Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie pod kierownica tylko modul swiatel znajduje sie za schowkiem pasazera .przejzyj watek z xenonami tam jest wszystko co trzeba

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przeciez masz w warsztacie caly watek o dolozeniu samopoziomu. Wszystko tam jest napisane.

nie pod kierownica tylko modul swiatel znajduje sie za schowkiem pasazera .przejzyj watek z xenonami tam jest wszystko co trzeba

Dzięki chłopaki:)

A jeszcze pytanko, samopoziom podejdzie z angola do naszych? Może i głupie pytanie ale wolę zapytać

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Panowie, poratujcie. Okazało się wg wyposażenia, że i ja powinienem posiadać taki moduł (U2A), ale rzecz jasna on nie działał (4B0 919 145 A). Kupiłem moduł 8K0 919 145 A i go zamontowałem. Niestety, od wczoraj we Wrocławiu antenka mi się nie pojawiła. Po zmianie modułu odłączany był akumulator, wyciągany bezpiecznik nr 15, ustawiany zegar na 2:58 oraz zmieniałem kodowanie na chwilę, by od razu przywrócić w licznikach na 31001. Niestety, palmy jak nie było, tak nie ma, co jeszcze sprawdzić? A może coś źle robię?

Nowy modul kupiles czy jakis szrot z allegro?

Nic nie trzeba ustawiac na 2.58 czy jakies inne cuda. Ja kupilem nowke modul zamontowałem, zamknalem auto i po 10 minutach palemka sie pokazała.

Używkę allegro, bo w Aso powiedzieli mi 220 zeta. No cóż, wyciągnę ten moduł i oddam. Dozbieram na nówkę.
Opublikowano

Podejdzie

Opublikowano

Panowie, poratujcie. Okazało się wg wyposażenia, że i ja powinienem posiadać taki moduł (U2A), ale rzecz jasna on nie działał (4B0 919 145 A). Kupiłem moduł 8K0 919 145 A i go zamontowałem. Niestety, od wczoraj we Wrocławiu antenka mi się nie pojawiła. Po zmianie modułu odłączany był akumulator, wyciągany bezpiecznik nr 15, ustawiany zegar na 2:58 oraz zmieniałem kodowanie na chwilę, by od razu przywrócić w licznikach na 31001. Niestety, palmy jak nie było, tak nie ma, co jeszcze sprawdzić? A może coś źle robię?

Nowy modul kupiles czy jakis szrot z allegro?

Nic nie trzeba ustawiac na 2.58 czy jakies inne cuda. Ja kupilem nowke modul zamontowałem, zamknalem auto i po 10 minutach palemka sie pokazała.

Używkę allegro, bo w Aso powiedzieli mi 220 zeta. No cóż, wyciągnę ten moduł i oddam. Dozbieram na nówkę.

Ja placilem chyba 180zl w aso vw w motorpolu.

Opublikowano

Cwiara licznik z manuala będzie pasował do automatu?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cwiara licznik z manuala będzie pasował do automatu?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

to to samo przecież

Opublikowano

Tak, tylko kodowanie sie zmienia

Opublikowano

A samemu w warunkach domowych kodowanie zmienię?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A samemu w warunkach domowych kodowanie zmienię?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

tak:

GWS24230JBV_prof.jpg

:decayed:

Opublikowano

Dzięki kaju :-) widzę że już sam młotek nie wystarcza trzeba poważniejszych sprzętów używać :wink:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki kaju :-) widzę że już sam młotek nie wystarcza trzeba poważniejszych sprzętów używać :wink:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

:grin: bez problemu zmienisz, jak masz vcds'a lub coś tego typu pochodnego :wink:

Opublikowano

Oki, dzięki za pomoc :hi: musze poszukać w dobrej kasie jakiegoś koloru bo mnie ta czerwień urwia :-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Najnowszy sprzęt Boscha do rozkodowania z rozczlonkowniem. 2 w 1.[emoji12]

b2eda568d84cdc0bcdeba3893f19c9a1.jpg

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Dzięki kaju :-) widzę że już sam młotek nie wystarcza trzeba poważniejszych sprzętów używać :wink:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

:grin: bez problemu zmienisz, jak masz vcds'a lub coś tego typu pochodnego :wink:

Vcdsem ma zmienić z czerwonego na kolor? Coś chyba poyebałeś :decayed:

Opublikowano

Dzięki kaju :-) widzę że już sam młotek nie wystarcza trzeba poważniejszych sprzętów używać :wink:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

:grin: bez problemu zmienisz, jak masz vcds'a lub coś tego typu pochodnego :wink:

Vcdsem ma zmienić z czerwonego na kolor? Coś chyba poyebałeś :decayed:

odstaw to, potem prześledź posty :grin:

Opublikowano

Dzięki kaju :-) widzę że już sam młotek nie wystarcza trzeba poważniejszych sprzętów używać :wink:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

:grin: bez problemu zmienisz, jak masz vcds'a lub coś tego typu pochodnego :wink:

Vcdsem ma zmienić z czerwonego na kolor? Coś chyba poyebałeś :decayed:

odstaw to, potem prześledź posty :grin:
Potwierdzam [emoji1]

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No pisze że chce na kolor zmienić....to musi mieć pin i wsad licznika czy źle coś interpretuje :P

Opublikowano

No pisze że chce na kolor zmienić....to musi mieć pin i wsad licznika czy źle coś interpretuje :P

no w c**j źle, bo pytał o zmiane kodowania, kolor wtrącił na sam koniec :grin:

Opublikowano

No dlatego czytam całość postu a nie tak ja Ty tylko patrzysz po łebkach :P:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.