Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak tak ale tylko z a3 bo tam jest podobno jakiś dodatkowy moduł do kamery

naciepane z GT-I9195

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A, czyli sprawa jasne, led odpada u mnie w przedbiegach - nie będę później kombinował :wink:

Opublikowano

Jak kupisz Led to byle nie 8P resztę śmiało

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Nie kupuj leda bo na nim sie muzyki słuchać nie da

Długo się mapa ładuje chyba że Cie to nie przejmuje :D

Opublikowano

Na leda mnie nie stać, kasy za mało. Zwykłe też mnie będzie radowało :D

Opublikowano

:hi:

http://olx.pl/oferta/podsufitka-audi-a4-b6-avant-kombi-CID5-ID8wT21.html#3919105e84

mam pytanie myślicie ze jest to od a4 b6 sline?

kupiłem ja własnie , mam a4 całą w sline i "czarna" podsufitka która bardziej przypomina czarosc jednak materiał sie z niej odkleił :facepalm::facepalm:

Opublikowano

to nie jest czarny kolor tej podsufitki

Opublikowano

a podsufitka sline z a4 b6 jest typowo czarna czarna jak np.węgiel
bardziej moim zdaniem szarosc przypomina

Opublikowano

Ja po robocie siadam do zupy zaglądam na forum do B6D a tu jakieś śmieci są [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Skąd Kaju żeś je wynalazł ze "śmieciowni" ;)

wysłane z Galaktycznej S5

:wtf:

Długo się mapa ładuje

chyba u Ciebie.

Opublikowano

:hi:

http://olx.pl/oferta/podsufitka-audi-a4-b6-avant-kombi-CID5-ID8wT21.html#3919105e84

mam pytanie myślicie ze jest to od a4 b6 sline?

kupiłem ja własnie , mam a4 całą w sline i "czarna" podsufitka która bardziej przypomina czarosc jednak materiał sie z niej odkleił :facepalm::facepalm:

http://allegro.pl/podsufitka-audi-a4-b6-b7-s-line-avant-idealna-i4910002736.html

Opublikowano

a podsufitka sline z a4 b6 jest typowo czarna czarna jak np.węgiel

bardziej moim zdaniem szarosc przypomina

a widziałeś kiedyś na żywo czarną podsufitkę ?

Opublikowano

Wszystko zależy od mapy jak nagrana bo mi w ledzie jak długo nie używam albo mam płyte wyciągnętą to potem właśnie długo ładuje się :kwasny:

u mnie siedzi cały czas płyta z navi i nic się nie zamula, teraz w sumie cwiara jechał na mojej płycie do Ciebie, to miałem dwa tygodnie ponad wyciągniętą, włożyłem, pośrutowałą z 5 sekund i mape miałem dostępną.

Opublikowano

Kaju fochasz się? To masz rozweselacz ..."końcówkę konewki zajeb. Uje mi....

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Wszystko zależy od mapy jak nagrana bo mi w ledzie jak długo nie używam albo mam płyte wyciągnętą to potem właśnie długo ładuje się :kwasny:

Wladi bo Ty masz ujowego leda i zrobic się z nim już nic nie da

Lepiej go wyrzuć do śmieci , niech go sprzedadzą głodne dzieci :D

Opublikowano

a podsufitka sline z a4 b6 jest typowo czarna czarna jak np.węgiel

bardziej moim zdaniem szarosc przypomina

a widziałeś kiedyś na żywo czarną podsufitkę ?

widziałem bo mam taka tylko materiał sie odkleja

bardziej przypomina czarne niz szare

Opublikowano

Dlatego mówię że zależy jak jest płytka nagrana...ja mam od Hammera :huh::decayed:

A ja mam w zwykłym tłoczoną płytke i działa wszystko w pytke :P

Nic sie nie zacina , możecie zapytać Marcina :D :D :D

Opublikowano

Bo najlepiej jest nagrywać na płytkach Verbatim :)

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Najlepiej miec płytę nie nagrywana a tłoczoną. Jak by nie była porysowana to zawsze będzie działać. Jakość równa oryginalnej.

Opublikowano

Dlatego mówię że zależy jak jest płytka nagrana...ja mam od Hammera :huh::decayed:

Ja tez mam od hamera i chodzi szybko i bez problemu wziąłem teraz od niego nowe mapy 2015 i jest wszystko oki nie ma żadnych problemów

naciepane z GT-I9195

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.