Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ESP był na giełdzie za dychu. Wczoraj puszczałem ogłoszenie.

Gdzie?

Sory to był włącznik awaryjnych :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Haha ktoś dał jego zdjęcia do zupełnie innego auta. Masakra. Można tak legalnie to robić?

Zgłosiłem, nic mu nie zrobią ale jak parę osób zgłosi, że ukradl zdjęcia to ogłoszenie zniknie.

ja też zgłosiłem

Opublikowano

Panowie kto wymieniał dwumase ? Jakie objawy mieliście ? Ale niech piszą osoby które wymieniał nie które coś od kogoś, przez kogoś slyszaly ;)

To co dwumas zamiast hebli? :kox::decayed:

Opublikowano

Haha ktoś dał jego zdjęcia do zupełnie innego auta. Masakra. Można tak legalnie to robić?

Zgłosiłem, nic mu nie zrobią ale jak parę osób zgłosi, że ukradl zdjęcia to ogłoszenie zniknie.

ja też zgłosiłem

Ja tez Go sprzedalem.... Kogoś jeszcze ? ;)

Opublikowano

Panowie kto wymieniał dwumase ? Jakie objawy mieliście ? Ale niech piszą osoby które wymieniał nie które coś od kogoś, przez kogoś slyszaly ;)

Ja też wymieniałem kompletne sprzęgło i miałem takie same objawy jak koledzy powyżej no i dodatkowo potrafiło telepać całą budą na jałowym i mocno rzucało przy gaszeniu silnika.

Opublikowano

To u mnie odpada dwumas, jest taka sytuacja że gdy samochód jest zimy(najbardziej jak jest na minusie temperatura) lekko buja budą i słychać jakieś takie jak by cykanie powietrza , jak auto się nagrzeje jest ok i też nie robi tego zawsze, strasznie mnie to wkurza i nie wiem co jest, jakieś pomysły ?


to cykanie mam wrażenie jak by było z prawej strony samochodu :facepalm:

Opublikowano

To u mnie odpada dwumas, jest taka sytuacja że gdy samochód jest zimy(najbardziej jak jest na minusie temperatura) lekko buja budą i słychać jakieś takie jak by cykanie powietrza , jak auto się nagrzeje jest ok i też nie robi tego zawsze, strasznie mnie to wkurza i nie wiem co jest, jakieś pomysły ?

to cykanie mam wrażenie jak by było z prawej strony samochodu :facepalm:

Bombę masz!! :D
Opublikowano

weź bo to mnie strasznie wk***ia :facepalm:

Opublikowano

stań w jakiejś znacznej odległości od samochodu i krzyknij allah akbar:D trzeba się upewnić bo może na głos reaguje:P

Opublikowano

właśnie że nie ustaje :whistling:

Opublikowano

jeszcze to na 100 % sprawdzę z rana jak będzie zimny :wink:

Opublikowano

to i ja zapytam, czy miał ktoś problem brzęczenia z tyłu z prawej strony w sedanie? Coś mi brzęczy i nie mogę dojść co. Wydaje mi się, że to półka

Opublikowano

może przegub

Opublikowano

To u mnie odpada dwumas, jest taka sytuacja że gdy samochód jest zimy(najbardziej jak jest na minusie temperatura) lekko buja budą i słychać jakieś takie jak by cykanie powietrza , jak auto się nagrzeje jest ok i też nie robi tego zawsze, strasznie mnie to wkurza i nie wiem co jest, jakieś pomysły ?

to cykanie mam wrażenie jak by było z prawej strony samochodu :facepalm:

Ja bym sprawdził jeszcze raz dokładnie ten dwumas a jak nie to może poduszka? Tylko czemu ustaje jak się nagrzeje :huh:

Opublikowano

poduszka nie , to raczej nie to. Tylko dwumas ustaje na ciepłym ?

Opublikowano

Moze ustwac poprzez rozszerzalność cieplna , gdy metal dostaje temp. moze zmienic troszke objetosc i dopasowac sie lub zmniejszyc luz , tak czy siak jezeli to dwumas to juz konczy zywot

Opublikowano

kuźwa tak z dnia na dzień to usłyszałem i poczułem jak trzęsie budą :facepalm:

Opublikowano

Moj ori tez wykończył sie raptownie , tzn. czuc bylo wcześniej ze juz nie jest taki skuteczny jak byl rok wstecz ale z dnia na dzien zaczelo telepać przy ruszaniu i odpalaniu , koniec końców okazało sie ze jest zablokowany w jedna strone

Opublikowano

ja się tam na tym nie znam za bardzo szczerze powiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.