Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wandej, mam logo :P Kaju mnie zmusił :lol:

logoxd.jpg

Oprawcy :przebiegly:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś dostaniesz prawdziwe :friends::friends:

Opublikowano

Dziś dostaniesz prawdziwe :friends::friends:

Kajakowi na rolke do strecza wałki stare możesz mu narysować :decayed: Takie logo zrobi furore :decayed:

Opublikowano

Dojdzie i do tego :naughty:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

to to oryginał czy odnawiane?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i4689596551.html

brać taki czy szukać z opcja telematik maja tel po BT z RNS-E

Co to ten "telematik"? Sterowanie rns-e nie jest z kiery MF? Po co jeszcze ten panel?
Opublikowano

Jaki plyn? Jaki olej chyba mnie z kimś mylicie:przebiegly:

Tomek dzisiaj będziesz miał :hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Był kurier :hi:

Opublikowano

to to oryginał czy odnawiane?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i4689596551.html

brać taki czy szukać z opcja telematik maja tel po BT z RNS-E

Co to ten "telematik"? Sterowanie rns-e nie jest z kiery MF? Po co jeszcze ten panel?

wyczytałem ze jest to coś na zasadzie SOS wciskasz i łączy się z karetka strażą itd , namierzając położenie auta po gps ,

Opublikowano

to to oryginał czy odnawiane?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i4689596551.html

brać taki czy szukać z opcja telematik maja tel po BT z RNS-E

wygląda jak oryginał :)

http://allegro.pl/glosnik-czujnikow-pdc-audi-a4-b6-b7-8e0919279-i4702344958.html

ktoś szukał , sam brałem stąd i polecam :wink:

Opublikowano

Chlopaki jestem w trakcie modu na kiere z B7 multi, chce przelozyc tasme ale widze juz, ze ta co mi przyszla jest w innym ustawieniu niz ta ktora mam zamontowana jeszcze w aucie. Jak to ustawic by bylo dobrze i abym tasmy nie spierdzielil?

Foty obu tasm504af3c8388ce5af56e1b8a9e9cedbdd.jpg i ta nowa c41e942cc30341d7492cb2aa896f9ff5.jpg

tylu już zmieniło kiere i nikt nic nie wie? :huh:

Edytowane przez serfin

Opublikowano

taki przycisk widac ze sprezynka go wciskasz i mozesz sobie dowolnie ustawic wtedy

Opublikowano

Chlopaki jestem w trakcie modu na kiere z B7 multi, chce przelozyc tasme ale widze juz, ze ta co mi przyszla jest w innym ustawieniu niz ta ktora mam zamontowana jeszcze w aucie. Jak to ustawic by bylo dobrze i abym tasmy nie spierdzielil?

Foty obu tasm504af3c8388ce5af56e1b8a9e9cedbdd.jpg i ta nowa c41e942cc30341d7492cb2aa896f9ff5.jpg

tylu już zmieniło kiere i nikt nic nie wie? :huh:

Kiera z B8 chyba ładniejsza jest :D
Opublikowano

To samo tyle że minimalnie grubsza ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

w b7 były z chromem ?

Opublikowano

Yyyyy chlopaki ja nie pytalem ktora kiera ladniejsza z B7 czy B8 oraz czy ze wstawkami z chromu czy bez... Rozumiem, ze nie nic nie wiecie w tym konkretnym zagadnieniu tak?

Michał nie cytuj mojego posta nie majac nic rzeczowego do dodania w tym temacie, plizzzz

Opublikowano

Yyyyy chlopaki ja nie pytalem ktora kiera ladniejsza z B7 czy B8 oraz czy ze wstawkami z chromu czy bez... Rozumiem, ze nie nic nie wiecie w tym konkretnym zagadnieniu tak?

Michał nie cytuj mojego posta nie majac nic rzeczowego do dodania w tym temacie, plizzzz

Nie sr** żarem gościu;) Kolega mycha1236 Ci odpisał;)

taki przycisk widac ze sprezynka go wciskasz i mozesz sobie dowolnie ustawic wtedy

Opublikowano

Od jutra podejmuje współpracę z kolejnym dostawcą części :kox: Chyba już nie długo będzie własny sklep :kox:

Opublikowano

na telefonie całe g...... widziałem jego post, teraz na kompie zauwazylem, żar to jest ale w kominku który własnie rozpaliłem ;) gościu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.