Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i temat scyzoryka(kluczyka :P ) zamknięty zamówiłem na all obudowe całą za 20 zł, przełożyłem elektyke i pastylke z mojego i wszystko śmiga :D bałem się tylko z pastylką ale znalazłem patent i poszło

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :)

Panowie ktoś kupował od tego alegrowicza panel nawigacji? Jak tak to jest to oryginał i czy na pewno nowy ?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i5898059407.html

Wie ktoś może jaki jest numer zapalniczki pod nawigację oraz kostki do podłączenia nawigacji szukam na forum i nigdzie nie mogę znaleźć a chcę z aso kupić :)

Opublikowano

Witam :)

Panowie ktoś kupował od tego alegrowicza panel nawigacji? Jak tak to jest to oryginał i czy na pewno nowy ?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i5898059407.html

Wie ktoś może jaki jest numer zapalniczki pod nawigację oraz kostki do podłączenia nawigacji szukam na forum i nigdzie nie mogę znaleźć a chcę z aso kupić :)

A gdzie jest napisane, że jest nowy?

To i ja w takim razie zapytam o nr takiego panelu ale z przyciskiem auto, posiada ktoś?

Opublikowano

Witam :)

Panowie ktoś kupował od tego alegrowicza panel nawigacji? Jak tak to jest to oryginał i czy na pewno nowy ?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i5898059407.html

Wie ktoś może jaki jest numer zapalniczki pod nawigację oraz kostki do podłączenia nawigacji szukam na forum i nigdzie nie mogę znaleźć a chcę z aso kupić :)

Thttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/80015-all-b6b7-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach/ Tu znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje :)

kostka pasuje od climy,trzeba troche podciac zeby inaczej wychodzily kable i wchodzi gladko ;)

Witam :)

Panowie ktoś kupował od tego alegrowicza panel nawigacji? Jak tak to jest to oryginał i czy na pewno nowy ?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i5898059407.html

Wie ktoś może jaki jest numer zapalniczki pod nawigację oraz kostki do podłączenia nawigacji szukam na forum i nigdzie nie mogę znaleźć a chcę z aso kupić :)

A gdzie jest napisane, że jest nowy?

To i ja w takim razie zapytam o nr takiego panelu ale z przyciskiem auto, posiada ktoś?

Z przyciskiem Auto ?

Opublikowano

Witam :)

Panowie ktoś kupował od tego alegrowicza panel nawigacji? Jak tak to jest to oryginał i czy na pewno nowy ?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i5898059407.html

Wie ktoś może jaki jest numer zapalniczki pod nawigację oraz kostki do podłączenia nawigacji szukam na forum i nigdzie nie mogę znaleźć a chcę z aso kupić :)

Thttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/80015-all-b6b7-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach/ Tu znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje :)

kostka pasuje od climy,trzeba troche podciac zeby inaczej wychodzily kable i wchodzi gladko ;)

Dziękuje Bardzo :)

Opublikowano

Witam :)

Panowie ktoś kupował od tego alegrowicza panel nawigacji? Jak tak to jest to oryginał i czy na pewno nowy ?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i5898059407.html

Wie ktoś może jaki jest numer zapalniczki pod nawigację oraz kostki do podłączenia nawigacji szukam na forum i nigdzie nie mogę znaleźć a chcę z aso kupić :)

Thttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/80015-all-b6b7-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach/ Tu znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje :)

kostka pasuje od climy,trzeba troche podciac zeby inaczej wychodzily kable i wchodzi gladko ;)

Witam :)

Panowie ktoś kupował od tego alegrowicza panel nawigacji? Jak tak to jest to oryginał i czy na pewno nowy ?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i5898059407.html

Wie ktoś może jaki jest numer zapalniczki pod nawigację oraz kostki do podłączenia nawigacji szukam na forum i nigdzie nie mogę znaleźć a chcę z aso kupić :)

A gdzie jest napisane, że jest nowy?

To i ja w takim razie zapytam o nr takiego panelu ale z przyciskiem auto, posiada ktoś?

Z przyciskiem Auto ?
O przycisk menu mi chodziło:D przejęzyczenie [emoji14]
Opublikowano

Przejezyczenia bywaja grozne w skutkach :D

To masz w tym temacie tez numer panelu z przyciskiem MENU. Trudno dostepny ,wiem bo szukalem ale z tego co wiem to dwa na forum jakis czas temu sie obijaly . W ASO cos ponad 200 zl jak dobrze pamietam

Opublikowano

Przejezyczenia bywaja grozne w skutkach :D

To masz w tym temacie tez numer panelu z przyciskiem MENU. Trudno dostepny ,wiem bo szukalem ale z tego co wiem to dwa na forum jakis czas temu sie obijaly . W ASO cos ponad 200 zl jak dobrze pamietam

Heheh, w ogóle myślisz, że jest korzyść z montażu takiego panelu z przyciskiem menu? Bo tak to generalnie sterowanie navi odbywa się z kierownicy multifunkcyjnej a to byłby kolejna rzecz chyba do tego samego?

