Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A masz na nim nr VIN? Wydaje mi się że to powinno rozwiązać problem.

Natapane z P8

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A masz na nim nr VIN? Wydaje mi się że to powinno rozwiązać problem.

Natapane z P8

Vin jest na druku z OC

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może wystarczy. Tego na aucie nie zmienisz... Miśki przy kontroli niech sprawdzą nr VIN na OC i dowodzie rejestracyjnym lub budzie.

Natapane z P8

Opublikowano

Bez przepisanego OC nie wydadzą twardego dowodu rejestracyjnego

Opublikowano

kłaniam się nisko :hi: po same...

kolana :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Paczka w drodze ? :whistling::whistling:

oczywiście :wink:

Opublikowano

Kaju, a nad kabelkiem do rns-e dla mnie myslałeś?

Natapane z P8

Opublikowano

Witam

Wie ktoś może jak opuścić ten wachacz żeby wyjąć sprężynę?

Wziołem się za to wczoraj ale ni chu... nie idzie jej wytargac, ta górną śrubę od reg kata tez trzeba wyjac?

Drążek stab odkreciłemb1438a7a54846d11344706361e5b5a44.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Musisz sanki opuścić

Natapane z P8

Opublikowano

U mnie odkręcali drążek i śrubę od kąta wyjmowali,mogłeś sobie zaznaczyć jak ona była na aucie skręcona

Jak śruba ci nie wyjdzie to zostają ci brecha. Albo podłuż klocek pod wahacz,opuść i tretytkami żeni sprężyne


D wiejskiego tuningu to się nadaje,ale dało rade :D

20160319_181539.jpg


Sanek cie ruszałem :wink:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Dokładnie jak Grześ napisał. Sanek nie ruszasz.....:-)

Opublikowano

Nie ruszaj sruby od zbierznosci!!!

Ludzie tydzien temu to ogarnalem w zaledwie godzine.

Sruba od amora out

Pod auto klocek z lewarkiem i dwie sruby os sanek odkrecasz

Aha zanim zrobisz to co napisalem na sprezyne wkręc ścisk do sprężyn,pola do popisu nie ma ale 1sztyka wchodzi i mozna ja skrecic dobrze.

Odkrecasz puzniej 3sruby o ktorych mowa wyżej i sprezyna lata jak żyd po......jedynie przez gumu mocujące bedzie sie blojowala ale wystarczy aby jakis helfer tobie pomógł i stanal na tarczy i to jest wsio

30minut bez ruszania zbierznosci

Bez opasek na sprężyny :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Witam

Wie ktoś może jak opuścić ten wachacz żeby wyjąć sprężynę?

Wziołem się za to wczoraj ale ni chu... nie idzie jej wytargac, ta górną śrubę od reg kata tez trzeba wyjac?

Drążek stab odkreciłemb1438a7a54846d11344706361e5b5a44.jpg

Jeśli nie idzie to grzejesz tniesz i wydajesz kase na nowy. A zrob jak mówię to kasa na wahe zostanie i na browarek :-)

Chyba watek założę bo auto mam miesiąc i 2 dnia a z warszatau nią nie wyjeżdżam :-)

Malowanie plastykiow na finiszu.

4edbbf99ed0dd44881d0e700a2909e32.jpgcc3ba8e7727245ae42bf47a41b6a9acc.jpg47c92e8b1f2734e13f4dd8924e8a18ba.jpg1601c294618e9dfc75fc22eee1efb54d.jpg

971211ecbd9024ec027d83c0c4195ede.jpg

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Fajny patent z tymi lampkami. Czym malujesz plastiki?

Też się przymierza do malowania deski i tunelu środkowego.

Przy okazji. Poleca ktoś przyciski szyb z Allegro? Od kogo brać?

Pożyczy mi ktoś ten zamek na schowku na trójkąt? Mam opcję dorobić metalowe...

Edytowane przez Maciek0502

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za odpowiedz

Na zbieżność i tak jade po wymianie wszystkich sprężyn także kat na oko tak jak był.

Pomysłów masa,sprubuje najpierw z tertytka a jak się nie uda to mam pomysł zeby zrobic sciagacze na zasadzie płaskowników i dwie śruby.

Kur....ruszyć cos pod tym autem to jakas masakra,wszystko zapieczone w ch...,jakby nie było ruszane ze 12 lat

Opublikowano

Papier wodny

Podklad do platikow Boll

Strukturalnu czarny Boll

Idzie pieknie miejsca porysowane dobrze papierkiem i pozniej pomalować.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kaju, a nad kabelkiem do rns-e dla mnie myslałeś?

Natapane z P8

jutro będę ogarniał
Opublikowano

Super.

Firmuś, jakiś link na Allegro masz?

Natapane z P8

Opublikowano

Lakier strukturalny Boll.czarny

Ja placilem u znajomych w sklepie 16zl

4b9e412aca1c60d98c854153428df691.jpg

Opublikowano

Jak nie znajdę to się uśmiechnę browarem do Ciebie

Natapane z P8

Opublikowano

ja jak pomalowalem struktura na probe to w ogole zatraciła się orginalna struktura plastikow AUDI i wyszlo ziarno....

a czarny boll mat to plastikow bez struktury w ogole ma za duzy polysk w stosunku do ori.

Opublikowano

Pany, czy światło stopu avant z b7 pasuje do b6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.