Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to ja to pierdoollle wole coś innego zrobić za to ;)

webasto :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i mam bixenon... pfu, bihalogen :grin:

Która śruba odpowiada ze regulacje w pionie (wysokość)? Ta co jest na widoku, czy ta co trzeba wywiercić otwór w zderzaku żeby się do niej dostać? Bo lewy świeci maksymalnie nisko :wink:

W sumie próbowałem tym jednym kręcić co na widoku jest, ale minimalnie się podniósł więc chyba trzeba silniczkiem go podnieść?

Opublikowano

wysokość to ta co wkłada się klucz przez błotnik :decayed:

Opublikowano
wysokość to ta co wkłada się klucz przez błotnik :decayed:

Fuuuck :facepalm:

Jak wywiercę otwór do regulacji to ruda mi tego nie weźmie za 2 tygodnie? :kwasny:

Opublikowano

kolega uhu2 też musiał wiercić.. zabezpieczysz jakoś i bedzie dobrze

Opublikowano

też wierciłem. zapezpiecz jakmś sprejem i bedzie ok

Opublikowano

Na jakiej dokładnie wysokości to się jutro za to zabiorę...

Czym zabezpieczyć, zwykłym lakierem pod kolor, czy jakimś podkładem?

Opublikowano

pany spotkał się kiedyś ktoś z takim guzikiem

ponoć występowało z rs4 b7 , do czego to to służy ,,turbo nitro'' :decayed::wink:

$T2eC16RHJG8E9nyfnUHeBRqhnqeMvw~~60_58.JPG

numerek 8E2 959 903 C

Opublikowano

coś z zawieszeniem zdaje się było

Opublikowano
pany spotkał się kiedyś ktoś z takim guzikiem

ponoć występowało z rs4 b7 , do czego to to służy ,,turbo nitro'' :decayed::wink:

http://i.ebayimg.com/t/Audi-A4-B7-RS4-S-Button-/00/s/MTYwMFgxMjAw/z/gJkAAOxy2YtRqhnq/$T2eC16RHJG8E9nyfnUHeBRqhnqeMvw~~60_58.JPG

numerek 8E2 959 903 C

oo kupie sobie bo mam wolne jedno miejsce :grin:

Opublikowano
Na jakiej dokładnie wysokości to się jutro za to zabiorę...

Czym zabezpieczyć, zwykłym lakierem pod kolor, czy jakimś podkładem?

chcesz fote ?

Opublikowano
pany spotkał się kiedyś ktoś z takim guzikiem

ponoć występowało z rs4 b7 , do czego to to służy ,,turbo nitro'' :decayed::wink:

http://i.ebayimg.com/t/Audi-A4-B7-RS4-S-Button-/00/s/MTYwMFgxMjAw/z/gJkAAOxy2YtRqhnq/$T2eC16RHJG8E9nyfnUHeBRqhnqeMvw~~60_58.JPG

numerek 8E2 959 903 C

oo kupie sobie bo mam wolne jedno miejsce :grin:

a ja go właśnie nabyłem , nówka sztuka za 10f z wysyłem :naughty:

Audi A4 B7 RS4 S Button | eBay

a tu gość ma jeszcze jeden i to dla wersji EU :wink:

Audi A4 B7 RS4 S Button (left hand drive version) | eBay

Opublikowano
Na jakiej dokładnie wysokości to się jutro za to zabiorę...

Czym zabezpieczyć, zwykłym lakierem pod kolor, czy jakimś podkładem?

chcesz fote ?

No pewnie! :banan:

Opublikowano

A ten przycisk nie jest przypadkiem od wydechu, że jest głośniej/ ciszej?

Opublikowano
A ten przycisk nie jest przypadkiem od wydechu, że jest głośniej/ ciszej?

Przypadkiem jest :)

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

a Ty najpierw kupujesz, a potem się pytasz do czego to jest??? :facepalm::facepalm:

Opublikowano
A ten przycisk nie jest przypadkiem od wydechu, że jest głośniej/ ciszej?

Przypadkiem jest :)

Wysłane z mojego MT11i

Czyli dobrze pamiętałem:decayed:

Opublikowano
a Ty najpierw kupujesz, a potem się pytasz do czego to jest??? :facepalm::facepalm:

Panowie, powiedzcie, bo kupiłem to i nie wiem co do czego to służy... :polew:

Opublikowano
a Ty najpierw kupujesz, a potem się pytasz do czego to jest??? :facepalm::facepalm:

kupiłem bo fajnie wygląda :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

a Ty najpierw kupujesz, a potem się pytasz do czego to jest??? :facepalm::facepalm:

Panowie, powiedzcie, bo kupiłem to i nie wiem co do czego to służy... :polew:

będę sobie tym neony pod autem włączał :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.