Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co myslicie o takim zestawieniu w lampie - ciemne ramki w polmacie i kierunek oklejony pomaranczową folią ??male_3664877a27aa97f9187565b2adb4c.jpgmale_97fad4b661699142e1957c8799815a6.jpgmale_7c1133bc8c679f361298054638905.jpg

male_268b9774b89257face4b3b82e5a.jpg

Tak zrób

l2w6yrbh.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eee nie, raczej juz reszty tych chromowanych elementow nie bede psikal, z samą ramką jakoś bardziej mi przypasiło. ;)

Opublikowano

Niby przeguby wykluczone....ciezka sprawa.

Czemu wykluczone? To ze nie mają luzu nie oznacza że są dobre. Skoro koła zostały zmienione i nie ma poprawy.

Ewentualnie wtryski ale to by byly wibracje jak przyspieszasz gwałtownie powyzej 100 km/h bynajmniej jak tak mialem.

Opublikowano

Kumpel jeździ po swoich mechanikach i ręce rozkładają. A ja obstawiam, że poprostu im się nie chce. Walczy z tym juz 3 miechy. Wymieniać wszystko po kolei to też bezsensu, ale chyba nie będzie innej opcji...

Ja też celowałem w przegub,ale niby jest ok....

Opublikowano

u mnie drążek też był niby ok ,a cały czas coś stukało i nikt nic niesłyszał ,wymieniłem niby dobry drążek i cisza ,a luz był tak minimalny ,że prawie nie wyczuwalny ,a podczas jazdy tłukło jakby coś miało się urwać,tak samo może jest u twojego znajomka ,gdzieś jest minimalny luz i wyczuwalny praktycznie tylko podzczas jazdy

Opublikowano

Mam ori xenon i bardzo słabo oświetla drogę, bo wypalony jest odbłyśnik. Chcę włożyć soczewki z b8 lift z adapterami. Żarniki rozumiem tez muszę wymienić???

do xenonu nie włożysz soczewek b8 bez naprawde ostrego rzezbienia. do Bixenonu siądą jak u siebie

Dziękować

Hej a jak chcę kupić moduły LED od Tomnika to na forum się zgłosić czy na allegro jest???

Edytowane przez Przemots

Opublikowano

Mam ori xenon i bardzo słabo oświetla drogę, bo wypalony jest odbłyśnik. Chcę włożyć soczewki z b8 lift z adapterami. Żarniki rozumiem tez muszę wymienić???

do xenonu nie włożysz soczewek b8 bez naprawde ostrego rzezbienia. do Bixenonu siądą jak u siebie

Dziękować

Hej a jak chcę kupić moduły LED od Tomnika to na forum się zgłosić czy na allegro jest???

Jest temat na forum

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ewentualnie wtryski ale to by byly wibracje jak przyspieszasz gwałtownie powyzej 100 km/h bynajmniej jak tak mialem.

Mogłbyś to szerzej opisać? U mnie mam takie wibracje, które czuć jakby przechodzące od przodu do tyłu, jak wdepnę mocno gaz od gdzieś 2,3 tyś obrotów przy 80km/h i przechodzącą jak przekroczę 3tś obrotów.
Opublikowano

Ewentualnie wtryski ale to by byly wibracje jak przyspieszasz gwałtownie powyzej 100 km/h bynajmniej jak tak mialem.

Mogłbyś to szerzej opisać? U mnie mam takie wibracje, które czuć jakby przechodzące od przodu do tyłu, jak wdepnę mocno gaz od gdzieś 2,3 tyś obrotów przy 80km/h i przechodzącą jak przekroczę 3tś obrotów.
Taki objaw może dwumas dawać

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

uhuhu może być, bo zacząłem słyszeć delikatne klepanie jak wcisnę sprzęgło na jałowym... a może być tez przez to mocne szarpnięcie/zmulenie jak na jedynce kręcę prawie do odcinki i przepnę na dwójkę? mój mechanik twierdzi, że to nie sprzęgło. Poduchy silnika wymienione bo cały lewarek aż latał :o

Opublikowano

U mnie właśnie klepie po wymianie sprzęgła z dwumasem, ale tylko jak nacisne sprzęgło. I tak od nowości na tym zestawie.

Opublikowano

heh no to cholera wie czy pada czy nie :decayed: a jak już w temacie: do BFB ze skrzynią 6b i quattro podejdzie jakieś sprzęgło z AWX'a czy to tylko da się wsadzić do 5b? Dwumas zregenerować i dać do wzmocnienia? Ile Nm obsłuży taki zestaw?

Opublikowano

Podejdzie, ja tak mam.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pany gdzie jest przekaźnikj podgrzewania tylnej szyby i lusterek?

Opublikowano

pany gdzie jest przekaźnikj podgrzewania tylnej szyby i lusterek?

Mgik jeśli po uruchomieniu grzania kontrolka ci gaśnie po 2/3 sekundach to klimatronik do reanimacji

Napisz do Multis-a na Katowickich on mi mojego reanimował :wink:

Opublikowano

pany gdzie jest przekaźnikj podgrzewania tylnej szyby i lusterek?

Mgik jeśli po uruchomieniu grzania kontrolka ci gaśnie po 2/3 sekundach to klimatronik do reanimacji

Napisz do Multis-a na Katowickich on mi mojego reanimował :wink:

Raczej w drugą strone, pobiera mi prąd i rozładowuję aku. Na razie poradziłem sobie wyciągając bezpiecznik, ale obstawiam na zwarty przekaźnik

Opublikowano

Hej potrzebuje numer śrubek którymi przykręcony jest czujnik uderzenia w pasie przednim. Pzdr

Opublikowano

Hej potrzebuje numer śrubek którymi przykręcony jest czujnik uderzenia w pasie przednim. Pzdr

ile chcesz tych śrubek ,mam kilka

Opublikowano

Aż 2;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.