A i przy okazji, przerabiał ktoś z Was lampy xenon na bixy?

Opublikowano

Panel Menu badz Navi nie sluzy do sterowania nawigacja czyt RNS-E

Opublikowano

Panel Menu badz Navi nie sluzy do sterowania nawigacja czyt RNS-E

To do czego?
Opublikowano

Panel Navi do malej nawigacji w zegarach a panel Menu do webasta,ukrytego menu w liczniku

Opublikowano

Panel Navi do malej nawigacji w zegarach a panel Menu do webasta,ukrytego menu w liczniku

czyli sam panel mi zbędny a w tym ukrytym menu w liczniku co można zrobić?
Opublikowano

RicS3 - z tego co widziałem to nie jeden przerabiał, nawet zwykłe H7 robią na Bixy. A co, już Ci się Twoje znudziły ?

Opublikowano

RicS3 - z tego co widziałem to nie jeden przerabiał, nawet zwykłe H7 robią na Bixy. A co, już Ci się Twoje znudziły ?

Wiem ale zastanawiam się czy dużo roboty z tym, czy lepiej kupić ori bixy i wtedy wsadzić tylko soczewki na adapterach.

W ogóle kto jeszcze na forum przerabia lampy? I oczywiście jest godny polecenia?

Nie tyle mi się znudziły co barwa dziennych mi nie pasuje, jest zbyt niebieska i wali mi to wiochą jakoś.

Opublikowano

Panowie mam szybkie pytanko bo siedzę w aucie. W lusterku fotochrom w kostce 6 pinowej 6ty pin łączy się z 1 pinem lampki podsufitki, co powinno być na 1 pinie w lampce?,co daje podłączenie tego pinu i jaki tam idzie sygnał?

rozjaśnianie lustra przy zapaleniu lampki wnętrza. możesz też to dać do MCE pin 19 wtyczki szarej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czy w instalacji Low jak w pinie 1 lampki nie ma kabelka to idzie to gdzieś podłączyć aby działał fotochrom i ew gasiła go lampka ?

Opublikowano

RicS3 - z tego co widziałem to nie jeden przerabiał, nawet zwykłe H7 robią na Bixy. A co, już Ci się Twoje znudziły ?

Wiem ale zastanawiam się czy dużo roboty z tym, czy lepiej kupić ori bixy i wtedy wsadzić tylko soczewki na adapterach.

W ogóle kto jeszcze na forum przerabia lampy? I oczywiście jest godny polecenia?

Nie tyle mi się znudziły co barwa dziennych mi nie pasuje, jest zbyt niebieska i wali mi to wiochą jakoś.

to co masz tam wsadzone???

co do przeróbek lamp to qwerty robi takie bajery :wink:

:eusathink: jeśli nik pomyliłem to chłopaki poprawcie mnie

Opublikowano

Nie qwerty a Gwerty ;) Moje lampy wczoraj do niego właśnie pojechały na przeróbkę :)

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

RicS3 - z tego co widziałem to nie jeden przerabiał, nawet zwykłe H7 robią na Bixy. A co, już Ci się Twoje znudziły ?

Wiem ale zastanawiam się czy dużo roboty z tym, czy lepiej kupić ori bixy i wtedy wsadzić tylko soczewki na adapterach.

W ogóle kto jeszcze na forum przerabia lampy? I oczywiście jest godny polecenia?

Nie tyle mi się znudziły co barwa dziennych mi nie pasuje, jest zbyt niebieska i wali mi to wiochą jakoś.

to co masz tam wsadzone???

co do przeróbek lamp to qwerty robi takie bajery :wink:

:eusathink: jeśli nik pomyliłem to chłopaki poprawcie mnie

wsadzony mam pasek led z a6 c6 ale ledy wymieniłem na inne i trochę skłamane było trochę z barwą bo w rzeczywistości świeci bardziej na niebiesko niż biało.

A ktoś poza gwerty? Obecne lampy przerabiał mi on, ogólnie ok ale nie byłem zadowolony tak do końca.

Opublikowano

W dziale Sprzedam jest ogłoszenie forumowicza, że przerabia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.