Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale trzeba tapicerke zrzucic ? czy da rade to jakos wyjąc na szybko "pod blokiem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, ale trzeba tapicerke zrzucic ? czy da rade to jakos wyjąc na szybko "pod blokiem" :D

Trzeba zrzucić, ale to nie żaden problem przeciez

Te koncowki to seria z fabryki. Faktycznie porazka fele jako takie listwy w drzwi tez a koncowki beee. Nie znam tego auta ale wyglada mi to na tanie efekciarskie aluski i listwy ala S4 z laminatu z allegro za psi pieniadz

wysłane z Galaktycznej S5

Chyba ze to aluski z A5 pomalowane na czarno ale nie widze za dobrze wzoru na fonie

wysłane z Galaktycznej S5

Listwy są ori i na takie wygladaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie problem, ale pod blokiem w taka pogode nie bardzo robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale trzeba tapicerke zrzucic ? czy da rade to jakos wyjąc na szybko "pod blokiem" :D

Trzeba zrzucić, ale to nie żaden problem przeciez

Te koncowki to seria z fabryki. Faktycznie porazka fele jako takie listwy w drzwi tez a koncowki beee. Nie znam tego auta ale wyglada mi to na tanie efekciarskie aluski i listwy ala S4 z laminatu z allegro za psi pieniadz

wysłane z Galaktycznej S5

Chyba ze to aluski z A5 pomalowane na czarno ale nie widze za dobrze wzoru na fonie

wysłane z Galaktycznej S5

Listwy są ori i na takie wygladaja

dokładnie, a i alusy nie wygladaja lipnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie regeneruj kup przelaczniki new albo z B7 ale bedzie rzezba z kablekami i wtyczkami albo zamienniki z alledrogo dla B6 ale nie znam drugiej opcji organoleptycznie ja wybralem pod gorke ale ori tj przyciski z B8

wysłane z Galaktycznej S5

To w b7 inaczej jest niż w b6 ? :) kurna a ja obie strony kupiłem :) dużo roboty żeby pod b6 pasowało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwana lampa z avanta - obojętnie która, byle uszkodzona do testôw i za koszty przesyłki :whistling:

Będziesz ledy pakowal

naciepane z GT-I9195

będę :wink: decyzja zapadła, przy cenie ledów jaką mam to nic tylko kombinować, mam też magika, który jest w stanie oszukać MCE high, więc kwestia czasu... koncepcja podobna jak miałem w B5 (jeśli widziałeś), ale bardziej dopracowana - szczegółów nie zdradzę, efekt końcowy to reakcja światła, wygląd lamp zostanie jak na żarówkach :wink:
To jak zrobisz podeślij pw chętnie zobaczę chyba że masz zdjęcie tym z b5

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jak zrobisz podeślij pw chętnie zobaczę chyba że masz zdjęcie tym z b5

za dnia jeszcze na starej koncepcji:

duppa_zps05e09217.jpg

DSC06839A_B_C_tonemapped_zps1016b2bc.jpg

a jak to w nocy świeci to muszę poszperać tu i tam, ale znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zrobisz podeślij pw chętnie zobaczę chyba że masz zdjęcie tym z b5

za dnia jeszcze na starej koncepcji:

duppa_zps05e09217.jpg

DSC06839A_B_C_tonemapped_zps1016b2bc.jpg

a jak to w nocy świeci to muszę poszperać tu i tam, ale znajdę

Ja myślałem żeby zrobić ledy na dole lampy tak jak powinno być i na gorze gdzie przeciwmgielny na gorze coś w stylu trójkąta a na dole coś w stylu prostokąta.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trochę szarawo było, na samej pozycji moja i bidzia:

DSC07839.jpg

a tutaj w nocy pozycja:

DSC07802.jpg

i na stopie:

DSC07804.jpg

dla jasności zanim polecą uwagi i hejty: w B6 będą gęściej LEDy i nie będzie widać, że jest to w ogóle zrobione w LEDach - w B5 też trzeba się było przyjrzeć, nie raziło to też nie wiadomo jak, tylko świeciło tak, jakby było żarówka - z resztą od moich lamp 3/4 battalionu zaraz robiło tego moda i chłopaki nadal na tym patencie jeżdżą...


Ja myślałem żeby zrobić ledy na dole lampy tak jak powinno być i na gorze gdzie przeciwmgielny na gorze coś w stylu trójkąta a na dole coś w stylu prostokąta.

naciepane z GT-I9195

kwestia indywidualna, ja jestem chory na punkcie OEM, dlatego chcę zachować całkowicie OEM wygląd, z tym, że tutaj z małym plusikiem :wink:

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania jeszcze udało mi się wyszperać fotki z porównaniem żarówki i LEDów u bidzia w aucie, pozycja:

DSC07768.jpg

i stop:

DSC07771.jpg


A różnicę reakcji najlepiej ukazuje filmik bidzia...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zSIptvH-lJg

:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wam coś powiem Ledowcy, jak któremu wjade w tylek i zobaczę ledy będę twierdził że nie widziałem świateł i automatycznie wygrywam sprawę.

Znam sprawę z autopsji.Kumpel tak gościowi z Wiejskotuningowej Bety zrobił i wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wam coś powiem Ledowcy, jak któremu wjade w tylek i zobaczę ledy będę twierdził że nie widziałem świateł i automatycznie wygrywam sprawę.

Znam sprawę z autopsji.Kumpel tak gościowi z Wiejskotuningowej Bety zrobił i wygrał.

grozisz mi? to raz. dwa - każe komuś to robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos krzywo te ledy wsadzone sa w tej lampie hyhy

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te luz.Ostrzegam tylko ze jak traficie na myslacego to wzywa miski i prosi żeby wpisać do protokołu że były jakieś diody zamiast żarówek.Wina automatycznie gościa z przodu bo brak atestow, homologacji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju luzuj majty :decayed:

A Ty na uj się wcinasz?:decayed: Lać?:decayed:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna jaskółka też wiosny nie czyni czy coś :grin: rozumiem Twoje oburzenie, ale nie popadajmy w paranoję, w momencie jak jest ofiara, to wtedy OK rzeczoznawcy wpadają w auto i JEŚLI znajdą ingerencję, która mogła zagrozić i bezpośrednio przez to coś się stało - masz rację, mam ciepło. Nawet w starych wątkach się wypowiadał jeden z rzeczoznawców, ale ten Twój kumpel pewnoe wygrał bo beemkowiec miał wiejskie chiñskie ledy z allegro lexus stajl bez żadnych oznaczeń i dopuszczeń do ruchu, spoko, ale skąd Ty będziesz wiedział jak mi zajebiesz, że mam LEDy, skoro zachowuję ori wygląd lampy? chyba, że mi się pod domem ustawisz i będziesz czekał jak się tyljo za bramę wychylę :facepalm:

Czy warto się tak wystawiać?

jestem luźny :wink: i wiem do czego dążysz, opisałem to wyżej :wink: i znam takie przypadki co czekają aż się ktoś wychyli... dlatego uwzględniłem że chcę ori wyglàd lampy zachować :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam rnse z angli i ma angielski jezyk to;
jak kupie płyte z mapami i polskim jezykiem to bedzie dobrze
czy jakos inaczej trzeba wgrac polski jezyk?
a moze ktos chce z angielskim jezykiem za dobre pieniazki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale on miał chyba żarówki Led a jak mu kumpel przy... to pękł klosz i zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...