiary na warsztat samochodowy na trasie Poznań Świebodzin, siostrze audi padlo prawdopodobnie cos ze wspomaganiem tj pompa, jechali do Holandii z Mazur i sa w kropce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A ktoś z Wrocka jest? Cwiara zajęty w tym tygodniu.

zobacz bohatera jaki zajęty

a9u9ezem.jpg

dwie osoby w Twojej okolicy które mogłyby Ci pomóc są niedostępne... sorry, taki mamy klimat :decayed:

To Cwiare już trzeba wozić bo jego krew zamieniła się w alkohol :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z Wrocka jest? Cwiara zajęty w tym tygodniu.

zobacz bohatera jaki zajęty

a9u9ezem.jpg

dwie osoby w Twojej okolicy które mogłyby Ci pomóc są niedostępne... sorry, taki mamy klimat :decayed:

To Cwiare już trzeba wozić bo jego krew zamieniła się w alkohol :grin::grin::grin:
nie tylko on jako pasażer jadzie :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy się solar uchyla ? jak co ? się mocno nagrzeje ? czy jak to jest ?

Nie uchyla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 20:56

Pisz co dołożyłeś...dodatkowe silniczki?

kable z prawych drzwi extra puszczone do lewych i cytując

Napisano dziś, 21:52

Pany. Tam żadnej elektroniki nie ma. 2 przekaźniki. 4 diody 2 rezystory 2 tranzystory. Troszke kabli . Złączki. Bezpiecznik taśma tesa . Wiedza ucha. Kpl narzędzi z lidla. Jakies % lutownica . Cyna. Przekaźnik luster . Lustra . Dzień wolnego. Wątroba na chodzie. Wyrozumiała kobita. No i pilot....

Wysłane z taboreta...

Aaaaa i szklarnia na wypadek ulewy .

jedynie co to przełącznik lusterek przerobiony bo już z niego nie da się złożyć luster,lustra tylko z pilota działąją

przełącznikiem rozłącza się moduł

waldi takie cuś doszło w drzwiach :wink:

20140811_132355.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki moze byc powod kiedy na desce rodzielczej podczas jazdy na autostradzie wlaczyla sie i swieci dioda od akumulatora? Chodzi o A4 B5 1.9tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki moze byc powod kiedy na desce rodzielczej podczas jazdy na autostradzie wlaczyla sie i swieci dioda od akumulatora? Chodzi o A4 B5 1.9tdi

pierdolnął albo pasek od altka albo regulator napięcia czy coś (pytaj kowiego z battalionu - to mu pada raz na rok) zdechł. w momencie jak wyczerpie energie z aku to jest pchanie albo laweta. szczerze wspôłczuję jak na autostradzie...

reasumując: brak ładowania i jazda się kończy.

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 20:56

Pisz co dołożyłeś...dodatkowe silniczki?

kable z prawych drzwi extra puszczone do lewych i cytując

Napisano dziś, 21:52

Pany. Tam żadnej elektroniki nie ma. 2 przekaźniki. 4 diody 2 rezystory 2 tranzystory. Troszke kabli . Złączki. Bezpiecznik taśma tesa . Wiedza ucha. Kpl narzędzi z lidla. Jakies % lutownica . Cyna. Przekaźnik luster . Lustra . Dzień wolnego. Wątroba na chodzie. Wyrozumiała kobita. No i pilot....

Wysłane z taboreta...

Aaaaa i szklarnia na wypadek ulewy .

jedynie co to przełącznik lusterek przerobiony bo już z niego nie da się złożyć luster,lustra tylko z pilota działąją

przełącznikiem rozłącza się moduł

waldi takie cuś doszło w drzwiach :wink:

20140811_132355.jpg

Dawaj mnie też takie cuś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się :whistling:

a dlaczego się po zamknięciu swiecą DRLe ? :decayed: nie pomyliły się czasem z CLH ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego się po zamknięciu swiecą DRLe ? nie pomyliły się czasem z CLH ?

drl-a mam z opcją clh :kwasny: ,jest plan na mce z b7 i wpadnie czujnik deszczu+clh ori :wink:

Dawaj mnie też takie cuś

dzwoń jutro to może cuś da się zrobić :naughty:

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki moze byc powod kiedy na desce rodzielczej podczas jazdy na autostradzie wlaczyla sie i swieci dioda od akumulatora? Chodzi o A4 B5 1.9tdi

pierdolnął albo pasek od altka albo regulator napięcia czy coś (pytaj kowiego z battalionu - to mu pada raz na rok) zdechł. w momencie jak wyczerpie energie z aku to jest pchanie albo laweta. szczerze wspôłczuję jak na autostradzie...

reasumując: brak ładowania i jazda się kończy.

Ale jezeli auto bedzie caly czas odpalone tj nie gaszone to chyba mozna dojechac do celu? Inna sprawa, ze siostrze wkoncu wywalilo sporo diodek na desce juz i auto stoi, na szczescie zjechali za wczasu do jakiegos miasteczka, cos pisali, że poszlo łozysko? W altku ? W pompie od wspomagania? A uj to wie, tez wspolczuje... Juz dawno powinna byc w NL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz ładowania to wywali aku do zera i zgaśnie. wtedy jest totalnie przesrane. jak poszedł altek w wspoma jednocześnie to pech totalny i nawet trzy różańce nie pomogą. Zdarza się - jak jest ubezpieczenie to jedynie laweta na polise i do celu. jak nie ma to współczuję strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto miał kiedys sedana mocno pomodzonego? silnik był tam 1,9tdi 101km, i grubo było z niego wyciśnięte, pamięta ktoś kto to był ?

a nie virus

jestem prawie ze pewien ze virus...taki pieknty sedan w Twoim kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione tak że lustra składają się przy zamykaniu ale rozkładają dopiero po zapłonie. Wg mnie to lepsze rozwiązanie, bo np. jak otwierasz auto żeby coś z niego wyciągnąć to silniczki bez sensu sie nie zużywają.

No i ori przełącznik luster nie ruszony :)

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto miał kiedys sedana mocno pomodzonego? silnik był tam 1,9tdi 101km, i grubo było z niego wyciśnięte, pamięta ktoś kto to był ?

Virus miał błekitnego sedana na BRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was wie o co chodzi, coś mi rzęzi na niskich prędkościach w zasadzie przy ruszaniu i przy rozwijaniu prędkości na 2 ale tylko na początku, a czasami po wciśnięciu sprzęgła. To wszystko nie jest cały czas tylko raz zarzezi a czasami nie. Ostatnio jechałem jako pasażer i wydawało mi się, że trochę bardziej właśnie słychać to po prawej stronie.

Siemanko chłopaki udało mi się już nagrać odgłos tego charczenia u mnie w aucie. Jak mogę go dodać na forum żeby ktoś sprawnym uchem ocenił co to mi tak działa na nerwy?

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...