Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem opcje u siebie że wychodził guz na oponie i się chował :) w końcu został to go namiezyłem :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mialem podobnie przy delikatnie przycietej oponie, albo dystansach bez centrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak kolega założyłby komplet nowych opon ,ja tak miałem przy 160km/h całe auto mocno drżało wystarczyło troszkę przyspieszyć lub zwolnić i cisza ,po założeniu nowych opon drżenie znikło,dodam że stare opony były wyważone i żadnych uszkodzeń poza zużytym bieżnikiem nie było widać ,dopiero po zdjęciu ich z felg 1szt miała coś nie tak z bieżnikiem

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony zmienione na nowe. Nic nie pomogło. Zamienialismy całe koła na inne i też nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostają piasty

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzesio

Nie ma czasem felg zmienionych które są na pierścieniach plastikowych by pasowały?

Panowie potrzebuję numery śrub 2, 6. Z góry dzięki :hi:

8220388700_1301419552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym można wypełnić ''nadgryziona " gałkę od biegów? Coś o podobnej plastyczności jak gąbka co jest Ori i żeby to się trzymało

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup używaną i nie kombinuj ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo wibracji ja zauważyłem u siebie w 1.8tq, że jak jadę na przykład 80 na 4-ce i mam 2k obrotów, dodam mocno gazu to czuć taką wibracją przechodzącą od przodu auta do tyłu, więc tak jakby coś z wałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym można wypełnić ''nadgryziona " gałkę od biegów? Coś o podobnej plastyczności jak gąbka co jest Ori i żeby to się trzymało

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Klej do szyb już Ci mówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nie, raczej juz reszty tych chromowanych elementow nie bede psikal, z samą ramką jakoś bardziej mi przypasiło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby przeguby wykluczone....ciezka sprawa.

Czemu wykluczone? To ze nie mają luzu nie oznacza że są dobre. Skoro koła zostały zmienione i nie ma poprawy.

Ewentualnie wtryski ale to by byly wibracje jak przyspieszasz gwałtownie powyzej 100 km/h bynajmniej jak tak mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel jeździ po swoich mechanikach i ręce rozkładają. A ja obstawiam, że poprostu im się nie chce. Walczy z tym juz 3 miechy. Wymieniać wszystko po kolei to też bezsensu, ale chyba nie będzie innej opcji...

Ja też celowałem w przegub,ale niby jest ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie drążek też był niby ok ,a cały czas coś stukało i nikt nic niesłyszał ,wymieniłem niby dobry drążek i cisza ,a luz był tak minimalny ,że prawie nie wyczuwalny ,a podczas jazdy tłukło jakby coś miało się urwać,tak samo może jest u twojego znajomka ,gdzieś jest minimalny luz i wyczuwalny praktycznie tylko podzczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori xenon i bardzo słabo oświetla drogę, bo wypalony jest odbłyśnik. Chcę włożyć soczewki z b8 lift z adapterami. Żarniki rozumiem tez muszę wymienić???

do xenonu nie włożysz soczewek b8 bez naprawde ostrego rzezbienia. do Bixenonu siądą jak u siebie

Dziękować

Hej a jak chcę kupić moduły LED od Tomnika to na forum się zgłosić czy na allegro jest???

Edytowane przez Przemots
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori xenon i bardzo słabo oświetla drogę, bo wypalony jest odbłyśnik. Chcę włożyć soczewki z b8 lift z adapterami. Żarniki rozumiem tez muszę wymienić???

do xenonu nie włożysz soczewek b8 bez naprawde ostrego rzezbienia. do Bixenonu siądą jak u siebie

Dziękować

Hej a jak chcę kupić moduły LED od Tomnika to na forum się zgłosić czy na allegro jest???

Jest temat na forum

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...