Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strawberry... niby napisane jest Edyta ale ja i tak widze to pierwsze hyhy...siema...pieka palce ale terkota na podloze polozona jest good :)

wysłane z Galaktycznej S5

o właśnie , już się wyjaśniło :grin::thumbup1:

:dziura:

a ty sie tam nie chowaj truskaweczko :tongue4: :tongue4: :gicior:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mi te fele jakos tak srednio leżą (za nowoczesnie) choć pod sreberko lepiej by współgrały, to i tak wole 18" fele "klasyki" ori z rocznika 2001-2004 [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Wstydzę się to się chowam hahaha :-D

Opublikowano

Wstydzę się to się chowam hahaha :-D

to ja się przyznam że na mnie w podstawówce tez mówili truskawka :embarrassed::dziura:

A mi te fele jakos tak srednio leżą (za nowoczesnie) choć pod sreberko lepiej by współgrały, to i tak wole 18" fele "klasyki" ori z rocznika 2001-2004 [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

co kto lubi :wink:

Opublikowano

Będziesz w okolicy to melduj miszka zgadamy się na kawe ;-)

Opublikowano

Będziesz w okolicy to melduj miszka zgadamy się na kawe ;-)

25.07- 18.08 jakoś tak

w tamtym roku dałem du... z letnim zlotem to może w tym roku się zorganizuje jakiegoś spota :wink:

Opublikowano

Witam. Koledzy mam taki dylemat, zastanawiam się nad zakupem felg 17'' z a6 c6 (et 43 szerokość 7,5J, otwór centrujący: 57) i opon w zalecanym przez producenta rozmiarze: 235/45/17 (dane z naklejki na słupku) do a4 b6 1,9 tdi Avant (autko obniżone ok. -20 no może -30 mm). W związku z czym mam pytanie czy nic nie będzie obcierać itp. ? czy zakup bardzo odbije się na komforcie , czy bardzo zwiększy się spalanie ? z góry dziękuję za odpowiedzi 001.gif

Szanowni Państwo, pomożecie :P ?

Opublikowano

Witam. Koledzy mam taki dylemat, zastanawiam się nad zakupem felg 17'' z a6 c6 (et 43 szerokość 7,5J, otwór centrujący: 57) i opon w zalecanym przez producenta rozmiarze: 235/45/17 (dane z naklejki na słupku) do a4 b6 1,9 tdi Avant (autko obniżone ok. -20 no może -30 mm). W związku z czym mam pytanie czy nic nie będzie obcierać itp. ? czy zakup bardzo odbije się na komforcie , czy bardzo zwiększy się spalanie ? z góry dziękuję za odpowiedzi 001.gif

Szanowni Państwo, pomożecie :P ?

co do opony to założył bym szerokości max 225 pod to koło. Obcierać na pewno nie będzie no chyba że zapodasz jakieś dystanse

Opublikowano

przegapić musiałem :lazy:

:lol1:

Opublikowano

Len :-P

Miszka cos się ogarnie ;-)

Opublikowano

No to już się melduj :decayed:

Ja kot szarobury,

Z kitą podwiniętą do góry,

Na wysokości Pałacu Kultury,

Wystrzelony z rakiety,

Ch..j wie, z jakiej planety,

Proszę szanownej fali,

O pozostanie na sali.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::thumbup1:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

ale z tym zderzakiem to doebałeś

dziurek ci mało :grin: :grin: :wink:

Opublikowano

No właśnie już nie mam gdzie ładować :grin::grin::grin:

Ale trzeba będzie trochę rozwiercić :dziura::polew:

o to już grubsza rzeźba będzie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Edytowane przez miszka

Opublikowano

Będziesz w okolicy to melduj miszka zgadamy się na kawe ;-)

25.07- 18.08 jakoś tak

w tamtym roku dałem du... z letnim zlotem to może w tym roku się zorganizuje jakiegoś spota :wink:

w tym roku letni 28-30.08 to jak c**j się załapiesz :grin:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Będziesz w okolicy to melduj miszka zgadamy się na kawe ;-)

25.07- 18.08 jakoś tak

w tamtym roku dałem du... z letnim zlotem to może w tym roku się zorganizuje jakiegoś spota :wink:

w tym roku letni 28-30.08 to jak c**j się załapiesz :grin:
08 czy 07 ?

:siema:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

No to już się melduj :decayed:

Ja kot szarobury,

Z kitą podwiniętą do góry,

Na wysokości Pałacu Kultury,

Wystrzelony z rakiety,

Ch..j wie, z jakiej planety,

Proszę szanownej fali,

O pozostanie na sali.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::thumbup1:

Ok bardzo dobrze a teraz zamelduj do kaloryfera :grin::grin::grin:

A prawo uzycia "broni" zna :naughty:

Opublikowano

:hi:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

No to już się melduj :decayed:

Ja kot szarobury,

Z kitą podwiniętą do góry,

Na wysokości Pałacu Kultury,

Wystrzelony z rakiety,

Ch..j wie, z jakiej planety,

Proszę szanownej fali,

O pozostanie na sali.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::thumbup1:

Ok bardzo dobrze a teraz zamelduj do kaloryfera :grin::grin::grin:

A prawo uzycia "broni" zna :naughty:

1) Kiedy Bronia jest sama,

2) Kiedy Bronia jest rozebrana,

3) Kiedy Bronia się nie broni,

4) Wtedy można użyć Broni.

:polew::wink:

Wysłane z Ipka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.