Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie miał ktos styczność z tym zamiennikiem dokladki? warte to co? czy lepiej szukać ori?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04-spoiler-hokej-dokladka-zderzaka-i4494859695.html

Za ta kase lepiej ori. Po za tym można teraz kupić zamiennik s-line za 250zl w hurtowni polcar:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie, chce zwykłą dokładkę bo do sline, trzeba jeszcze kratki, a tu ma być jak najtaniej [emoji6] A Ori w tej kasie to chyba uzywka tylko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik temp ci padł

tylko że był wymieniany, mowa o czujniku tym zielonym tak z tyłu silnika ?

Jozek zostają jednak heble?

Skolko chcesz za tył 288? Tarcze i klocki rozumiem bierzesz? :decayed:

tak :) Nie wiem ile , jak założę całość to dopiero będę chciał to sprzedać :decayed: a to wezmę za jakiś czas są rzeczy ważne i ważniejsze :wink:
No to w takim razie sterownik wentylatorów który jest na psie przednim. Zetknął bym na niego albo podłączyć pod komp może cos będzie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktos styczność z tym zamiennikiem dokladki? warte to co? czy lepiej szukać ori?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04-spoiler-hokej-dokladka-zderzaka-i4494859695.html

Za ta kase lepiej ori. Po za tym można teraz kupić zamiennik s-line za 250zl w hurtowni polcar:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie, chce zwykłą dokładkę bo do sline, trzeba jeszcze kratki, a tu ma być jak najtaniej [emoji6] A Ori w tej kasie to chyba uzywka tylko?
Tak. Ta dokladke można taniej kupić. Podejrzewam ze kolo 80zl ale dużo lepsza będzie ori. Kratki możesz zapisać oczywiście chiny:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy czujniki pdc w tym zderzaku sa oryginalne czy ktoś coś dokładał? bo szukam zderzaka s4 b6 z oryginalnymi wycięciami pdc w swój S4 bez pdc bym sprzedal

http://allegro.pl/zderzak-tylny-audi-s4-b6-sedan-tyl-oryginal-pdc-i4587071350.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sa ori

Sent from my телефон

heh skąd j teraz wyczaruje zderzaj do sedana z oryginalnymi wycięciami pod pdc ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Chce ktoś komplet zaślepek pod elektryczne fotele? Będę miał jeden komplet czarny

Jak cos to biorę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


może ktoś pomóc bo czyściłem ostatnio komorę silnika i zawsze po odpięciu aku po kilku dniach otwieranie/zamykanie drzwi działało a teraz po myciu silnika minął ponad tydzień i nie działa vagiem kasowałem wszystkie błędy też nic nie pomogło co mam sprawdzić ewentualnie co zaadoptować vagiem?


furka po myciu silnika była na 3 dni odłączona od aku chciałem żeby wszystko ładnie wyschnelo i nie było jakiegoś zwarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...