Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy tylne amortyzatory czerwone o numerze 8E0513033H to z zawieszenia 1BE czy 1BV???

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam tą rozpiskę i sprawdzałem w niej.

Ale właśnie z uwagi na fakt że nie ma tam amortyzatora z końcówką H moje pytanie.

Dla pewności jeszcze raz sprawdzę ten numer

Opublikowano

Może być też tak, że był dokupywany później w aso a tam czasami numeracja części się zmienia zamiennie.

Opublikowano

pany ostatnio ktoś pytał o zawieszenie z przodu o takie dziury i ktoś odpisał, że to do ustawienia sanek na płycie podłogowej w ASO, jest też takie coś z tyłu? Założyłem dzisiaj gwint na tył, negatyw z obu stron jest na max ustawiony póki co i prawa strona jest szerzej o kilka mm od lewej, może sanki trochę się da przesunąć? We VAGach zazwyczaj są takie luzy, że się da :decayed:

Ostatnio zmienialem sprezyny w Q i odkrecalem 2 śruby mocujące belkę. Tam faktycznie jestna poduszcze belki taka fasolka do ew.regulacji sanek.

Natomiast miesce o ktorym piszesz do spr.czy sa prosto zamocowane tego nie widziałem,ale dało mi to do myślenia i napewno sprawdze.

Ty tez zobacz wkladajac jakąś rurke czy aby napewno jest prosto ustawianie (jesli oczywiscie takie miesce jak z przodu jest)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Pierwsze zakupy dotarły ;-)

e3cf75452eb1ddfbaa1154ca11da3e11.jpg

Natapane z P8

Bedziesz zadowolony z komfortu napewno,nie wiem jak z.samego obniżenia ale mi sie jezdzi perfekt.

Ostatnio wracalem od Kaja i tam gdzie niegdzie drogi nie oszczedzaja kierowcy a mino to jechalo sie bardzo komfortowo.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam nadzieję. To jeden z pierwszych modów (po LED w kabinie, haku i felunku)

Opublikowano

Mam nadzieję. To jeden z pierwszych modów (po LED w kabinie, haku i felunku)

Czyli grubo[emoji13]

oby tak dalej.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Narazie finanse cienkie, bo Audi wchłonęło ponad 5 tysi na doprowadzenie zawiechy i silnika do stage 0. Ale w tym roku będzie czarna szyba i złote zaciski...

Natapane z P8

Opublikowano

Na zloto powiadasz,ja ide w kolor zieleni :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czarne mam auto, felgi czarne, więc zaciski będą złote ;-)

cb495671a002cbb4e6220bd87e80ed6f.jpg

Natapane z P8

Opublikowano

Czarne mam auto, felgi czarne, więc zaciski będą złote ;-)

cb495671a002cbb4e6220bd87e80ed6f.jpg

Natapane z P8

Będzie fajnie,pochwal sie jak pomalujesz.

Ja dopiero za kilka tygodni zacznę działać z hamulcami.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tam faktycznie jestna poduszcze belki taka fasolka do ew.regulacji sanek.

No i super, piękne dzięki, idę kręcić :D
Jakby ktoś szukał to mam 1BV na sprzedaż :)
Opublikowano

Tam faktycznie jestna poduszcze belki taka fasolka do ew.regulacji sanek.

No i super, piękne dzięki, idę kręcić :D

Jakby ktoś szukał to mam 1BV na sprzedaż :)

Jo tysz mom z 2,5tdi [emoji4]

Powodzenia.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z 2,5 to będę szukał zderzaka (lub dokładki) tył i wydechu :-)

Natapane z P8

Opublikowano

też mam ale do sedana :P

Opublikowano

Czy wydech z 2,5 ma większą średnicę/ przepustowość niż z 1,9?

Natapane z P8

Opublikowano

Siema

Pierwsze zakupy dotarły ;-)

e3cf75452eb1ddfbaa1154ca11da3e11.jpg

Natapane z P8

Kupowałeś według silnika czy wagi?

Opublikowano

kłaniam się nisko :hi: po same...

kolana :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Paczka w drodze ? :whistling::whistling:

Opublikowano

Czy wydech z 2,5 ma większą średnicę/ przepustowość niż z 1,9?

Natapane z P8

Co do srednicy to raczej jest taka sama ale przepustowosc ma wieksza bo wkoncu spaliny sa wypuszczane przez dwie rury , ktory sie rozgaleziaja zaraz za tlumikiem srodkowym.

U mnie po wymianie wydechu na podwojny plus wydlubany kat dalo 8 kucy wiecej.

Teraz mysle jeszcze nad wywaleniem srodkowego tlumika.

Opublikowano

Panowie jest ktos dobry w temacie OC

Kupiłem auto z OC do połowy września,zarejestrowałem na siebie i zmienilem tablice.

Pytanie czy moge jeździć na ubezpieczeniu poprzedniego właściciela?

Szwobilem do proama i baneczka mówiła ze ubezpieczenie nadal.aktualne moge tez przepisać lecz ew.roznice w znalazłem zkach bede musial dopłacić,wiec na czorta płacić chcualbym przejezdzic na tym. Tylko nie wiem jak to bedzie podczas konktroli bo w świstku jest nr.rejestracyjny z innego wojewodztwa.

Edytowane przez Frimuś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.