Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Jak już tak rzucacie linkami do A4 to też coś dodam od siebie :kox:

http://allegro.pl/audi-a4-3-0-v6-lpg-s-line-quattro-niesamowity-i5868122217.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

jest gdzieś bezpiecznik od klimy

mam problem z econ , czynnik jest, czujnik ciśnienia wymieniony a econ dalej świeci :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd skasowałeś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaki bedzie najlepszy wybór 18tek do b6tki? Jaki wzor polecacie? Et? Poki co chodzi mi po glowie rotor. Pacjent ma kolor srebrny LY7W

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaki bedzie najlepszy wybór 18tek do b6tki? Jaki wzor polecacie? Et? Poki co chodzi mi po glowie rotor. Pacjent ma kolor srebrny LY7W

naciepane z tapatalka

Rotor w 18" średnio wygląda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaki bedzie najlepszy wybór 18tek do b6tki? Jaki wzor polecacie? Et? Poki co chodzi mi po glowie rotor. Pacjent ma kolor srebrny LY7W

naciepane z tapatalka

Rotor w 18" średnio wygląda :/

Co wygląda lepiej w 18" oprocz wzoru rs6?

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaki bedzie najlepszy wybór 18tek do b6tki? Jaki wzor polecacie? Et? Poki co chodzi mi po glowie rotor. Pacjent ma kolor srebrny LY7W

naciepane z tapatalka

Rotor w 18" średnio wygląda :/

Co wygląda lepiej w 18" oprocz wzoru rs6?

naciepane z tapatalka

Wlasnie miałem wspomnieć o łopatach z RS6 [emoji16] Fajnie jeszcze wyglądają te co ma biggman, ale nie pamietam z jakiego to modelu. Chyba A5, zobacz w jego temacie :kox:

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avus 3 ładnie się prezentuje

tak skasowany

czujnik Ci padł ten przy chłodnicy z lewej strony.

Chodzi ci o czujnik ciśnienia czy to jeszcze inny czujnik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avus 3 ładnie się prezentuje

tak skasowany

czujnik Ci padł ten przy chłodnicy z lewej strony.

Chodzi ci o czujnik ciśnienia czy to jeszcze inny czujnik?

Czujnik ciśnienia przy chłodnicy

3r0959126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ori z RS4 B5 - 18" ET30 8.5J chyba najlepsze parametry......bądź z A5, Misza chyba takie ma mają ET29 8.5J - jeszcze lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z A5 mam też u siebie, tylko w wersji black i powiem, że leżą godnie, ET jest takie że nie potrzeba żadnych dystansów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o takich myślałem, choć cena za nie jest zaporowa. o ile z rs4b5 można kupic za ok1.5k o tyle na te potrzeba przynajmniej 2.5k.

Znalazłem ostatnio czarne za 2k, ale jakoś średnio mi to na oryginał wygląda......są zbyt nowe, więc może po jakiejś regeneracji. Kilka aukcji dalej i OEMy kosztuja powyżej 4k, także zbyt duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoje kupiłem od znajomego z forum po znajomości :decayed: Najpierw miał je w ori srebrze, następnie przemalował na black, a później trafiły do mnie, felgi oczywiście ori - no po za lakierem czarnym :P A u niego ostatecznie 20" zawitało w B6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoje kupiłem od znajomego z forum po znajomości :decayed: Najpierw miał je w ori srebrze, następnie przemalował na black, a później trafiły do mnie, felgi oczywiście ori - no po za lakierem czarnym [emoji14] A u niego ostatecznie 20" zawitało w B6 :kox:

Nie widzę tych fot u Ciebie ani na kompie ani na fonie

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoje kupiłem od znajomego z forum po znajomości :decayed: Najpierw miał je w ori srebrze, następnie przemalował na black, a później trafiły do mnie, felgi oczywiście ori - no po za lakierem czarnym [emoji14] A u niego ostatecznie 20" zawitało w B6 :kox:

Nie widzę tych fot u Ciebie ani na kompie ani na fonie

naciepane z tapatalka

Na dole tej strony są, link niżej. Tylko uprzedzam, że koza zrobiła się na nich spora (zawias 1BE) i ogólnie na żywo robią dopiero robotę, bo fotograf ze mnie lipny :P Ale już springi eibach sportline dotarły więc niedługo siądzie kilka cm niżej.

Kolega Miszka w swoim temacie ma sporo ciekawych fot z tą felgą w srebrym kolorze oraz fajnie obniżonej b6 i cieszy to oko na prawdę :naughty:

Choć IMO felgi z RS6 C6 najbardziej mi podchodzą, ale to kwestia gustu :wink:

link: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/201484-a4-b6-awx-moja-czarna-bestia-18-skora-xenon-bixy-z-led-rs6/page-8

No i czarne auto z czarnymi felgami, nie każdemu to odpowiada - ja się do tego przekonałem tak naprawdę po założeniu felg na auto :)

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoje kupiłem od znajomego z forum po znajomości :decayed: Najpierw miał je w ori srebrze, następnie przemalował na black, a później trafiły do mnie, felgi oczywiście ori - no po za lakierem czarnym [emoji14] A u niego ostatecznie 20" zawitało w B6 :kox:

Nie widzę tych fot u Ciebie ani na kompie ani na fonie

naciepane z tapatalka

Na dole tej strony są, link niżej. Tylko uprzedzam, że koza zrobiła się na nich spora (zawias 1BE) i ogólnie na żywo robią dopiero robotę, bo fotograf ze mnie lipny [emoji14] Ale już springi eibach sportline dotarły więc niedługo siądzie kilka cm niżej.

Kolega Miszka w swoim temacie ma sporo ciekawych fot z tą felgą w srebrym kolorze oraz fajnie obniżonej b6 i cieszy to oko na prawdę :naughty:

Choć IMO felgi z RS6 C6 najbardziej mi podchodzą, ale to kwestia gustu :wink:

link: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/201484-a4-b6-awx-moja-czarna-bestia-18-skora-xenon-bixy-z-led-rs6/page-8

No i czarne auto z czarnymi felgami, nie każdemu to odpowiada - ja się do tego przekonałem tak naprawdę po założeniu felg na auto :)

Jeśli juz to rs6 jakos mi rowniez bardziej podchodza. Jakie ET wtedy wchodzi w gre? Czy bylo tylko jedno w ori?

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam klapki schowka z klamka pod zamek . Stan igla . Oraz instalacji pod AIR BAG OFF. Ma ktos ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...