Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Kurna jak ja nie lubie kupowac auta od ludzi ktorzy tego auta nie przerejestrowali od poprzedniego wlasciciela i musze opierac sie glownie na umowach kupna sprzedazy auta i potwierdzeniu oplaty podatku od wzbogacenia z US :/ dla mnie to takie smierdzace cos nie ma to jak sprzedajacy jest wpisany jako wlasciciel w dowodzie rejestr.

Siostra kupiła czarnego avanta B6 w slajnie :-) ? :-)

yeeeep dokładnie to ja jej kupiłem :) wpierw auto oddałem do sprawdzenia w warsztacie blach lakier - pomierzyli blachy ale i odleglosci po skosie pod maską i cos z tyłu od spodu. Powiedzieli że gdyby tylko takie auta ludzie sprowadzali zza granicy to nie mieli by nic do roboty:) furka wypasiona ale bez sline'a. "usunięty srodek filtra DPF wstawiona swiezo w czerwcu nowa przepustnica oraz sprzglo i dwumas link do furacza -> http://allegro.pl/audi-a4-b7-2007-2-0tdi-170km-czarny-s-line-i4492959716.html?no-rwd=1#tabsContent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna jak ja nie lubie kupowac auta od ludzi ktorzy tego auta nie przerejestrowali od poprzedniego wlasciciela i musze opierac sie glownie na umowach kupna sprzedazy auta i potwierdzeniu oplaty podatku od wzbogacenia z US :/ dla mnie to takie smierdzace cos nie ma to jak sprzedajacy jest wpisany jako wlasciciel w dowodzie rejestr.

Siostra kupiła czarnego avanta B6 w slajnie :-) ? :-)

yeeeep dokładnie to ja jej kupiłem :) wpierw auto oddałem do sprawdzenia w warsztacie blach lakier - pomierzyli blachy ale i odleglosci po skosie pod maską i cos z tyłu od spodu. Powiedzieli że gdyby tylko takie auta ludzie sprowadzali zza granicy to nie mieli by nic do roboty:) furka wypasiona ale bez sline'a. "usunięty srodek filtra DPF wstawiona swiezo w czerwcu nowa przepustnica oraz sprzglo i dwumas link do furacza -> http://allegro.pl/audi-a4-b7-2007-2-0tdi-170km-czarny-s-line-i4492959716.html?no-rwd=1#tabsContent

Przygoda była z przodu na 100% i tego nie zauważyli? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugerujesz się źle spasowanym zderzakiem w stosunku do obu przednich błotników? bo rozrzad był wymieniany i nie kazdy potrafi to potem idealnie złożyć. przy swojej B6 dorabialem zdesia przod sline pod spryski i jak juz ogarnalem w koncu by bylo w miare good to jak odebralem auto z salonu FIAT po wymianie rozrzadu to wyglada to podobnie, kole w oczy ale mi sie juz nie chce za to zabierac i poprawiac


podłużnice, kielichy, przednie ćwiartki wszystko pod maską zdrowe i bez śladów szpachli, malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje się lampami, w tym aucie lampa powinna być na białym kierunku . VIN prześwietlałeś pod kątem przebiegu i wyposazenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to pytalem sie aby ktos mi przypomnial gdzie zapukac na forum by ktos cos mi ogarnal.. kiedys 2 dla siebei audice B6 sprawdzalem u kogos z forum i mialem fajna znizke ale nie pamietam kto to byl :( auto nie jest od żyda nie jest rozkradzione wszystko ori w aucie. Lampami nie sugerowałbym się. moja B6 jest z 2001r a kupiłem z lampami produkcja 2008r to ma znaczyć że miało przygodę z przodu? Nie, poprostu Niemiec wymienił je jeszcze u siebie bo były klosze juz poniszczone albo soczewki nie wyrabiały juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie filtra paliwa zaczęła mi strasznie buczeć prawdopodobnie pompa paliwa... Jest możliwość że to już koniec jej żywota przy 150tys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To łykaj jak taka okazja...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Edytowane przez wladi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to pytalem sie aby ktos mi przypomnial gdzie zapukac na forum by ktos cos mi ogarnal.. kiedys 2 dla siebei audice B6 sprawdzalem u kogos z forum i mialem fajna znizke ale nie pamietam kto to byl :( auto nie jest od żyda nie jest rozkradzione wszystko ori w aucie. Lampami nie sugerowałbym się. moja B6 jest z 2001r a kupiłem z lampami produkcja 2008r to ma znaczyć że miało przygodę z przodu? Nie, poprostu Niemiec wymienił je jeszcze u siebie bo były klosze juz poniszczone albo soczewki nie wyrabiały juz.

Lampy nic nie wnoszą, skoro sprawdziłeś i jest ok, to wystarczy.

80% ludzi na forum wymieniała lampy na choćby bixy a autko laleczka. Tak, jak napisałeś. Może ktoś wymienił, bo były zmatowione.......Nie bierz do głowy, tylko tankuj i do przodu......Choć te 2.0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po VIN mam akcje serwisowa w ASO Pani zapraszała mnie już abym przyjechał i bezplatnie wymienia mi pompowtryski jezeli siedza tam felerne, wowczas pozostanie jedynie imbusik sprawdzic, bo poma olejowa juz jest na zębatkach a nie łancuchu reszta silnika nie jest juz awaryjna :)

Edytowane przez serfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to pytalem sie aby ktos mi przypomnial gdzie zapukac na forum by ktos cos mi ogarnal.. kiedys 2 dla siebei audice B6 sprawdzalem u kogos z forum i mialem fajna znizke ale nie pamietam kto to byl :( auto nie jest od żyda nie jest rozkradzione wszystko ori w aucie. Lampami nie sugerowałbym się. moja B6 jest z 2001r a kupiłem z lampami produkcja 2008r to ma znaczyć że miało przygodę z przodu? Nie, poprostu Niemiec wymienił je jeszcze u siebie bo były klosze juz poniszczone albo soczewki nie wyrabiały juz.

W tym roczniku b7 kierunek w lampie byl zawsze bialy. Nawet jesli byly zmatowione to sadzisz ze Niemiec dalby sobie wymienic na lampy ze starszego rocznika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest troche aut z tego rocznika w ogloszeniach z pomaramczowymi kierunkami, nie mowie, ze to musial zmieniac tylko Niemiec, autko przelatalo w PL 3,5roku moze ktos tu zmienil na uzywki gdybanie w kazdym badz razie nie jest powypadkowe poduszki cale podluznice tez blotniki nie malowane.. Oki konczmy juz to rozwazanie bylem w profi firmie by to sprawdzic, mogl miec kumpla i podmienic lampy przed handlem bo np wew lusterko jest fotochrom a boczne juz maja zwykle lustra, mogl wykrecic RNSe i wstawic za 350 concert III ale tego nie zrobil ;) autko jest gooood i sam bym chcial je miec :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Andrzeju :) Marcino ustrzelił rakiete jak Twoja koniec 2004r w full sline tylko nie zdradził czy to BEX drań jeden jakies fotki by zapodał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie zaslugujesz na auto sezonu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f8018d50a760b3acfceffee78a163998.jpg

"anieeeelskii oorszaaak nieeech mą dusze nieeeeesiee" :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy co tu taki ujowy ruch jest, w srode 27ego jade do Bialego do ASO na zmiane pompek do B7. Moze ktos bedzie nudzil sie Bialego bo zamierzam spedzic tam troooche dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...