Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: po nocce, teraz kawa i go go z vagiem walczyć z błedami :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

To se sprawdz:przebiegly: Jestem uczniem Dev'a także wiem co mówię :naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wandej musze cie zmartwic i powiem ci ze jestes kiepskim uczniem Deva bylem w aso tu w Norwegii i ten wezyk kosztuje 50 zeta :P i co lyso ci? :decayed:

Opublikowano

To se sprawdz:przebiegly: Jestem uczniem Dev'a także wiem co mówię :naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wandej musze cie zmartwic i powiem ci ze jestes kiepskim uczniem Deva bylem w aso tu w Norwegii i ten wezyk kosztuje 50 zeta :P i co lyso ci? :decayed:
No właśnie po tyle kupuje używane zaciski. Lyso Ci?:polew:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Napewno nie od s4 menelu

Opublikowano

Napewno nie od s4 menelu

myślisz ze ta rurką się różni? Nie sądzę.

Chyba właśnie zakupilem 288mm na tył w dobrej kasie:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kurcze, wczoraj przegrałem walkę z wymianą zawieszenia na gwint :P . Dzisiaj czasu brak ze względu na to iż mieszkanko muszę sobie wyremontować, jutro zbiórka w Straży, w sobotę do pracy i imieniny koleżanki, więc pogrzebać będzie trzeba w niedzielę...

"Przewaga dzięki technice" na pewno, tylko Niemcy mogli wymyślić śruby w tak ciulowym miejscu iż nawet moje drobne ręce się nie mieszczą na tyle aby z odpowiednią siłą je odkręcić...

Opublikowano

Grzes który Ci potrzebny ? cos tam mam u siebie :)

Potrzebuje prawy od regulacji temp. pasażera

8e1 820 511 A

Opublikowano

Kurcze, wczoraj przegrałem walkę z wymianą zawieszenia na gwint :P . Dzisiaj czasu brak ze względu na to iż mieszkanko muszę sobie wyremontować, jutro zbiórka w Straży, w sobotę do pracy i imieniny koleżanki, więc pogrzebać będzie trzeba w niedzielę...

"Przewaga dzięki technice" na pewno, tylko Niemcy mogli wymyślić śruby w tak ciulowym miejscu iż nawet moje drobne ręce się nie mieszczą na tyle aby z odpowiednią siłą je odkręcić...

p+t to niestety trzeba mięc dzień wolnego:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nom w 3h po pracy zanim się zrobiło ciemno to zdążyłem tylko odkręcić jedną kolumnę MacPhersona, ale nie dałem rady odkręcić jednego wahacza od niej, więc spasowałem i przykręciłem ją z powrotem :kox:. W niedzielę zaraz z rana się zabiorę za robotę to może do wieczora skończę...

Przynajmniej już mam dokładny pogląd jak to wszystko tam wygląda i plan jak się za to zabrać

Opublikowano

Chlopaki po wymianie kiery na ta z B7 czy moge vagiem 3.11 bez problemu zrobic autoscan wraz z airbagami furki czy sa jakies przeciwskazania?

Chlopaki po wymianie kiery na ta z B7 czy moge vagiem 3.11 bez problemu zrobic autoscan wraz z airbagami furki czy sa jakies przeciwskazania?

Opublikowano

miał ktoś coś takiego? przed zastawem klimatronika było tak

01810 - Actuating Motor for Temperature Flap; Right (V159)
41-00 - Blocked or No Voltage

po nastawie grupy 001

01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap; Right (G221)
09-00 - Adaptation Limit Surpassed

klima na low , po stronie kierowcy dmucha zimnym powietrzem po stronie pasażera ciepławym

Opublikowano

witaj w klubie. Pewnie prawy silniczek masz do wymiany - 8e1 820 511 A

Wymontuj go i zobacz, czy ręcznie będziesz mógł zmienić temperature ruszając tym różowym - czerwonym plastikiem.

Przynajmniej u mnie tak było...

Opublikowano

miał ktoś coś takiego? przed zastawem klimatronika było tak

01810 - Actuating Motor for Temperature Flap; Right (V159)

41-00 - Blocked or No Voltage

po nastawie grupy 001

01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap; Right (G221)

09-00 - Adaptation Limit Surpassed

klima na low , po stronie kierowcy dmucha zimnym powietrzem po stronie pasażera ciepławym

Zaadaptuj jeszcze raz. Ale pamiętaj aby najpierw wyzerowac silniki dużo osób o tym zapomina i potem dokładnie są takie problemy. Miałem to samo a teraz jest już oki
Opublikowano

jak rozpoznać wkłady fotochrom że są od anglika ?

Opublikowano

Asferyczne jest prawe a nie lewe ;)

Opublikowano

jak rozpoznać wkłady fotochrom że są od anglika ?

Nie ma czegoś takiego jak wklady z anglika. Sa zawsze takie same zarowno dla rhd jak i lhd
Opublikowano

tzn ma tą linie czarna przerywaną tak ?

Opublikowano

Bede mial kpl swiezych silniczkow klap. Pisac jaki potrzeba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.