Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do Siego Panowie :cool1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystkiego dobrego w nowym roku panowie

Opublikowano

Nie leci ciepłe powietrze z nawiewow, WTF ?

Opublikowano

albo nagrzewnica albo klapki

Opublikowano

Na kacu i zapomniał silnika uruchomić. [emoji23]

Opublikowano

Na kacu i zapomniał silnika uruchomić. [emoji23]

He he
Opublikowano

a mogły klapki przymarznąć ? Bo wziąłem od 16 do 28 tak z 2 razy i wszystko wróciło do normy , bo auto stało na dworze

Opublikowano

Panowie malował ktoś plastidip-em furę? Zastanawiam się nad zmianą koloru.

Opublikowano

I zapewne przymarzły.

Opublikowano

No bo przymrozilo było -12 i pewnie dlatego ale aż się przestraszyłem; )

Opublikowano

Jak najszybciej mróz mógł złapać klapki i nie chodzą. Jak pochodzi silnik to puści a wtedy pobawić się trochę ustawieniami klapek. Tak w ramach rozruszania. ☺

Opublikowano

No bo przymrozilo było -12 i pewnie dlatego ale aż się przestraszyłem; )

Jak masz USA to pozmieniaj wartości adaptacji klimatronica na Europe/Reszte świata bo na rynkach USA/Japonia wprowadzone są kodowania na tamtejszy klimat .

Opublikowano

No bo przymrozilo było -12 i pewnie dlatego ale aż się przestraszyłem; )

Jak masz USA to pozmieniaj wartości adaptacji klimatronica na Europe/Reszte świata bo na rynkach USA/Japonia wprowadzone są kodowania na tamtejszy klimat .

A czym to się różni wiesz ?
Opublikowano

No bo przymrozilo było -12 i pewnie dlatego ale aż się przestraszyłem; )

Jak masz USA to pozmieniaj wartości adaptacji klimatronica na Europe/Reszte świata bo na rynkach USA/Japonia wprowadzone są kodowania na tamtejszy klimat .

A czym to się różni wiesz ?

W kilku kanałach masz kodowanie na USA/Japan np brak nawiewu na szybe, inny rozklad temperatur i wiele wiecej

http://www.bigpumpersblog.de/08---klima----heizungselektronik.php

generalnie kanały od 10-14

Opublikowano

Ok , dzięki przetłumacze sobie to bo niemieckiego nie znam w ząb.

A najlepiej nie ustawić wszystkiego na auto ?

Opublikowano

Ok , dzięki przetłumacze sobie to bo niemieckiego nie znam w ząb.

A najlepiej nie ustawić wszystkiego na auto ?

Po Polsku też mam :)

https://drive.google.com/file/d/0B0TFcr-1fDDCaC1RU2lWUmJ0XzQ/view

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Ok , dzięki przetłumacze sobie to bo niemieckiego nie znam w ząb.

A najlepiej nie ustawić wszystkiego na auto ?

Po Polsku też mam :)

https://drive.google.com/file/d/0B0TFcr-1fDDCaC1RU2lWUmJ0XzQ/view

No proszę , elegancko :) dzięki :)
Opublikowano

józek po sylwestrze norma ja chcialem dzisiaj odpalic b7 kluczykiem od b6 i za h... nie dało rady :grin:

Opublikowano

józek po sylwestrze norma ja chcialem dzisiaj odpalic b7 kluczykiem od b6 i za h... nie dało rady :grin:

[emoji23] [emoji23] Profesor [emoji106] [emoji16]

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

józek po sylwestrze norma ja chcialem dzisiaj odpalic b7 kluczykiem od b6 i za h... nie dało rady :grin:

haha :D no tak to nie da rady :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.