Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: kriss biorą nas na zastraszenie :-P
Opublikowano

:hi:


Cenzura gorsza jak na Kremlu

Opublikowano

Uspokoicie się?

Opublikowano

Batalion poszedł na emeryturkę :P

Opublikowano

WTF? Po każdym zlocie w BT jest jakaś afera , coś się komuś nie podoba , ktoś ma do kogoś pretensję - jak dzieci...Może w takim razie nie warto robić BT i zrezygnujmy z tego bo rzygać się chce bardziej niż po poobiednim placku ze Stasindy

Opublikowano

No niestety zawsze się komuś coś uroi po dużej dawce doznań i potem są efekty.

Opublikowano

WTF? Po każdym zlocie w BT jest jakaś afera , coś się komuś nie podoba , ktoś ma do kogoś pretensję - jak dzieci...Może w takim razie nie warto robić BT i zrezygnujmy z tego bo rzygać się chce bardziej niż po poobiednim placku ze Stasindy

Dziadek placka nie dalem rady zjesc ale widze ze nic mnie nie ominelo :grin::grin::grin:

Opublikowano

Panie i Panowie co do BT są osobne watki i nie mieszać tutaj teamtów!

Tutaj jest Division a nie Battalion i nie śmiecić tutaj bo bede usuwał :D

Edytowane przez Artur82

Opublikowano

WTF? Po każdym zlocie w BT jest jakaś afera , coś się komuś nie podoba , ktoś ma do kogoś pretensję - jak dzieci...Może w takim razie nie warto robić BT i zrezygnujmy z tego bo rzygać się chce bardziej niż po poobiednim placku ze Stasindy

Bartek nie zależy Ci, żeby regulamin forum był przestrzegany ? BT nie ma z tym nic wspólnego. A szczególnie dziwią mnie wypowiedzi takie jak Twoja - gdzie masz rangę klubowicza, jesteś przykładem dla innych i jesteś oburzony, że kilku userów dostało kropka za wulgaryzmy. No sorki.

Panie i Panowie co do BT są osobne watki i nie mieszać tutaj teamtów!

Tutaj jest Division a nie Battalion i nie śmiecić tutaj bo bede usuwał :D

O właśnie.

Opublikowano

Jestem jestem i będę tutaj czuwał, żeby nie śmiecili.

Opublikowano

Jestem jestem i będę tutaj czuwał, żeby nie śmiecili.

chodzi mi o odnośnik maila. ;)

Sent from my Iphone 6

poprawione

Opublikowano

Powitac :hi:

Opublikowano

Artur dobrze gada , polać mu :)

Boczki drzwi z sedana nie pasują do avanta?

Opublikowano

Artur dobrze gada , polać mu :)

Boczki drzwi z sedana nie pasują do avanta?

boczki pasują, roletki nie pasują

:siema:

Panowie od czego jest ta zaślepka w servotronicu?

servo2.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Karol niezastąpiony a chciałem pisać do Ciebie ;) dzięki ;)

Opublikowano

Karol ten servotronic to dla mnie? Nie musiałes... :*

Opublikowano

Boczki drzwi z sedana nie pasują do avanta?

Czyżbyś znalazł to czego ja szukam :kox:

:siema: wszystkim

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Karol niezastąpiony a chciałem pisać do Ciebie ;) dzięki ;)

Znaczy masz dla mnie boczki z roletkami? :D

Karol ten servotronic to dla mnie? Nie musiałes... :*

Sobie taki sprawiłem :wink: z Exeo, tylko nie wiem po co tam ta zaślepka (czarna śruba plastikowa), czy tam jakiś przewód wchodzi, odpowietrznik czy co :eusathink:

Opublikowano

Niestety nie :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.