Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje pomocy chce na biegu kupić kabel na stronie viaken.pl i chciałbym żeby miał jak najwięcej mozliwości.a napewno zeby obslugiwał prosty jakis program i napewno vcds. jestem nawet chętny kupic dwa . prosił bym żebyście coś polecili.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś czy w A6 C6 zderzak z polifta(2010r) podejdzie p&p do przedlifta(2006r)?

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś czy w A6 C6 zderzak z polifta(2010r) podejdzie p&p do przedlifta(2006r)?

tak

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

Pany mam nietypowy problem. Otoz od jakiegos czasu przy zamykaniu auta nie migaja awaryjne, po zamknieciu nie mryga czerwona lampka przy szybie w drzwiach kierowy i caly czas mi swieci lampka podsufitki. Musze ja wylaczac recznie nawet po zamknieciu auta dalej swieci. Bledow brak. Mikrostyk w ktorychs drzwiach? Jak to sprawdzic gdzie?

Opublikowano

Tak jest, ktorys mikro Ci swiruje przez to nie mrygaja awaryjne i kontrolka na drzwiach. Najprawdopodobniej nie rygluje/nie zamyka Ci ktorys drzwi, bagaznika lub maski. Na desce nic nie pokazuje ?

Opublikowano

kto tu chciał siatkę do bagażnika bo ktoś do mnie pisał a nie pamiętam kto ?

Opublikowano

Tak jest, ktorys mikro Ci swiruje przez to nie mrygaja awaryjne i kontrolka na drzwiach. Najprawdopodobniej nie rygluje/nie zamyka Ci ktorys drzwi, bagaznika lub maski. Na desce nic nie pokazuje ?

Wlasnie nie i to mnie dziwi. Bledow w vcdsie tez nie ma.
Opublikowano

to nie byłem ja ale też by mi się przydała do sedana :)

Opublikowano

Tak jest, ktorys mikro Ci swiruje przez to nie mrygaja awaryjne i kontrolka na drzwiach. Najprawdopodobniej nie rygluje/nie zamyka Ci ktorys drzwi, bagaznika lub maski. Na desce nic nie pokazuje ?

Wlasnie nie i to mnie dziwi. Bledow w vcdsie tez nie ma.

Dodam jeszcze ze od srodka rygiel tez nie zamyka.

Opublikowano

Artur danke :decayed: jeszcze by mi się przydały te haczyki co się w górnej części przykręca

Opublikowano

Artur danke :decayed: jeszcze by mi się przydały te haczyki co się w górnej części przykręca

W aso kilka zł to kosztuje

Opublikowano

Artur danke :decayed: jeszcze by mi się przydały te haczyki co się w górnej części przykręca

kupiłeś ? :)

Opublikowano

aukcja się skończyła ale napisałem, gościu odpisał i zamówione :) a dlaczego pytasz? masz taniej? :naughty:

Opublikowano

Ja mam kilku faworytów, ale jak dla mnie, to sporo trzeba by dołożyć. A6C6 FL, A4B8.....lub SuperB, ale wszystko, co fajne to powyżej 50k, a swoje za ile sprzedać....28....30 to już o cud się obije. A jak oddać za ok. 25, to bez sensu, przesiąść się na nowszego golasa, jak tu ma się wszystkie wygody, jak w apartamencie w Dubaiu :banan:

Mamy te same typy, z tym że SuperB II gen akurat w ogóle mi się nie podoba. B8 tylko polift, przedlift do mnie nie przemawia. Jeszcze Pastuch CC ze skrzynią DSG brałbym na tapetę. Ogólnie to nic ciekawego w granicy do 50koła nie ma.

A ja akurat jestem pod wrazeniem superba 2 :)
Opublikowano

Siema, ma ktoś na handel lampy USA? lub same obrysówki? A może ktoś by rzucił numerem tych obrysów....

Opublikowano

Na alle widzialem jeden komplet wisi.

Opublikowano

Na alle widzialem jeden komplet wisi.

Jest jedna lampa za bagatela 370zł:facepalm:

Opublikowano

za tą jedną to jeszcze cena nie najgorsza, ale jest komplet za 900zł a w aukcji napisane, że za sztukę :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.