Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sumie, to dobrze wiedzieć, żeby bubla nie strzelić. Z A3 może być problem z kamerą cofania, ale z seata nie było takiego problemu?

Nie ma problemu ani w jednym ani w drugim. Nie wiem kto powiela takie farmazony
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sumie, to dobrze wiedzieć, żeby bubla nie strzelić. Z A3 może być problem z kamerą cofania, ale z seata nie było takiego problemu?

Nie ma problemu ani w jednym ani w drugim. Nie wiem kto powiela takie farmazony
Opublikowano

To jak z tymi kamerkami jest? Wersja G ponoć nie ogarnia kamerki, za to B jak najbardziej......a jak wtedy sie ma RNSe z A3?

Opublikowano

A3 ogarnia kamerę tylko trzeba ja ręcznie włączać po przez naciśnięcie przycisku media

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Chce któryś wiązke do panelu menu?

Opublikowano

A3 ogarnia kamerę tylko trzeba ja ręcznie włączać po przez naciśnięcie przycisku media

naciepane z GT-I9195

Jakiś specjalny dyskomfort to nie jest, chociaż bardziej elegancko jest jak z automatu wskoczy :wink:

Opublikowano

Dlatego chcę to sprzedać

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi: mordeczki. Macie jakieś sprawdzone wyjmaki do rnse? Te z allegro to plastelina....

kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł

ANNmpU.jpg

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

:hi: mordeczki. Macie jakieś sprawdzone wyjmaki do rnse? Te z allegro to plastelina....

kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł

ANNmpU.jpg

Ma to jakis numer?

Opublikowano

ma to numer :wink:

moment znajde


20130421_154559.jpg

proszę


Grześ jak będziesz zamawiał to w aso podaj numer,inaczej powiedzą ci że wyjmaki nie występują w sprzedaży

Opublikowano

:hi: mordeczki. Macie jakieś sprawdzone wyjmaki do rnse? Te z allegro to plastelina....

kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł

ANNmpU.jpg

A jesteś w stanie ogarnąć taki soft żeby to działało ?????

w sumie, to dobrze wiedzieć, żeby bubla nie strzelić. Z A3 może być problem z kamerą cofania, ale z seata nie było takiego problemu?

Nie ma problemu ani w jednym ani w drugim. Nie wiem kto powiela takie farmazony
Artur bo navi z g to straszny klon i tylko przy odpowiednim sofcie ogarnie to.cam

naciepane z GT-I9195

w sumie, to dobrze wiedzieć, żeby bubla nie strzelić. Z A3 może być problem z kamerą cofania, ale z seata nie było takiego problemu?

Nie ma problemu ani w jednym ani w drugim. Nie wiem kto powiela takie farmazony
Artur bo navi z g to straszny klon i tylko przy odpowiednim sofcie ogarnie to.cam
A jesteś w stanie ogarnąć taki soft żeby to chodziło? ????

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

ma to numer :wink:

moment znajde

20130421_154559.jpg

proszę

Grześ jak będziesz zamawiał to w aso podaj numer,inaczej powiedzą ci że wyjmaki nie występują w sprzedaży

Dzięki :wink:

Opublikowano

Panowie ma ktoś opis podpięcia zewnętrznego lusterka foto?

:facepalm: quwa szukam i nie umie znależć

Opublikowano

:hi: mordeczki. Macie jakieś sprawdzone wyjmaki do rnse? Te z allegro to plastelina....

kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł

ANNmpU.jpg

chłopaki w tej cenie to nie lepiej troche dołożyć i kupić z neo?. takie http://allegro.pl/klucze-sciagacz-wyjmaki-do-radia-nawigacji-neo-i4879989444.html mam takie i jestem zadowolony a tym bardziej że ja mam a4.ojciec polo a brat skode

Opublikowano

:hi: mordeczki. Macie jakieś sprawdzone wyjmaki do rnse? Te z allegro to plastelina....

kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł

ANNmpU.jpg

Ma to jakis numer?

mówisz wyjmaki do radia i Ci dadzą

Opublikowano

U mnie w aso stwierdzili że to są klucze warsztatowe i są nie dostępne :facepalm: dopiero jak dostali numnumery to zamówili

Te z linka Lakiego H4mm3R też ma :wink:

Opublikowano

Dzięki

Panowie ma ktoś opis podpięcia zewnętrznego lusterka foto?

:facepalm: quwa szukam i nie umie znależć

Z pinow 4 i 5 z wewnetrznego lustra rozjazd na dwie strony do slupkow ,przez kostki drzwi do sterownikow w piny 7 i 8 , pod warunliem.ze sterowniki w wersji high

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

I po weekendzie. A w tym tygodniu montaż tempomatu i osłony pod to ustrojstwo.

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

I po weekendzie. A w tym tygodniu montaż tempomatu i osłony pod to ustrojstwo.

wysłane z Galaktycznej S5

Nie chcesz wiedzieć co się będzie działo u mnie za dwa tygodnie... Po piątkowej odcince (która skończy się w sobotę rano, o ile w ogóle sie skończy [emoji14]olew: ) do zrobienia: grzane d*py przód, wymiana potencjometru w erenesie+polak, panel menu, samopoziom, odcięcie zapłonu, chyba dojdą spryski lamp... i kilka litrów gorzały :lol1: ktoś jak przeczytapierwszą pozycje to zawału dostanie :grin::dziura: reszta raj :giveheart:

Wysłane z mojego SM-T535

Dodam, że to plan na sobote only...

Wysłane z mojego SM-T535

Opublikowano

Kaju sam tego napewno nie ogarniesz w 1 dzień już przy zakładaniu samopoziomu bedzie pieprzenia sie. A wkładanie mat w siedzenia no też ujowe robota. Dlatego u mnie podstawa w aucie miały być grzane d*py i basta. Co do samopoziomu to ja darowałem sobie tą pierdołę i regulacje xenonu mam z kabiny a co kto mi zabroni? [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Mikrofon z Norwegii doleciał od Tomcrack także mogę BT do rnse podłączać, ale to jak już znajdzie się czas i chęci na to.

wysłane z Galaktycznej S5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.