Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS :)

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS :)

Jest SDS w sofcie i w menu serwisowym też się zgłasza.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

:grin: Grzesiek staram się jak mogę :decayed:

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS :)

Karol tak jak Artur pisze sićko jest :)

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS :)

Jest SDS w sofcie i w menu serwisowym też się zgłasza.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Artur po kodowaniu przestała się do mnie odzywać :grin::D .

Masz z nią jakieś układy :decayed::grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz z nią jakieś układy :decayed::grin::wink:

ta na romantyczna kolacje musisz ja zabrac :grin:

Temat lotki ogarnięty?

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz z nią jakieś układy :decayed::grin::wink:

ta na romantyczna kolacje musisz ja zabrac :grin:

Temat lotki ogarnięty?

Kolacja mówisz :decayed::grin:

Grzesiek lakiernik lotkę pomaluje dopiero po swiętach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolacja mówisz

ze śniadaniem :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany które felgi lepiej mi wejdą ta sama felga tylko kolor delikatnie różny tyle że ET o 15 inne..

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg10-19-9-5j-et40-5x112-ms-i5697437700.html#thumb/1

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg10-19-9-5j-et25-5x112-i5574611770.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0819419A chyba o tą gumkę Ci chodzi

dokladnie o to chodzi,dzieki..

dzisiaj zajechalem do aso po ta uszczelke z pod akumulatora,pan sprzedawca z aso,odradzil mi zakladanie tej gumeczki,powiedzial ze swego czasu mieli akcje serwisowa na te gumeczki,teraz wywalaja je calkiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde myślałem że mało tego będzie tylko co z tym ET? Dobrze myśle że te z et25 będą bardziej wklęsłe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et 35 przeważnie jest na równo z blotnikami przy 16 feldze. 25 to już wystaje z auta i można mieć starcie z niedźwiedziem.

6e8de0b816df7ed0bdd395209d9c99bf.jpg

Czaisz kume?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde myślałem że mało tego będzie tylko co z tym ET? Dobrze myśle że te z et25 będą bardziej wklęsłe? :)

Wklęsłe? Czyli masz na myśli, że środek felgi będzie bardziej schowany od rantów felg? Tak, zgadza się przy większości felg z ET 30,25,20.....tak to może wyglądać. Ale to tylko walor estetyczny, ważniejszy jest techniczny, który zależy nie tylko od ET, ale od opony, zawieszenia i szerokości felgi - choć to ostatnie ma najmniejszy wpływ.

U mnie przy gwincie i feldze 18" 225/40 i ET30 + 5mm dystans na tyle było w sam raz, ale wydaje mi się, że na wyższym zawieszeniu będzie koło wystawac poza obrys auta. Musisz wiedzieć, że im auto niżej, tym koło bardziej się chowa w nadkole i można wsadzać mniejsze ET.

Reasumując, im większe ET, np 45,50,55 - tym bardziej koło schowane w nadkolu, a im mniejsze ET, np 30,25,20 tym koła będą bardziej wystawały....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany które felgi lepiej mi wejdą ta sama felga tylko kolor delikatnie różny tyle że ET o 15 inne..

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg10-19-9-5j-et40-5x112-ms-i5697437700.html#thumb/1

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg10-19-9-5j-et25-5x112-i5574611770.html

Tu masz moje auto na 19 et 45 9.5 cala5dabdefd217a0428ac847ad02a679405.jpg

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0819419A chyba o tą gumkę Ci chodzi

dokladnie o to chodzi,dzieki..

dzisiaj zajechalem do aso po ta uszczelke z pod akumulatora,pan sprzedawca z aso,odradzil mi zakladanie tej gumeczki,powiedzial ze swego czasu mieli akcje serwisowa na te gumeczki,teraz wywalaja je calkiem :facepalm:

Jak nie patrzec to te gumki co najmniej raz do roku trzeba czyścic z syfu żeby się nie zapychały :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zatykał odpływ za serwo, patrząc na wprost jest za nim po lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tym kole będzie opona 215/35 a zawieszenie to air, także co lepiej brać te z et40 będzie rozsądniej żeby to upchnąć? ;) aa jak ktoś nie zauważył to na porzedniej stronce jest koło o którym mówie, co do wklęsłości dokładnie chodzi mi o to że środek jest głębiej schowany od rantu

Edytowane przez dawid7737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy air zejdziesz niżej, niż ja na gwincie. U mnie było 1cm niżej niż na 1BV - niżej już nie chciałem. Koła się ładnie wpasowały. Z tyłu ET25 i było ok, z przodu ET 30 i szczerze mówiąc nie wiem, czy przy ET 25 nie było by już poza obrysem, ale ja miałem 8.5J i 225/40 - u Ciebie opona będzie ładnie naciągnieta, więc nie sądzę aby był problem.

Z drugiej strony bezpiecznie jest wziąć ET 40 i wyregulować dystansem, choć sama felga już nie będzie miała tego charakterystycznego wklęsłego środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde myślałem że mało tego będzie tylko co z tym ET? Dobrze myśle że te z et25 będą bardziej wklęsłe? :)

Wklęsłe? Czyli masz na myśli, że środek felgi będzie bardziej schowany od rantów felg? Tak, zgadza się przy większości felg z ET 30,25,20.....tak to może wyglądać. Ale to tylko walor estetyczny, ważniejszy jest techniczny, który zależy nie tylko od ET, ale od opony, zawieszenia i szerokości felgi - choć to ostatnie ma najmniejszy wpływ.

U mnie przy gwincie i feldze 18" 225/40 i ET30 + 5mm dystans na tyle było w sam raz, ale wydaje mi się, że na wyższym zawieszeniu będzie koło wystawac poza obrys auta. Musisz wiedzieć, że im auto niżej, tym koło bardziej się chowa w nadkole i można wsadzać mniejsze ET.

Reasumując, im większe ET, np 45,50,55 - tym bardziej koło schowane w nadkolu, a im mniejsze ET, np 30,25,20 tym koła będą bardziej wystawały....

Pozdrawiam

Owszem ale to co piszesz tyczy się felgi ori audi, natomiast felgi OEM są robione inaczej. Na wklęsłość nie ma wpływ ET lecz rozmiar i szerokość felgi, w sensie im mniejsza i szersza felga tym większy concave (wklęsłość).

Im niżej na gwincie, to przód się chowa z braku regulacji kątów, natomiast tył zaczyna bardziej wystawać jak ustawisz dobrze kąty żeby Ci opon nie kroiło.

U mnie na tym kole będzie opona 215/35 a zawieszenie to air, także co lepiej brać te z et40 będzie rozsądniej żeby to upchnąć? ;) aa jak ktoś nie zauważył to na porzedniej stronce jest koło o którym mówie, co do wklęsłości dokładnie chodzi mi o to że środek jest głębiej schowany od rantu

Jak opuścisz auto to może schowasz to ET25 ale jak pojedziesz to nawet rolowane nadkola nie zakryją Ci felg. Więc innej opcji niż ET40 nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo dziękuje Ci bardzo hammer za szczegółową pomoc także wezme te z et40 :P chłopakom wyżej też dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...