Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zacznie Tobie szarpać i rzucać autem przy gaszeniu/odpalaniu, to już będzie agonia dwumasy. Pierwsze objawy są bardzo podobne do opisywanych przez Ciebie, ale 100% pewności nikt Tobie nie da. Dlatego każdy czeka tego ostatniego etapu męcząc w międzyczasie poduchy, wydech etc....

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to nie będę męczył go tylko po prostu wymienię, tylko chciał bym mieć pewność że to jest ot na 100 % :wink:

Opublikowano

Tego do konca tak nikt nie stwierdzi każdy mechanik przy stukach wibracjach odrazu wskazuje dwumase choc czesto blednie... trzeba zwalic skrzynie i sprawdzic :kwasny:

Opublikowano

Widzę, że nie tylko mi coś brzęczy :grin: u mnie dla odmiany z przodu z lewej strony i obstawiam poduszkę silnika ale pewności nie mam

Opublikowano

Pany chce ktoś lusterka 14 pin z es4 b6?? Jak coś pisać pw tylko i wyłącznie.

Dekory rybia łuska z quattro.

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Józek przy normalnej prędkości np 80 wrzuć szóstke i dodaj mocno gazu zobacz jak się auto zachowuje czy wtedy nie trzęsie się i nie szarpie....

5ty bieg 5dych na budzik i pedałatwo w podłogę, tak wiele osób sprawdza :wink:

Opublikowano

ok, jutro to obadam

Opublikowano

Dokładnie, zawsze Tobie pozwoli ułatwić decyzje. Ja mimo wszystko bym poczekał jeszcze, trochę lipa wydać ponad 2k, a się okaże, że problem nie ustał. Dwumas ma charakterystyczne odgłosy......może nagraj, wtedy łatwiej bedzie :wink:


A ta w ogóle, to przegiąłeś w kalendarzu :baseball: wiesz o tym :wink:

Opublikowano

No niestety to nie są małe koszta :facepalm:

Opublikowano

Pany czy takie oznaczenia na felgach "eReSowych" 18' et 35 8J wskazywałyby, że są to podjepki czy ori?

tSRMbMV.jpg

2qkfOEp.jpg

Opublikowano

podróbki

Opublikowano

co Ty , foty są fajnie :decayed:

Opublikowano

Fajne, może i fajne, ale ILE!!!!!! :wink:

Opublikowano

Warto się w takie pakowac, jeżeli stan i cena są okej? Czy może wieciecoś, że np. są jakieś poddatne i się znaczącą wykrzywiają ?!

Opublikowano

Fajne, może i fajne, ale ILE!!!!!! :wink:

:wink:

Opublikowano

Tak na poważnie, to fajne fotki więc są w dobrym miejscu :D

Opublikowano

Dzięki, gorzej mnie teraz martwi dwumas bo chciałem nową kierownicę kupić :decayed:

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś na tych felgach, których symbole wstawiłem trochę wyżej? Są firmy Rondell.

Opublikowano

Dzięki, gorzej mnie teraz martwi dwumas bo chciałem nową kierownicę kupić :decayed:

A ja zbieram na fotele wiec bierz dwumas[emoji14]olew:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Dzięki, gorzej mnie teraz martwi dwumas bo chciałem nową kierownicę kupić :decayed:

Ja też miałem na dwumas odłożene, ale jebło mnie i poleciało na CLH, DRL i składane lustra.....zostało na fotochromy zewnetrzne :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.