Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim :hi: ,

podrzuci ktoś nry klocków i tarcz ATE pod 320mm :question:

na uj Ci ate?Ferodo Ddf1705 fdb1629

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

PW Andrzeju :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy co to za paradoks? Byłem dzisiaj w ASO audi i przy okazji zapytałem o zderzak s4. Pan się pomylił i sprawdził mi najpierw zderzak do b7, cena 1700 a potem się poprawił i do b6 krzyknął cenę 2200:D czemu jest taka różnica cenowa?

Opublikowano

Koledzy co to za paradoks? Byłem dzisiaj w ASO audi i przy okazji zapytałem o zderzak s4. Pan się pomylił i sprawdził mi najpierw zderzak do b7, cena 1700 a potem się poprawił i do b6 krzyknął cenę 2200:D czemu jest taka różnica cenowa?

no niestety b6 sa leciwe i w cenie.wystarczy ze na allegro zobaczysz zderzak s-line do b7 to jest tanszy niz od b6 ;)

Opublikowano

A 1600 za zderzak S4 używkę bez kratki środkowej i jednej bocznej to mało czy dużo?

Opublikowano

halogeny są?

Opublikowano

Dużo, na allegro jest za 300zl lekko pęknie ty do poklejenia

Opublikowano

halogeny są?

Tak i spryski też
Opublikowano

to taka normalna cena bo jak bys mial wszystko odzielnie kupic to wyszlo by o wiele wiecej

Opublikowano

A 1600 za zderzak S4 używkę bez kratki środkowej i jednej bocznej to mało czy dużo?

Bardzo dużo ja za kpl dałem 1000 zł z kratkami halogenami i belka. Ale belka jest nie ważna bo to jest to samo co w normalnym zderzaku.
Opublikowano

no to okazje wyrwales jak za komplet

Opublikowano

Siemota Chłopy i Dziewoje :hi:

Opublikowano

dokladnie ja za same halogeny s4 placilem w aso po 450zl sztuke bo przez 6 miesiecy nic sie nie trafialo na allegro

Opublikowano

Siemota Chłopy i Dziewoje :hi:

chlopy to pracują w polu zwracaj sie tak do wladiego on lubi w polu odrabiać ;)

My jestesmy panowie ;)

Sent from my телефон

paczcie k**wa jaki książe :grin:
Opublikowano

Siemota Chłopy i Dziewoje :hi:

chlopy to pracują w polu zwracaj sie tak do wladiego on lubi w polu odrabiać ;)

My jestesmy panowie ;)

Sent from my телефон

Na Pana trzeba mieć wygląd i pieniondze....menelu :grin::grin::grin:

Opublikowano

Siemota Chłopy i Dziewoje :hi:

chlopy to pracują w polu zwracaj sie tak do wladiego on lubi w polu odrabiać ;)

My jestesmy panowie ;)

Sent from my телефон

Na Pana trzeba mieć wygląd i pieniondze....menelu :grin::grin::grin:

i ze niby Ty masz ?? :grin::grin::grin: :grin:

Opublikowano

Wladi ma w c**j pieniędzy. Do zarobienia :polew:

Opublikowano

Pany jest ktoś może na forum i przebywa obecnie na obczyźnie: Szwajcaria może Francja?

Opublikowano

Siemota Chłopy i Dziewoje :hi:

chlopy to pracują w polu zwracaj sie tak do wladiego on lubi w polu odrabiać ;)

My jestesmy panowie ;)

Sent from my телефон

Na Pana trzeba mieć wygląd i pieniondze....menelu :grin::grin::grin:

i ze niby Ty masz ?? :grin::grin::grin: :grin:

Nie powiedziałem że ja mam...ale widocznie Ty uważasz że masz jak się odzywasz :facepalm::grin::grin:

Opublikowano

Wladi ma w c**j pieniędzy. Do zarobienia :polew:

E jukejowy dorobkiewicz :decayed:

Opublikowano

Wladi ma w c**j pieniędzy. Do zarobienia :polew:

E jukejowy dorobkiewicz :decayed:
qtaz a nie jukejowy, te same zusy płace co Ty :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.