B6 DIVISION

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Oznajmiam wszem i wobec ze nasz klubowy kolega Wladi to jest prze c**j komandos buhahaha i uwielbia "kukurydze":polew: wczorajszy wieczor z tym gosciem i z fanta rozj... mi cala psychike buhahaha

Dobrze że psychike a nie coś innego:decayed:

:decayed:

panowie znawcy: zalozylem silniczek drzwi pasazera obslugujacy pamiec, skadanie itp lusterek ale tylko strona pasazera czy zeby sie skladalo po przekreceniu joystika musze tez miec taki silniczek w drzwiach kierowcy czy przyuczyc po vinie nowy element i tyle?

Dobrze że psychike a nie coś innego:decayed:

:grin::grin::grin:

załuz drugi i zabangla :wink:

jak dorwe go to zaloze

dzieki bo juz myslale mze lustro cos nie teges :hi:

jesli bym zalozyl sterownik z wersji europejskiej czyli strona pasazera na moja strone kierowcy to bedzie smigac?

No to weekend i siuuup ;) kuzwa tylko jakos tak dziwno bez meczyka :/

olac mecze:decayed:zasowaj do garazu i zmierz mi ta wiazke:decayed:

Zmierze ale jutro ;P dzis skonczylem robo po 18:00 i juz nie mam sily nawet paczec ciezko :/ ale pomierzyc tylko dlugosc od wtyczki wzmaka do wtyczki radia? Bo wiesz, ze rozgaleziaja sie jeszcze kable + i - Do kazdego glosnika w drzwiach to jak?

potrzebny mi wymiar mniej wiecej bo chce sobie sklepac wiazke i wole zeby byla dlugosci jak ori

tomek rozbierz auto wez kawalek sznurka i idziesz po korytkach najlepsza metoda :wink: