Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :-)

naciepane z GT-I9195

Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?
Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp również

naciepane z GT-I9195

a nie szumi ani nie świszczy cuś przy większysch prędkościach ?

bo kiedyś do B5 kupiłem jakiś plastikowy zamiennik nie ori i szumiało :facepalm:

Cisza i spokój nic się nie dzieje

naciepane z GT-I9195

Tylko większy komfort jak gdzieś się przytrze bo wiesz ze nic się nie rozwalilo.

naciepane z GT-I9195

dziękuję serdecznie dobry człowieku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

zapytać nie mogę ?

kurde, znowu się spinasz? :wink::drinks:

Kajaczku wole zapytać i zasięgnąć opinii kogoś kto już użytkuje żebym sie później nie wkurzał tak jak z B5 , bo kilka osób mówiło że to nie ma znaczenia , i szkoda przepłacać za ori

także tego :drunk:

A co mądrego może powiedzieć Ci ktoś kto jeździ antykiem :decayed:

Siemka :-)

naciepane z GT-I9195

Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?
Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp również

naciepane z GT-I9195

a nie szumi ani nie świszczy cuś przy większysch prędkościach ?

bo kiedyś do B5 kupiłem jakiś plastikowy zamiennik nie ori i szumiało :facepalm:

Cisza i spokój nic się nie dzieje

naciepane z GT-I9195

Tylko większy komfort jak gdzieś się przytrze bo wiesz ze nic się nie rozwalilo.

naciepane z GT-I9195

Albo jak jedziesz w koleinach a po środku śnieg nie przejmujesz się ze plastik się polamie albo nabierze śniegu do komory silnika.

naciepane z GT-I9195

A jak na glebie wpadniesz w koleiny to idą iskry :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co mądrego może powiedzieć Ci ktoś kto jeździ antykiem :decayed:

ot patrz bohatera :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mądrego może powiedzieć Ci ktoś kto jeździ antykiem :decayed:

ot patrz bohatera :grin:

:grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos problem z softem w RNS-E? Chodzi o chinskie znaczki i zero reakcji na jakiekolwiek plyty. Jedyny napis to SET ORIGINAL CD-ROM i CHECK CD-ROM.

Wszystko wyglada doslownie jak w temacie:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/568562-RNS-E-PU-2010-MEDIA-Problem-quot-Set-Original-CD-ROM-quot

Po wrzuceniu mapy 2015 zniknelo PL menu i znalazlem na chomiku PL menu do RNS-E Media - wrzucilem i wszystko dzialalo ale zachcialo mi sie czegos nowszego i dalej szukalem na chomiku. Po aktualizacji efekt jak w poscie z audizine.

Drogo kogos kosztowala naprawa? Orientuje sie ktos na czym polega naprawa? Z VCDSem nie chce sie polaczyc - wczesniej laczyl sie bez problemu.

Tak to bywa jak się instaluje softy z nieznanego źródła, szukaj w necie, bo ja nie jeștem w stanie pomóc. Albo napisz do cobra7

Napisz na PW w jakiej cenie masz Mapy 2015 i czy masz wersje z "plusem" (fotoradarami) - czytalem i widzialem linki do PLUSA? I czy prawidlowo wypalona plyta od Ciebie robi update softu? W 2014 bralem od Ciebie mape, teraz tez mialem taki zamiar i nie zdarzylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś elektronikę? Chciałbym zrobić stabilizator napięcia z 12V na 5V i mam kilka pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy od znajomego (którego znajomy właśnie kupił tą eskę), że ładny drut porobiony. Spawane podpory wałków rozrządu, rozrząd rozjechany na maksa, lada moment i by było po, jednego ślizgu łańcucha prawie już nie było, łapa silnika pospawana... Silnik już dawno poza budą stoi :grin:

Nie mówię tego, żeby oczernić winiaczka, ale przecież sam pisał "robili to profesjonaliście" :facepalm:

Czeka teraz na wycenę zrobienie tego wszystkiego, z umową też kwiatki jakieś wyszły, ale co tam przecież to klubowa perełka :grin:

Edytowane przez Fr0styyy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie było. Ja nie mówię, że to winiaczko odstawił kibeł, może poprzedni właściciel, ale skoro silnik był na wierzchu itp, rozrząd wyjęty no to karwa przecież nie da się tego niezauważyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Winczako...pewnie się tutaj wypowie... :huh:

jest dostępny, może napisze coś od siebie jak trafił na post :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:

Wysłane z iPhonacza

I kup tu panie klubową igłe :facepalm:

Wysłane z iPhonacza

A mnie zawsze zastanawia skąd ten stereotyp że jak klubowe to musi być igła... To że ładnie na zdjęciach wygląda to nie zawsze znaczy że tak jest w realu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


widziałem Hammera auto na żywo i z każdej strony klepany

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer ma rację już chyba wiele "min" się przez forum przewinęło a ludzie dalej ślepo wierzą że jak forumowe to igła....widziałem Hammera auto na żywo i z każdej strony klepany :grin::grin::grin:

Jakieś tam przygody były ale zawsze było to dobrze zrobione, zresztą stare auto. Wladi Twoja padlina od tej soli z morza też nieźle kwiatki pokazała, a pamiętaj, rudej z imprezy nie wyprosisz :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:

Wysłane z iPhonacza

I kup tu panie klubową igłe :facepalm:

Wysłane z iPhonacza

A mnie zawsze zastanawia skąd ten stereotyp że jak klubowe to musi być igła... To że ładnie na zdjęciach wygląda to nie zawsze znaczy że tak jest w realu.

Dlatego takie igły dzielą się na naprawdę dopieszczone i zadbane sztuki, których raczej nikt nie odda za małą kasę i takie co są igłami tylko na zdjęciach i można je wyrwać za tak zwaną okazyjna cenę ale niestety z ukrytymi wadami, które wychodzą w pierwszych tygodniach użytkowania.

Po samych wątkach w dziale Moja A4 widać kto i jak dba o furacza a kto otwiera wątek żeby się pochwalic a po dwóch miesiącach sprzedać jako forumowy dopieszczony egzemplarz :facepalm:

Tyle w temacie

Wysłane z iPhonacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rezaczy ! Dawno mnie tu nie było ale to nie znaczy że nic się u mnie nie dzieje z autem, będę miał chwile to zaktualizuje watek :)

Mam taką sprawę jak ktoś ma dojścia albo rzuciło by się komuś w oczy to poszukuje przednich lamp hella do audi a3 8L polift na prezencik dla mojej kobiety :)

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, na zdjęciu stara i nowa raczka z panelem szyb,

na starym panelu rygiel blokady szyb tył po wciśnięciu jest równo z plastikiem raczki,

w nowym panelu po wciśnięciu blokady wystaje nad line plastiku raczki

f554a28c34561ccam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, na zdjęciu stara i nowa raczka z panelem szyb,

na starym panelu rygiel blokady szyb tył po wciśnięciu jest równo z plastikiem raczki,

w nowym panelu po wciśnięciu blokady wystaje nad line plastiku raczki

f554a28c34561ccam.jpg

U mnie jest tak samo po wymianie panelu na ten z opcją składanych lusterek

Wysłane z iPhonacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...