Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiłem to sam, trochę nagrzewałem lakier opalarką a maszynke miałem od kumpla z DE

Ile mozna poszerzyc?

dd80de36c613657em.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

-40 na zawieszeniu 1 BE ciekawe jak by wyglądało :eusathink:

akjam ma u siebie 1BE i te wlasnie H&R

Prokit masz -30 i -35 p/t a sportline masz -45 -50 p/t i na pewno będą bardziej komfortowe. Prokit to 560zl bodajże za nowki i sportline maks 600zl

Tapnięte z SGS5

Patrze po katalogu Eibacha i dla 1.9TDI ośka jest do wyboru PRO-kit oraz Sportline, a do Quattro już tylko Pro-Kit czyli nie są przewidziane do mnie te niższe...

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3031213530131-E10-15-003-12-22-sprezyna-zawieszenia.html

poczytam o tych pro-kit i zadecyduje

i doopa bo ten prokit to linearne springi, a mi trza progresywnych. Także dalej bede sie upierał przy H&R

Opublikowano

Linearny? Gdzie to wyczytales?i się wydaje ze są progresywne

Tapnięte z SGS5

Na stronie eibach piszą ze progresywne. Skąd masz takie info?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Linearny? Gdzie to wyczytales?i się wydaje ze są progresywne

Tapnięte z SGS5

Na stronie eibach piszą ze progresywne. Skąd masz takie info?

Tapnięte z SGS5

Wandrzeju pw
Opublikowano

panowie potrzebuję schemat wtyczki do lamp przednich a4 b6 bo chcę rezać drl a znalazlem tylko schemat wtyczek MCE pomoże ktoś?


do lamp zwykłych(nie xenon, nie bixenon)

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-b6-xenon-manual-skora-aso-czarny-szwajcar-C35740902.html

Kolega szuka a4 b6, podesłał mi tego 2.4 V6 z Radomia. Wie ktoś coś więcej na jego temat ?

Napisz do Bieluna to podejdzie bo ma blisko. Oczywiście jak kluczyków nie zgubi:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

haha :)

http://otomoto.pl/C35048025.html

takie cuś jeszcze mi podesłał kumpel.. co myślicie ?

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-b6-xenon-manual-skora-aso-czarny-szwajcar-C35740902.html

Kolega szuka a4 b6, podesłał mi tego 2.4 V6 z Radomia. Wie ktoś coś więcej na jego temat ?

Napisz do Bieluna to podejdzie bo ma blisko. Oczywiście jak kluczyków nie zgubi:decayed:

Tapnięte z SGS5

wiesz....Jarki tak mają :wink:

Opublikowano

Teraz Wandrzeju to Ty masz bliżej tylko jak będziesz jechał to weż zapas oleju bo mogą Cie suchoty dorwać :grin:


Pany coś mi się forum zjebało bo nie mogę cytować postów... co to kurfa ma być?

Opublikowano

panowie potrzebuję schemat wtyczki do lamp przednich a4 b6 bo chcę rezać drl a znalazlem tylko schemat wtyczek MCE pomoże ktoś?

do lamp zwykłych(nie xenon, nie bixenon)

no jak masz wszystko przy MCE, to po co Ci targać się do lamp? :wink: mostkuj się przy MCE

Opublikowano

bo chcę moduł pod machą umieścić bo mniej roboty będzie

Opublikowano

bo chcę moduł pod machą umieścić bo mniej roboty będzie

Wtyka 10 PIN w lampie

1 - + światła długiego i przesłonki bix

3 - silniczek (biały kabelek)

5 - + światła mijania

7 - + postojówki

9 - + kierunku

2 - silniczek (czarny przewód)

4 - silniczek (niebieski)

6 - silniczek (brązowy)

8 - masa kierunku , długich i postojówek

10 - masa świateł mijania i przesłonki bix

nie ma za co :hi:

Opublikowano

rozumiem że to schemat pod lampy zwykłe halogenowe tak?

Opublikowano

rozumiem że to schemat pod lampy zwykłe halogenowe tak?

wszystkie lampy mają tą samą rozpiskę wtyczek

Opublikowano

i dobrze rozumiem jeśli mam moduł z CLH to podłączam pod pin 1 dwa kabelki(w jednej i drugiej lampie), jeden kabel pod postojówkę czyli pin 7 i jeden kabelek pod pin 9 aby po zamknięciu auta odpalało CLH?

Edytowane przez patryk10015

Opublikowano

i dobrze rozumiem jeśli mam moduł z CLH to podłączam pod pin 1 dwa kabelki(w jednej i drugiej lampie), jeden kabel pod postojówkę czyli pin 7 i jeden kabelek pod pin 9 aby po zamknięciu auta odpalało CLH?

moduł masz nie ori? jak tak, to musisz po jego rozpisce się podpinać :wink:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

tak moduł nie ori

Opublikowano

to po jego rozpisce się powpinaj :wink:

Opublikowano

ok mam nadzieję że ogarnę temat


dzięki za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.