Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciebie również Andrzej :hi: a dziękuje szkoda że twojej nie miałem okazji obejrzeć

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kaju od miesiąca jestem zupełnie samotny więc ja się bym cieszył jakbym miał z kim poużywać :naughty:. Ale za to ile kaski się nagle zrobiło. :)

używaj chłopie ile wlezie.

Opublikowano

kaju od miesiąca jestem zupełnie samotny więc ja się bym cieszył jakbym miał z kim poużywać :naughty:. Ale za to ile kaski się nagle zrobiło. :)

używaj chłopie ile wlezie.

Po co Ty się w ogóle odzywasz w temacie? :przebiegly:

Opublikowano

kaju od miesiąca jestem zupełnie samotny więc ja się bym cieszył jakbym miał z kim poużywać :naughty:. Ale za to ile kaski się nagle zrobiło. :)

używaj chłopie ile wlezie.

Po co Ty się w ogóle odzywasz w temacie? :przebiegly:
na c**j sie pienisz pajacu? :punish: idź oleju dolej :grin: posłałeś pake? :wink:
Opublikowano

kaju od miesiąca jestem zupełnie samotny więc ja się bym cieszył jakbym miał z kim poużywać :naughty:. Ale za to ile kaski się nagle zrobiło. :)

używaj chłopie ile wlezie.

Po co Ty się w ogóle odzywasz w temacie? :przebiegly:
na c**j sie pienisz pajacu? :punish: idź oleju dolej :grin: posłałeś pake? :wink:

Tak. Zgrzewkę melisy i 12wałków do dwaipół. Także do końca roku nie będziesz się denerwował na pewno :decayed:

BTW.

Nie wie ktos coś na temat zdrowej B7 2.0T Q w sedanie? :whistling:

Opublikowano

kaju od miesiąca jestem zupełnie samotny więc ja się bym cieszył jakbym miał z kim poużywać :naughty:. Ale za to ile kaski się nagle zrobiło. :)

używaj chłopie ile wlezie.

Po co Ty się w ogóle odzywasz w temacie? :przebiegly:
na c**j sie pienisz pajacu? :punish: idź oleju dolej :grin: posłałeś pake? :wink:

Tak. Zgrzewkę melisy i 12wałków do dwaipół. Także do końca roku nie będziesz się denerwował na pewno :decayed:
spoko, jutro powinna paleta baniek do Ciebie dotrzeć, posłałem z rańca. dałem Ci tam troche przepalonego z resztkami hydrauliki - i tak wpierdoli i tak, to co za różnica co zalejesz? :grin:

2,0T?! ja pjerdole, z deszczu pod rynne bohater chce wj***ć :nabijasie:

Opublikowano

kaju od miesiąca jestem zupełnie samotny więc ja się bym cieszył jakbym miał z kim poużywać :naughty:. Ale za to ile kaski się nagle zrobiło. :)

używaj chłopie ile wlezie.

Po co Ty się w ogóle odzywasz w temacie? :przebiegly:
na c**j sie pienisz pajacu? :punish: idź oleju dolej :grin: posłałeś pake? :wink:

Tak. Zgrzewkę melisy i 12wałków do dwaipół. Także do końca roku nie będziesz się denerwował na pewno :decayed:
spoko, jutro powinna paleta baniek do Ciebie dotrzeć, posłałem z rańca. dałem Ci tam troche przepalonego z resztkami hydrauliki - i tak wpierdoli i tak, to co za różnica co zalejesz? :grin:

2,0T?! ja pjerdole, z deszczu pod rynne bohater chce wj***ć :nabijasie:

Przepraszam kupie 2.5 w automacie :bag:

Opublikowano

i to w multitronicu!

Opublikowano

Wandej oszukisto gdzie mój płyn :decayed:

gdzie moje części :decayed:

Opublikowano

Wandej oszukisto gdzie mój płyn :decayed:

gdzie moje części :decayed:
gdzie moje wahacze i olej?!! :decayed:
Opublikowano

Pany dzisiaj była walka z matami grzanymi :D łapy odpadają :facepalm: ... ale za to przód ciepło i tył ciepło :D na jutro został fotel kierowcy ....ehhh :wink:

Opublikowano

A moje 10 tyś euro :(

Opublikowano

Witam. Nie ma ktos na sprzedanie zmieniarki ? Pod concert w schowek ? Jak by ktos chcial to mam na sprzedaz sonde boscha 1.8T LS615 bo moja okazala sie dobra. Nie montowana.

Opublikowano

Panowie, chce mieć MF w kierownicy w B6. Wystarczy zmienić sam trapez z poduszką kupić, czy muszę całą kierę?

Multifinkcje masz w kierownicy a nie w poduszcze :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Nie mieszaj cycu.

W b6 jest w poduszce :)

Masz rację zasugerowałem się kierą z B7 :wink:

Opublikowano

alocha :hi:

Opublikowano

Jaki plyn? Jaki olej chyba mnie z kimś mylicie:przebiegly:

Tomek dzisiaj będziesz miał:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jaki plyn? Jaki olej chyba mnie z kimś mylicie:przebiegly:

Tomek dzisiaj będziesz miał:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

jak moje nie dojadzie to zapomnij o przelewie. dzisiaj po południu wjeżdżam na podnośnik bo jutro trasa, więc zdrowaśki zacznij odmawiać :przebiegly:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wandej, mam logo :P Kaju mnie zmusił :lol:

logoxd.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.