Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

I ciekawe jak to jest z wymianą np oleju bo chyba auto powinno na równym stać...

Spuszczasz oliwę , lejesz nowej około 3.5 litra , stajesz na równym i dolewasz do odpowiedniego stanu ;)

Wysłane z iPhonacza

no ale jak spuszczasz na tych najazdach dalej bedzie krzywo i nie zleci wszystko

No napewno coś tam zostanie ale z diesla nigdy nie spuścisz całej oliwy jak benzyniaku. Lejesz nowy olej, zapalisz silnik, gasisz , patrzysz stan a tam znowu czarny olej :)

Ja moich najazdów używałem tylko raz , jak zakładałem podwójny wydech

te najazdy były bo dobre żeby założyć sobie np dokładke od cupry, tylko pewnie już by z nią nie zjechał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Na standardowym zawieszeniu i ze zwykłym zdesiem jest spoko ale jakaś gleba + s-line na przodzie i na takie najazdy już nie wjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak zabieram sie za wymiane oleju to podnosze auto na podnosniku od strony kierowcy klade pojemnik pod miske olejowa i odkrecam kurek autko jest pod katem i pieknie splywa z misy praktycznie wszystko. Oczywiscie u gory przy silniku odkrecam korek od wlewu oleju aby szybciej zlecial ( ale to chyba nie jest obowiazkowy zabieg?). Auto zostawiam na caly dzien aby splynelo "wszystko", a potem wracam skrecam opuszczam autko zalewam i jezdze.

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja schodzę do kanału :decayed:

Też tak robiłem, w ogóle B5 "rezałem" bez kanału.

Wszystko na podnośniku ale kiedyś widziałem jak auto spada z podnośnika (stało na 2 podnośnikach,i na konkretnych pieńkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz dokladanych hidow? Bo na concercie II po wlaczeniu hida tez zaczyna trzeszczec i szelescic.

a jak to jest z przetwornicami koito jest możliwe żeby w rns-e stacje radiowe trzeszczały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Koito nie ma takiej opcji. Tylko przy Hidach się cuda dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko bo mi jakoś stacje zacząły w rns-e szeleścieć i tak się zastanawiam czym to może być spowodowane bo błędów na vagu nie wali żadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum radzą wzmacniacz ścisnąć klamrą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz gdzie on się znajduje bo będe musiał to ogarnąć chyba?

Edytowane przez patryk10015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie nie wiem ale na forum pisali gdzieś o tym poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie nie wiem ale na forum pisali gdzieś o tym poszukaj.

W sedanie jest po tym wąskim elementem podsufitki na samym końcu dachu od strony kierowcy. Ten element podsufitki siedzi na kilku zatrzaskach więc trzeba z wyczuciem ciągnąć, żeby nie połamać.

Edytowane przez Animal0911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:
Mam takie pytanie, kupuję felgi 18 do mojego avanta i co myślicie FLAT FIVE's z A8? Będą pasować wizualnie? Niby znalazłem parę zdjęć w internecie, ale w b5 jest pełno tych felg, a w b6 już nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Da rade wymienic albo zamontowac na nowo ten plastik z tylu oparcia siedzienia kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Da rade wymienic albo zamontowac na nowo ten plastik z tylu oparcia siedzienia kierowcy?

Jest zestaw naprawczy w aso jeśli ci się zaczepy połamały ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?

Złamał Ci się pręt od regulacji i wypycha plecy .

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294301-Nie-działa-regulacja-lędźwi-w-fotelach proszę :D

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?

zestaw naprawczy nakładki oparcia ma nr 8E0 898 035

poniżej zdjęcia z operacji montażu tego czegoś

http://www.audi4ever.com/forumv2/index.php?topic=49807.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pompa paliwa o nr 8E0906087N (1.8TQ, 3.0v6) różni się czymś od pompy 8E0906087Q od 4.2 V8 ? Wygląd jest identyczny. Czy te pompy mogą różnić się np mocą samej pompy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...