Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest, ktorys mikro Ci swiruje przez to nie mrygaja awaryjne i kontrolka na drzwiach. Najprawdopodobniej nie rygluje/nie zamyka Ci ktorys drzwi, bagaznika lub maski. Na desce nic nie pokazuje ?

Wlasnie nie i to mnie dziwi. Bledow w vcdsie tez nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

to nie byłem ja ale też by mi się przydała do sedana :)

kup ori i po problemie

http://allegro.pl/siatka-torba-kieszen-bagaznika-audi-8e5861869-i5888657839.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, ktorys mikro Ci swiruje przez to nie mrygaja awaryjne i kontrolka na drzwiach. Najprawdopodobniej nie rygluje/nie zamyka Ci ktorys drzwi, bagaznika lub maski. Na desce nic nie pokazuje ?

Wlasnie nie i to mnie dziwi. Bledow w vcdsie tez nie ma.

Dodam jeszcze ze od srodka rygiel tez nie zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur danke :decayed: jeszcze by mi się przydały te haczyki co się w górnej części przykręca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur danke :decayed: jeszcze by mi się przydały te haczyki co się w górnej części przykręca

W aso kilka zł to kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur danke :decayed: jeszcze by mi się przydały te haczyki co się w górnej części przykręca

kupiłeś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcja się skończyła ale napisałem, gościu odpisał i zamówione :) a dlaczego pytasz? masz taniej? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilku faworytów, ale jak dla mnie, to sporo trzeba by dołożyć. A6C6 FL, A4B8.....lub SuperB, ale wszystko, co fajne to powyżej 50k, a swoje za ile sprzedać....28....30 to już o cud się obije. A jak oddać za ok. 25, to bez sensu, przesiąść się na nowszego golasa, jak tu ma się wszystkie wygody, jak w apartamencie w Dubaiu :banan:

Mamy te same typy, z tym że SuperB II gen akurat w ogóle mi się nie podoba. B8 tylko polift, przedlift do mnie nie przemawia. Jeszcze Pastuch CC ze skrzynią DSG brałbym na tapetę. Ogólnie to nic ciekawego w granicy do 50koła nie ma.

A ja akurat jestem pod wrazeniem superba 2 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ma ktoś na handel lampy USA? lub same obrysówki? A może ktoś by rzucił numerem tych obrysów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą jedną to jeszcze cena nie najgorsza, ale jest komplet za 900zł a w aukcji napisane, że za sztukę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ciężko jest dorwać przedni zderzak ze spryskami w kolorze granatowym ?

Od kilku tygodni co jakiś czas obserwuję All i OLX i d..a nic nie ma. Będę przerabiał lampy na bixy i chcę/muszę mieć spryski.

Powiem szczerze, że zaczynam wątpić w sukces znalezienia takiego zderzaka i chyba zamontuję czasowo spryski od BMW E39 (co wyjdzie dużo taniej niż kupować zderzak w innym kolorze i go dawać do przemalowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to muszę w takim razie zajrzeć do naklejki.

Co nie zmienia faktu, że mało ogólnie zderzaków ze spryskami jest na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ds-y spaliły mi tarcze? Na jednej są takie pasy i piszczy jak hole....a :/45d8b1c080ce50320536b5633c15b169.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz kupić zderzaka w byle jakim kolorze i przemalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ciężko jest dorwać przedni zderzak ze spryskami w kolorze granatowym ?

Od kilku tygodni co jakiś czas obserwuję All i OLX i d..a nic nie ma. Będę przerabiał lampy na bixy i chcę/muszę mieć spryski.

Powiem szczerze, że zaczynam wątpić w sukces znalezienia takiego zderzaka i chyba zamontuję czasowo spryski od BMW E39 (co wyjdzie dużo taniej niż kupować zderzak w innym kolorze i go dawać do przemalowania).

http://allegro.pl/a4-b6-zderzak-przod-lz5l-pod-ksenon-kompletny-i5884866507.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...