Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fucccck U Kaju farciarzu :P oby dobrze Ci sluzyl ;)

Opublikowano

Toż niectylko Kaju ma wyłacznosc na ironie i żarty
nie takie jaja się odpierdalało na forum, żodyn taki luźny nie jest, ŻODYN! :grin::wink:

Fucccck U Kaju farciarzu :P oby dobrze Ci sluzyl ;)

w B5 miałęm wyjebane na koszta... w B6 tylko okazje pakuje i jakoś nie narzekam :decayed: ale nie masz pojęcia co moja wątroba będzie musiała przeżyć, że mam taką cene... :lol1:

Opublikowano

Ty tak na powaznie wziales ten post waldi? Toż niectylko Kaju ma wyłacznosc na ironie i żarty w postach ;)

No jak byś mnie znał to byś wiedział :decayed::P

Opublikowano

to podaj (jezeli to nie problem) nick allegrowicza bo widać, że jakiś zielony ludek, to może coś na przyszłość od niego wykosi się za good price hyhy :P

edit. uuups nie zaglądnął to ja na czyi rachunek poszła kasa hyhy :) bo Pana jakoś chyba już kojarzę chyba :kox:

Edytowane przez serfin

Opublikowano

Kupił sobie halogen led w castoramie i błyszczy:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

aaa Kaju to za 2 latka odkupie od Ciebie tego Leda...hmmm... tak powiedzmy za 900zł? :kox::grin::P

Opublikowano

aaa Kaju to za 2 latka odkupie od Ciebie tego Leda...hmmm... tak powiedzmy za 900zł? :kox::grin::P

napić się możemy... ale leda to ja nie oddam :decayed:

Opublikowano

Wujek kiedy tajle wysyłać?:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kuźwa gruba akcja Dońka jeleniem nazwał... :grin::grin::grin:

Opublikowano

Chłopaki kto dobre ogarnięty w temacie tych RNSów napisze kiedy były produkowane RNSE led od-do i po jakim nr poznać że to LED bydzie?

Opublikowano

Wujek kiedy tajle wysyłać? :naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Ty wiesz co, muszę podliczyć i dam Ci znać co i jak, najpierw jeszcze przekopie dokładnie zawias, heble wezmę na bank i płyny, co do reszty dam znać

Opublikowano

Kuźwa gruba akcja Dońka jeleniem nazwał... :grin::grin::grin:

eeeee no widzisz tak to już wyszło wladi, zmyliła mnie treść "poza aukcją" :P a tu handlujemy przez forum....ale już ciiii bo tylko winny tłumaczy się :hi:

kurna kto tu ma uprawnienia moderatora Ty Kaju? weź no chce samoukarania się... ale nie moge sobie bana walnąć na ten wątek, hm... tydzień myślę, że wystarczy?

Ale dof_cipny tyś[emoji12]

Edytowane przez serfin
sam chciał :grin:

Opublikowano

Dwa razy lepiej nie proś :grin:

Opublikowano

powiele się: Chłopaki kto dobrze ogarnięty w temacie tych RNSów i napisze kiedy były produkowane RNSE led od-do i po jakim numerze produkcji poznać że to LED bydzie?

Opublikowano

Yebac leda.poda mi ktoś ten numer??

Opublikowano

Chłopaki kto dobre ogarnięty w temacie tych RNSów napisze kiedy były produkowane RNSE led od-do i po jakim nr poznać że to LED bydzie?

193 zamiast 192 na końcu numeru to byly LEDy w A3

Opublikowano

Jebać numery. Doniek jedziem tam! :dancing:

Opublikowano

i oczywiście exeo bo tam zawsze szedl led

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.