Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi


Ewentualnie wtryski ale to by byly wibracje jak przyspieszasz gwałtownie powyzej 100 km/h bynajmniej jak tak mialem.

Mogłbyś to szerzej opisać? U mnie mam takie wibracje, które czuć jakby przechodzące od przodu do tyłu, jak wdepnę mocno gaz od gdzieś 2,3 tyś obrotów przy 80km/h i przechodzącą jak przekroczę 3tś obrotów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ewentualnie wtryski ale to by byly wibracje jak przyspieszasz gwałtownie powyzej 100 km/h bynajmniej jak tak mialem.

Mogłbyś to szerzej opisać? U mnie mam takie wibracje, które czuć jakby przechodzące od przodu do tyłu, jak wdepnę mocno gaz od gdzieś 2,3 tyś obrotów przy 80km/h i przechodzącą jak przekroczę 3tś obrotów.
Taki objaw może dwumas dawać

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhuhu może być, bo zacząłem słyszeć delikatne klepanie jak wcisnę sprzęgło na jałowym... a może być tez przez to mocne szarpnięcie/zmulenie jak na jedynce kręcę prawie do odcinki i przepnę na dwójkę? mój mechanik twierdzi, że to nie sprzęgło. Poduchy silnika wymienione bo cały lewarek aż latał :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie klepie po wymianie sprzęgła z dwumasem, ale tylko jak nacisne sprzęgło. I tak od nowości na tym zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to cholera wie czy pada czy nie :decayed: a jak już w temacie: do BFB ze skrzynią 6b i quattro podejdzie jakieś sprzęgło z AWX'a czy to tylko da się wsadzić do 5b? Dwumas zregenerować i dać do wzmocnienia? Ile Nm obsłuży taki zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie, ja tak mam.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany gdzie jest przekaźnikj podgrzewania tylnej szyby i lusterek?

Mgik jeśli po uruchomieniu grzania kontrolka ci gaśnie po 2/3 sekundach to klimatronik do reanimacji

Napisz do Multis-a na Katowickich on mi mojego reanimował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany gdzie jest przekaźnikj podgrzewania tylnej szyby i lusterek?

Mgik jeśli po uruchomieniu grzania kontrolka ci gaśnie po 2/3 sekundach to klimatronik do reanimacji

Napisz do Multis-a na Katowickich on mi mojego reanimował :wink:

Raczej w drugą strone, pobiera mi prąd i rozładowuję aku. Na razie poradziłem sobie wyciągając bezpiecznik, ale obstawiam na zwarty przekaźnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebuje numer śrubek którymi przykręcony jest czujnik uderzenia w pasie przednim. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebuje numer śrubek którymi przykręcony jest czujnik uderzenia w pasie przednim. Pzdr

ile chcesz tych śrubek ,mam kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na moją kiere? Całość w stanie jak nówka. Wiązka airbag zrobiona tak że pasuje p&p do A4 B6/B7.

YNZfqiV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś kierę od b6 ori 4 ramienną w skórze na handel,ewentualnie obszytą ,stan bdb,Artur piękna kiera ,ale brak środków :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na moją kiere? Całość w stanie jak nówka. Wiązka airbag zrobiona tak że pasuje p&p do A4 B6/B7.

YNZfqiV.jpg

Turzol pw z cena ???

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW, została jednak juz sama kiera. Poduszka sprzedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na moją kiere? Całość w stanie jak nówka. Wiązka airbag zrobiona tak że pasuje p&p do A4 B6/B7.

YNZfqiV.jpg

Czemu sprzedajesz? Daj pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...