Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: chlopaki kupujac uszczelke od pokrywy zaworow, ogarne to sam czy lepiej dac dla specjalisty moj silniczek 1.8T AVJ, wiadomo poci sie z tyłu i przy gazowaniu cos tam delikatnie poci sie i kapie mi na goraca obudowe katalizatora a wtedy mozna poczuc zapach oleju parujacego oraz po zgaszeniu auta ten dzwiek smazenia sie tego oleju na katalizatorze, takze cos tam musze ustawic czy tylko odkrecic sroby zdjac gorna pokrywe stara uszczelke oczyscic polozyc nowa uszczelke pokrywe i zakrecic kluczem dynamo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Serafin sprawdź jeszcze sobie ,przy termostacie jest taką zatyczka od płynu chlodzacego ,mi uszczelki i plastik tej zatyczki sparcial i też lecialo :-) tylko mój był BFB niewiem czy to szefostwo jest u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przywrocone do mocy seryjniej.... Dzis program robim :kox:

Co nie gralo?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: chlopaki kupujac uszczelke od pokrywy zaworow, ogarne to sam czy lepiej dac dla specjalisty moj silniczek 1.8T AVJ, wiadomo poci sie z tyłu i przy gazowaniu cos tam delikatnie poci sie i kapie mi na goraca obudowe katalizatora a wtedy mozna poczuc zapach oleju parujacego oraz po zgaszeniu auta ten dzwiek smazenia sie tego oleju na katalizatorze, takze cos tam musze ustawic czy tylko odkrecic sroby zdjac gorna pokrywe stara uszczelke oczyscic polozyc nowa uszczelke pokrywe i zakrecic kluczem dynamo?

Do ogarniecia samemu bez problemu. Tylko z doswiadczenia kup sobie pozadny silikon dodatkowo taki jak VIKTOR RAINZ i dobrE odtlusc uszczelke itp zaloz nowa na silikonie i napewno nie bedzie sie pocic nic przez dlugi czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej

Bylo troche elementow do wymiany ogolnie

Ale do spadku mocy przyczynila sie DV'ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej jak masz skręcony gwint? Chodzi mi o cm od ziemi :-P

nie mierzylem:wink: Ale przod jest w c**j nisko delikatnie mówiąc:decayed: Kat pochylenia koła 1,5 stopnia po za norma:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej jak masz skręcony gwint? Chodzi mi o cm od ziemi :-P

nie mierzylem:wink: Ale przod jest w c**j nisko delikatnie mówiąc:decayed: Kat pochylenia koła 1,5 stopnia po za norma:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

To muszę polegać sam na siebie bo mistrzowi nie dorównam :-) jak narazie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jezeli auto bedzie kupione przez siostre ale bedzie musiala "pilnie wyjechac za granice to kazdy z czlonkow rodziny moze za nia zaniesc papier do urzedu skarbowego aby zaplacic podatek od wbogacenia sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna jak ja nie lubie kupowac auta od ludzi ktorzy tego auta nie przerejestrowali od poprzedniego wlasciciela i musze opierac sie glownie na umowach kupna sprzedazy auta i potwierdzeniu oplaty podatku od wzbogacenia z US :/ dla mnie to takie smierdzace cos nie ma to jak sprzedajacy jest wpisany jako wlasciciel w dowodzie rejestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna jak ja nie lubie kupowac auta od ludzi ktorzy tego auta nie przerejestrowali od poprzedniego wlasciciela i musze opierac sie glownie na umowach kupna sprzedazy auta i potwierdzeniu oplaty podatku od wzbogacenia z US :/ dla mnie to takie smierdzace cos nie ma to jak sprzedajacy jest wpisany jako wlasciciel w dowodzie rejestr.

Siostra kupiła czarnego avanta B6 w slajnie :-) ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś problemy można napotkać przy montażu gwintu?

ustaw jedną wysokość nakrętek - to jet podstawa. problemem koże być jedynie że będzie za wysoko, albo za nisko - choć prawdę powiedziawszy nigdy nie jest za nisko :polew: i to tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś problemy można napotkać przy montażu gwintu?

ustaw jedną wysokość nakrętek - to jet podstawa. problemem koże być jedynie że będzie za wysoko, albo za nisko - choć prawdę powiedziawszy nigdy nie jest za nisko :polew: i to tyle :wink:

Dzięki, będę wojował w weekend i zobaczymy co z tego wyjdzie :P wiadomo, że nigdy za nisko nie jest ale przynajmniej żeby z garażu wyjechać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zejdziesz nisko to ewentualnie na odbojach siądzie i to w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...