Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ma ktoś BNS 5.0 na sprzedaż, albo orientuje się ile takie pudło kosztuje?

Po co Ci to ? chcesz do siebie czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jak chcesz coś do siebie to bierz rnse zwykłego chociażby koszt to 1000-1100zl i będziesz zadowolony. Bns 5.0 to taki concert 3 z możliwością navi ale już bez aktualnych map

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się do siebie. Widziałem kiedyś za 250 zł, ale teraz nie moge znaleźć nic poniżej 400 zł a przy tej cenie to chyba nie jest warte zakupu. Chciałęm kupić na odczepnego i zbierać na RNSe. Ale za 400 zł, to nie interes :decayed:

Zatem czekam na RNSa. Na allegro kisiel, lache kładą, nawet o kilka zdjęć ciężko się doprosić.

Daniel, za 1100 nie znalazłem RNSa, najtańszy godny uwagi to 1300, ale koleś jakiś wykręcony więc olałem. A tak to wszystko pow. 1500, ale tak jak psałem. Doprosić sie o lepsze foty graniczy z cudem.

Zastanawiałem się nad ledem, ale jednak różnica 500 zł to za dużo. W cenie leda to mam już zwykłego z blutkiem, a na tym mi bardziej by zależało.

Siemian ma coś mieć zwykłego na wtorek, a to chociaż pewne źródło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha faktycznie to cale stare rns-D to d*pa kupa kiła itp z wyglądu chociażby. Rnse za 1100zl sprzedaje kolega z forum Tom ze Słupska juz puścił ze 2-3 sztuki, i daje na nie gwar rozruchowa. Ja używam od 2 tygodni i narazić wszystko działa.

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka:D

nie widział może ktoś zderzaka przedniego s-line pod spryski do kupienia?

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się do siebie. Widziałem kiedyś za 250 zł, ale teraz nie moge znaleźć nic poniżej 400 zł a przy tej cenie to chyba nie jest warte zakupu. Chciałęm kupić na odczepnego i zbierać na RNSe. Ale za 400 zł, to nie interes :decayed:

Zatem czekam na RNSa. Na allegro kisiel, lache kładą, nawet o kilka zdjęć ciężko się doprosić.

Daniel, za 1100 nie znalazłem RNSa, najtańszy godny uwagi to 1300, ale koleś jakiś wykręcony więc olałem. A tak to wszystko pow. 1500, ale tak jak psałem. Doprosić sie o lepsze foty graniczy z cudem.

Zastanawiałem się nad ledem, ale jednak różnica 500 zł to za dużo. W cenie leda to mam już zwykłego z blutkiem, a na tym mi bardziej by zależało.

Siemian ma coś mieć zwykłego na wtorek, a to chociaż pewne źródło :wink:

Grzesiu dobrze żeś ochłonął chopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: ta bns nie jest taka zła. Na pewno lepsza od rnsd. Mi navi nie jest potrzebna, i tak uzywam fona, jak potrzebuje. Tylko za 250 bym wziął to bns ale za 400 to już bezsensu. Tym bardziej, że później ciężko to sprzedać. Choć rnsd poszłą mi w jeden dzień :grin:

Zreszta już nie ważne. Decyjza padła na rnse. Po ile chodzą blutki pod rnse, co by z samsungiem S4, czy S5 działały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek napisz do Marcin607 w sprawie rnse

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemanko. Wie ktoś czy da rade wychaczyc gdzies tunel srodkowy 1 din w bardzo dobrym stanie ? i jak to jest z tą powłoką, cos mi sie obiło o uszy że są wersje z lepszą jakością :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemanko. Wie ktoś czy da rade wychaczyc gdzies tunel srodkowy 1 din w bardzo dobrym stanie ? i jak to jest z tą powłoką, cos mi sie obiło o uszy że są wersje z lepszą jakością :decayed: ?

napisz do siemiana on napewno ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć rnsd poszłą mi w jeden dzień :grin:

Ja rns-d ze zmieniarką pogoniłem w 2 godziny od wystawienia, na tyle dobrze że dopłacając 100pln łyknąłem rns-e media :)

Także to też poszukiwany sprzęt wbrew pozorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagał ktos radio jakims innym patantem niz, przez te "blaszki" ? Obawiam sie ze jedna strona mi sie zaciela/polamala i sie blokuje. Da rade tam sie jakos dostac ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: ta bns nie jest taka zła. Na pewno lepsza od rnsd. Mi navi nie jest potrzebna, i tak uzywam fona, jak potrzebuje. Tylko za 250 bym wziął to bns ale za 400 to już bezsensu. Tym bardziej, że później ciężko to sprzedać. Choć rnsd poszłą mi w jeden dzień :grin:

Zreszta już nie ważne. Decyjza padła na rnse. Po ile chodzą blutki pod rnse, co by z samsungiem S4, czy S5 działały?

Ok 300 złociszy trza by liczyć , najlepiej Siemian albo Czaki jeśli chodzi o blutki

wyciagał ktos radio jakims innym patantem niz, przez te "blaszki" ? Obawiam sie ze jedna strona mi sie zaciela/polamala i sie blokuje. Da rade tam sie jakos dostac ? :D

Ja mam ori wyjmaki i wyciągnąłem juz z 15 radyjek różnej maści :) jak coś to zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...